‘ما ترس’: راست حمله در آلمان سه مظنون ترس

برلین, آلمان – بیش از یک هزار نفر به خیابان ها ریختند در آلمان سرمایه خود را ابراز غم و اندوه و خشم و همبستگی زیر یک راست حمله در دو شیشه میله در هاناو که در آن نه نفر کشته شدند.

کمتر از 24 ساعت پس از چهارشنبه حملات پنجشنبه شب برلن شعار ضد فاشیستی شعارهای آنها به عنوان بسیج در Neukolln منطقه شرقی پایتخت, صفحه اصلی, به, ترکی, عرب و جوامع اقلیت.

بیشتر:

هاناو یک رفت و آمد شهر به فرانکفورت نزدیک به 600 کیلومتر جنوب غربی برلین پرتاب شد و به حالت شوک و ماتم به شناسایی مجرم به عنوان Tobias Rathjen, 43, یک مرد با یک “عمیقا نژادپرستانه طرز فکر”. او را کشته و مادر خود را قبل از تیراندازی خود را.

محکومیت خشونت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: “نژادپرستی سمی است; نفرت سمی است. این سم وجود دارد در جامعه ما و آن را به سرزنش بیش از حد بسیاری از حوادث غم انگیز است.”

یک حالت غم انگیز احساس می تواند در سراسر پایتخت یک روز پس از این حمله است.

خبر بزرگ از آلمان در روز پنج شنبه بود و انتظار می رود به افتتاح 70th برلین جشنواره بین المللی فیلم, یکی از شهر سالانه بزرگترین رویدادهای فرهنگی.

برگزارکنندگان جشنواره برلین ابراز همدردی در توییتر: “با ترس برلیناله آموخته از حمله کشنده در هاناو. ما عمیق ترین همدردی به قربانیان و خانواده. ما ایستاده برای تحمل و مهمان نوازی. ما مخالف خشونت و نژادپرستی. در باز امروز ما خواهد بزرگداشت قربانیان با یک دقیقه سکوت.”

هنوز هم وجود دارد یک نازی حضور در اینجا. به عنوان یک فرد تحت تاثیر جناح راست ترور من نمی تواند در شب خواب. بسیاری از ما می ترسند.

Ferat علی Kocak, anti-racist فعال

تینا Glantz یک فمینیست فعال بسیج در برلین. او به الجزیره گفت: این مهم به ایستاده با قربانیان نژادی و جنایات.

“من آمد و در همبستگی با مردم دچار نژاد پرستی و خشونت هر روز از طریق و در سیستم ما,” او گفت:.

“این فقط سمت راست – دولت و پلیس و سرویس مخفی و جامعه مدنی نیز بر اساس یک نژادپرست سیستم. بسیاری از مردم از دست دادن اعتماد در ساختار دولت و استفاده مردم در نظر آنها نه به عنوان خود را مقصر می گشتند. من امروز در مقاومت و همبستگی چرا که بار سخت تر خواهد شد و ما نیاز به ایستادگی در کنار هم.”

نه قربانیان همه زمینه های اقلیت از جمله افراد با ریشه کردی به علاوه شهروندان ترکیه.

Gokay Sofuoglu فدرال رئیس مردن Turkische “انجمن یهودیان” در آلمان (به ترکی استانبولی جامعه در آلمان) برجسته سازمان در برلین که با این نسخهها کار برای ترویج منافع کشور بزرگ ترک انجمن به نام مقامات به انجام بیشتر برای مقابله با این تهدید در حال رشد از راست خشونت است.

“هدف اعلام شده از جناح راست افراطی و تروریست خود را به مجلس بازو AfD است به بی ثباتی ما دموکراسی و ایجاد جنگ داخلی شرایط مانند.” او گفت:, با اشاره به دور-مناسب جایگزین برای آلمان ،

“مقامات امنیتی نیاز به تمرکز به طور کامل و برای همیشه در جناح راست افراط گرایی است. مردم تحت تاثیر نژادپرستی و تبعیض نژادپرستانه و خشونت باید به احساس حفاظت شده توسط این کشور و این قانون اساسی. به عنوان اولین گام ما خواستار یک کمیته پارلمانی تحقیق به مقابله با جناح راست تروریسم و نژادپرستی است.”

