Weinstein داوران نشان می دهد آن است که تقسیم بر جدی ترین شمارش

داوران تعمق در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه نشان داد در روز جمعه که آن را بن بست رسیده است در جدی ترین اتهامات عنوان شده علیه.

در یادداشت ارسالی به قاضی در طول ناهار خود را منصفه را مطرح کرد سوال پرسیدن اگر آن را برای آنها مجاز به آویزان در دو فقره درنده تجاوز جنسی در حالی که رسیدن به اتفاق آرا حکم بر اتهامات دیگر.

پس از مشورت با دادستان و Weinstein وکلا قاضی جیمز برک گفت: هیات داوران از هفت مرد و پنج زن را به نگه داشتن کار نسبت به اتفاق آرا حکم بر همه اتهامات و ارسال آنها را به ادامه تعمق.

بیشتر:

Weinstein وکلا گفتند که قبول بخشی از حکم ولی دادستان گفت: هیچ و برک حاضر به انجام این کار.

هیئت داوران در چهارمین روز از مذاکرات شده است به خصوص با تمرکز بر جنبه های کلیدی از هر دو درنده تجاوز جنسی شمارش: The Sopranos بازیگر Annabella Sciorra این اتهامات که Weinstein تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s.

هیئت منصفه آغاز شده و روز جمعه با گوش دادن به خواندن Sciorra متقابل آزمون و پیگیری بازجویی توسط دادستان. در حدود 90 دقیقه به خواندن منصفه اطلاع قاضی آنها تا به حال “شنیده ام به اندازه کافی” و از سر خود مشورت.

Sciorra شهادت نزدیک به یک ماه پیش. او اولین شاکی به شهادت در نزدیک تماشا محاکمه.

داوران در حال حاضر متمرکز بر ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

Sciorra در حال حاضر 59 اولین شاکی به شهادت و در زمان شهادت ایستاده نزدیک به یک ماه پیش گفتن منصفه چگونه یک بار قدرتمند فیلم مغول نشان داد تا به طور غیر منتظره در درب آپارتمان خود در منهتن قبل از barging و تجاوز و به زور در دهان او در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

در مقطع معاینه Sciorra بود کبابی در مورد اینکه چرا او باز درب در وهله اول و نه پیدا کردن یک راه برای فرار اگر او مورد حمله قرار گرفت.

Weinstein وکیل دانا Rotunno پرسید: “چرا شما نمی سعی کنید برای اجرا از آپارتمان ؟ آیا شما ابتدا او ؟ سعی کنید به فشار با نوک انگشت او را در چشم؟”

Annabella Sciorra

بازیگر Annabella Sciorra ورود در دادگاه به شهادت به عنوان یک شاهد در مورد تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein در New York City, New York, US [لوکاس جکسون/رویترز]

دادستان ها می گویند Sciorra وزن فقط حدود 110 پوند (50 کیلوگرم) در آن روز با هیچ بازی برای 300 پوند (136 کیلوگرم) دادند.

“او بیش از حد بزرگ بود” برای مبارزه با او به هیئت منصفه گفت. “او ترسناک است.”

دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra و دو زن دیگر – یک بازیگر مشتاق که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

Sciorra اتهامات کلید به جدی ترین اتهامات که هیئت منصفه در حال توزین در مورد دو فقره درنده تجاوز جنسی که حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان است.

این اتهام نیاز به دادستان نشان می دهد که متهم مرتکب قبل از تجاوز جنسی و یا سایر جرم جنسی, اما باید مجسمه محدودیت محدودیت که نوار اتهامات او را از در نظر گرفتن خود به خود.

Harvey Weinstein court

تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein گوش دادن به شهادت خوانده شدن بازگشت به داوران در طول مذاکرات در تجاوز جنسی محاکمه [جین روزنبرگ/رویترز]

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

Sciorra رفت و در یک داستان در نیویورکر در اکتبر سال 2017 پس از یکی از چند نفر او می گوید: او گفت: در مورد حادثه بازیگر Rosie Perez رو کلمه به خبرنگار رونان فارو است که او باید با او تماس بگیرید.

Sciorra نیست درگیر در پرونده تا بعد. اتهامات او را نمی شد بخشی از اصلی کیفرخواست هنگامی که Weinstein دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 اما پس از برخی از حقوقی برروی آن بکشید آنها شامل در به روز رسانی یک ماه اوت گذشته.

Weinstein وکلا مبارزه برای به دست آوردن او از حذف مورد در اجرا به دادگاه با این استدلال فایده ای نداشت که دادستان نباید مجاز به استفاده از او ادعا می کند چرا که آنها predated تصویب درنده اتهام تجاوز جنسی در سال 2006.

Weinstein وکلا نیز استدلال کرد که آن را به سادگی غیر منصفانه به تولید دفاع از خود در برابر چیزی گفته که باید اتفاق افتاده است بیش از یک ربع قرن پیش. آنها ادعا دادستان shoehorned Sciorra به مورد به خیمه نام در شهادت ایستاده است.

“Annabella آورده بود به این مورد برای یک دلیل و یک دلیل فقط” Rotunno گفت: در بحث بسته شدن هفته گذشته است. “او در آورده بود به طوری که وجود دارد خواهد بود یک شاهد بود که برخی از قدرت ستاره یک شاهد, شما ممکن است تشخیص و یک شاهد که نام ممکن است به معنی چیزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>