آخر هفته Sip: روز ولنتاین درست کردم boozier با این شکلات ویسکی

بطری: 8-Ball حق بیمه شکلات ویسکی $29.99

داستان: یک جعبه bonbons کلاسیک روز ولنتاین ارائه شده است. اما آنچه در مورد هدیه شکلات در boozy فرم ؟

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در دسترس از جمله شکلات لیکور و شکلات با طعم شراب. اما 8-توپ های جدیدتر ارائه ترکیبی از دو مورد علاقه های شما در یک شکلات و آمریکا ساخته شده است را داراست.

نام تجاری بنیانگذار پل توماس می گوید که او به دنبال ایجاد دستیابی به موفقیت در روح و حال “تجلی” است که این جفت شدن می تواند فقط که. اما واقعیت واقعی از ساخت محصول ثابت دشوار است با توجه به علم درگیر است. این مولکول در ویسکی و شکلات نیست به راحتی به هم پیوند او توضیح می دهد. “من به عنوان یک چالش برای خودم به کرک مورد و با وسواس آن را در آزمایشگاه برای یک سال,” او می گوید.

از دست ندهید: که نیاز بوربن زمانی که شما می توانید نوشیدنی بوربن با طعم ودکا ؟

در نهایت, 8-Ball متولد شد و روح است که تولید شده و بسته بندی شده در سن دیگو, کالیفرنیا., ضربه قفسه سپتامبر گذشته. توماس’ زمان مناسب ممکن است حداقل در boozy جانبی: فروش آمریکایی ویسکی یک دسته تحت سلطه بوربن افزایش 10.8 درصد به 4 میلیارد دلار در سال 2019 با توجه به یک گزارش جدید از ارواح مقطر شورای, ایالات متحده است.

آنچه ما در مورد آن فکر می کنم: بسیاری از شکلات نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی به شما پایمال با خود شیرینی اما 8-توپ ثابت می شود یک زیرکانه sip. این یک خفیف با طعم کاکائو با فقط به اندازه کافی اضافه شده دلربایی از مشروب الکلی. توماس می گوید: شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا نت های بلوط و افرا و وانیل.

چگونه برای لذت بردن از آن: این است که به اندازه کافی آسان به جرعه سرد از بطری و یا در سنگ — فکر می کنم از آن را به عنوان دسر در یک شیشه. همچنین با این نسخهها کار به خوبی ریخت و بستنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>