برای بسیاری از برلن واقعیت این است که این حملات صورت گرفت در شیشه میله – پاتوق محبوب نقاط برای بسیاری از جوانان آلمانی اقلیت ها – به ویژه نگران کننده است.

در سال های اخیر مقامات در پایتخت به طور فزاینده حمله کردند و شیشه میله در مناطق مانند Neukolln در تلاش آنها می گویند به سرکوب سازمان یافته باندهای جنایتکار. صدای اپوزیسیون از جمله برخی از سیاستمداران محلی را مورد انتقاد فراوانی از نیروهای پلیس و می گویند که آنها stigmatise کل جوامع است.

M. E که نمی خواهند به خود را نام و نام خانوادگی صاحب یک shisha bar در Neukolln.

او در این باره گفت که مقامات حمله استقرار خود را حداقل دو بار در سال گذشته ساخته شده است که او احساس بسیار نا امن است. این هاناو حمله کرده است تاکید ترس خود را.

او گفت: “در جریان حمله پلیس مسلح افسران در عجله و سفارش همه مهمانان به زمین. همه گشتم و تنها چیزی که افسران را قانونی محصولات توتون و تنباکو. این حملات منجر نمی شود به چیزی مثبت در مقابل مهمانان در سمت چپ احساس خشم و نا امن.

“من شگفت زده و نا امید در مورد آنچه اتفاق افتاده در هاناو اما من فکر می کنم با بسیاری اخیر منفی داستان در مورد اقلیت ها و مسلمانان در رسانه های محلی باید normalised چنین نفرت نسبت به shisha bar صاحبان و مهمانان است.”

Hanau attack Denijal Jegic analysis photo

مردم حضور در یک مراسم برای قربانیان تیراندازی در هاناو در نزدیکی فرانکفورت آلمان فوریه 20, 2020 [Kai Pfaffenbach/رویترز]

Vykinta Cybaite یک لیتوانیایی است که با این نسخهها کار در مزایا shisha bar, در همان منطقه گفت: “shisha bar ارائه شده است به عنوان یک تهدید توسط رسانه ها مکان های که در حال اجرا و بازدید توسط خارجی ها. حملات بازتابی از راست افراطی عقاید و من نگران که به زودی قلیان میله در برلین را تبدیل به هدفی برای حملات نژادپرستانه.”

در سراسر کشور نگرانی هایی که نصب بیش از افزایش تعداد راست جنایات.

Ferat علی Kocak ضد نژادپرستانه فعال و معاون رئیس با Die Linke حزب سیاسی. دو سال پیش Kocak از خواب بیدار در وسط شب برای پیدا کردن ماشین خود را تنظیم شعله ور در یک مشکوک به راست حمله. اطلاعات آژانس تایید کرد که نئو نازی ها گرفتند و جاسوسی بر روی او قبل از آتش سوزی.

“ما خوش شانس بودند که ما جان سالم به در برد و تنها به خاطر من از خواب بیدار در صبح,” او گفت:. “عاملان تنظیم خودرو را به آتش زیرا آنها می دانستند که آتش را گسترش. نبود تلاش من این بود که تلاش بر من و خانواده من است.”

او می گوید: حوادث در هاناو باید عمیقتر یک فضای ترس و غم و اندوه.

“من نیز عصبانی است که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است به دلیل حملات شبیه به این رخ داده قبل از. هنوز هم وجود دارد یک نازی حضور در اینجا.

“به عنوان یک فرد تحت تاثیر جناح راست ترور من نمی تواند در شب خواب. و من فکر می کنم بسیاری از مردم تحت تاثیر احساس به همان شیوه. بسیاری از ما می ترسند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>