ثروتمند روزنامه اری برنده زن می میرد در 100

خانواده از آن کاکس چمبرز می گوید روزنامه اری برنده زن دنیا در سن 100

آتلانتا — آن کاکس چمبرز یک روزنامه اری برنده زن دیپلمات و نیکوکار بود که در یکی از کشور های ثروتمند ترین زنان, درگذشت جمعه در سن 100.

برادرزاده او James Cox کندی اعلام کرد مرگ او به Atlanta Journal-Constitution او گل سرسبد شرکت ،

“خاله آن فوق العاده مهربان و زیبا که مراقبت عمیقا در مورد خانواده اش او شرکت و کشور خود گفت:” کندی, که در خدمت به عنوان شرکت کاکس مدیر ارشد اجرایی از سال 1988 تا 2008 و همچنان به عنوان رئیس. “او در زمان مسئولیت از بخت خوب بسیار جدی و به بازگشت به بهترین توانایی خود را به علل بسیاری از او در مورد مراقبت.”

اتاق مدیر شرکت کاکس, Inc., ترویج جیمی کارتر فعالیت های سیاسی و خدمت به عنوان سفیر آمریکا در بلژیک در طول ریاست جمهوری خود.

فوربس تخمین زده او خالص ارزش چند سال پیش در حدود 17 میلیارد دلار است. او به خوبی شناخته شده برای کمک های خیریه و خدمت در تخته از آتلانتا هنرهای داد و موزه بالا از هنر در میان سایر موسسات.

او دختر جیمز میدلتون کاکس سال 1920 دموکرات نامزد ریاست جمهوری و بنیانگذار شرکت کاکس, Inc. این شرکت خصوصی برگزار شد شامل مجله آتلانتا قانون اساسی و دیگر روزنامه ها و رادیو و تلویزیون ایستگاه تلویزیون کابلی سیستم ها و کسب و کارهای دیگر.

اتاق و مادر و خواهر و برادر به ارث برده بود این شرکت زمانی که ارشد کاکس در سال 1957 درگذشت.

او متعلق به یک سفید-ستون مانور سراسر از فرماندار عمارت در آتلانتا یک ویلا در جنوب فرانسه و شیک آپارتمانی در نیویورک است. اما در حالی که بسیاری از دوستان ثروتمند بودند خواهان او باقی مانده سرسخت حزب دموکرات.

“من فقط نمی بحث در مورد سیاست با دوستان من است. بدون استفاده از داشتن دعوا” او یک بار گفت: Vanity Fair magazine.

“پدر و مادرم هر دو به شدت مراقبت, مردم, به طوری که من فکر می کنم رشد خوبی وجود دارد این واقعیت احساس مسئولیت” او گفت:. “پدر من دوستان ثروتمند خواهد شکایت در مورد پرداخت مالیات اما او با استفاده از آن می گویند یک امتیاز به پرداخت مالیات. در روسیه, شما هرگز به اندازه کافی پول برای پرداخت مالیات.”

اتاق’ حمایت از کارتر که اسیر گرجستان فرمانداری با کمک او در سال 1970 و ریاست جمهوری در سال 1976 برنده خود را از انتصاب به عنوان سفیر آمریکا در بلژیک در سال 1977.

“مردم بیش از همه تا به حال به من گفت که او نمی خواهد قبول آن” کارتر به یاد می آورد در سال 1988 ، “آنها گفت: نمی خواهم برای رفتن به ضیافت نمی خواهم برای دیدار با تعداد زیادی از مردم و مطلقا نمی خواهد یک سخنرانی حتی برای فقط چند نفر. او بسیار timorous در مورد رویدادهای عمومی است.”

وجود دارد همچنین نظرات منتقدان که اشاره کرد که کارتر عهد کرده بود به انتخاب حرفه ای دیپلمات های خود را سفیران.

اما او از قبول این کار شوخی بعد از آن که او متوجه نیست که او بسیاری از مکالمات با کارتر در طول سال “شده بود مصاحبه من برای یک سفیر پست.” او به نام انتصاب “بزرگترین افتخار و امتیاز از زندگی من است.”

پس از بازگشت به ایالات متحده زمانی که کارتر در سمت چپ دفتر در سال 1981 او ادامه داد: به طور عمده کمک کننده به کمیته ملی حزب دموکرات و فردی دموکرات نامزد.

James M. Cox Sr. آغاز شده بود خانواده کسب و کار در سال 1898 زمانی که او خریداری دیتون دیلی نیوز در دیتون اوهایو. او همچنین سه بار اوهایو فرماندار و یک نماینده کنگره. در سال 1920 او دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت بود خود را در حال اجرا mate — اما او از دست رفته به جمهوری وارن G. Harding.

اتاق; مادر Mastercard بلر Cox; خواهر باربارا کاکس آنتونی; و برادر جیمز جونیور در ابتدا منافع مشترک در این شرکت پس از جیمز Sr. مرگ است. Mastercard کاکس در سال 1960 درگذشت. James Cox جونیور درگذشت در سال 1974 و اتاق و آنتونی پس از آن برگزار می شود علاقه خود را به این شرکت است. آنتونی درگذشت در سال 2007 در سن 84.

اتاق کمی برای انجام با روز به روز عملیات گسترده امپراتوری رسانه ای.

“او عاشق آتلانتا گفت:” او نوه آلکس تیلور فعلی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کاکس. “او فکر آن را یک محل بحرانی در جهان است. او سفر های زیادی به فرانسه. او تا به حال یک محل در نیویورک است. اما او دوست داشت آتلانتا و انجام بهترین خود را به همه جوانان به آن است. او می خواهم به شناخته شده بودن کسی که مراقبت در مورد او به خانه کسی که مراقبت در مورد ساختن جهان به مکانی بهتر در راه خود را.”

اتاق متولد شد Dec. 1, 1919 در دیتون اوهایو و با حضور خانم پورتر مدرسه در فارمینگتون کانکتیکات و سهره کالج در نیویورک است.

او دو بار به Louis G. Johnson مدت 15 سال و به Robert W. اتاق برای 20 سال است. هر دو به طلاق به پایان رسید. او تا به حال دو دختر با جانسون و پسر با اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>