Weinstein داوران قاضی می پرسد اگر آنها می تواند موضوع جزئی حکم

قاضی فرستاده داوران به حفظ و تعمق.

هیئت منصفه در Harvey Weinstein تجاوز جنسی مورد خواسته قاضی در مورد یک حکم جزئی.

“ما داوران درخواست به درک اگر ما می تواند در [تعداد] 1 و یا 3 و به اتفاق آراء از سوی دیگر اتهامات” آنها گفتند: در بعد از ظهر جمعه.

شمارش یک و سه به دو اتهام درنده تجاوز جنسی.

دادستان استدلال کرد که داوران باید دستور به حفظ تعمق و گفت آنها خواهد بود و نه حاضر به قبول بخشی از حکم “در این مقطع.” منهتن دیوان عالی کشور قاضی James Burke ارسال داوران به عمد.

اعلام داوران شنیده های خواندنی بازگشت از Annabella Sciorra کامل cross-examination شهادت — قسمت از یکی از قدرتمند ترین و مؤثر در حساب آزمایشی.

در حمام شکستن در مورد نیمه راه از طریق Annabella Sciorra کامل 2-ساعت عبور و تغییر مسیر به شرح زیر است, داوران ارسال یک یادداشت جدید گفت: خواندن پشت می تواند متوقف شد: شنیده بودند همه آنها مورد نیاز است.

در روز پنج شنبه به هیات داوران ارسال یک توجه داشته باشید به قاضی برک درخواست دادگاه به عنوان خوانده شده به آنها cross-examination و همه چیز پس از Sciorra شهادت.

Sciorra در توصیف غم انگیز جزئیات در دادگاه در ژانویه. 23 مورد شب نزدیک به 30 سال پیش است که او مدعی خوار هالیوود تولید کننده با خشونت مورد تجاوز قرار گرفته و در آپارتمان.

او اتهام یکی از آنان در نظر گرفته شده به عنوان یک مسئول در این دادگاه اما به جای ارائه شد در حمایت از دو درنده تجاوز جنسی علیه Weinstein — که نیاز به دولت ثابت کند که Weinstein حمله حداقل دو زنان — Sciorra و یکی از شاکیان. این بخشی از دادستان بزرگتر تلاش برای نشان دادن یک الگوی جنسی شکار.

Weinstein شده است به اتهام پنج فقره تجاوز جنسی مرتبط-جرائم از جمله درنده جنسی و تجاوز در درجه اول ناشی از دو زنان اتهامات. او التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و ادعاهای هر برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

هیئت داوران درخواست ممکن است نشان می دهد آنها در حال کار را از طریق شهود و نه شمارش کهنه اجرای قانون رسمی پس از محاکمه از نزدیک گفت: ABC News.

هیئت منصفه است که انتظار می رود به صرف ترین روز در مذاکرات و با پایان دادگاه اوایل جمعه در 3 p. m. به نظر می رسد بعید است که آنها را به بازگشت هر گونه احکام در روز جمعه.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که تجربه تجاوز جنسی و به دنبال منابع تماس ملی تجاوز جنسی تدریس خصوصی در 1-800-656-امید (4673).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>