“ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره’ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن بی حوصلگی با اقامت-صفحه اصلی سفارشات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش داده می شود بی حوصلگی شنبه با اجباری stay-at-home سفارشات در محل قرار داده برای مبارزه با کروناویروس و بستن بسیاری از کشور گفت: او نمی خواست آنها را به آخرین بیش از حد طولانی است.

“ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای سال و ماه و ماه” رئيس جمهور گفت: در موارد متعدد در طول یک جلسه توجیهی روزانه در COVID-19 شیوع را که لمس بر روی طیف گسترده ای از موضوعات.

رئیس جمهور گفته بود زودتر شنبه با کمیسیون ورزشی مهم لیگ از جمله NFL, NBA و لیگ اصلی بیس بال.

“آنها می خواهید به عقب بر گردیم. آنها را به عقب بر گردیم. آنها می توانند این کار را انجام نمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “طرفداران” او افزود: “می خواهم به عقب بیش از حد.”

در مورد خواسته توییتهایی از برجسته ورزشی روزنامه نگاران که او تا به حال گفت: کمیسیون او امیدوار است لیگ می تواند بازگشایی در ماه اوت یا سپتامبر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من می توانم به شما بگویم که یک تاریخ است, اما من فکر می کنم آن است که رفتن به هر چه زودتر به جای بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به راه اندازی یک نیروی کار به تمرکز بر بازگشایی اقتصاد است.

“درمان نمی تواند بدتر از مشکل خود را,” او گفت: انعکاس یک عبارت او مستقر شده قبلا.

او در دفاع از کشورهای مقاوم در برابر تماس به تعطیل.

ببینید:نقشه برداری, ایالات متحده است که در حال قرار دادن بقیه کشور در خطر جدی گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی که بعد از کنگره coronavirus امداد بسته باید شامل ارائه اجازه می دهد تا مدیران به کسر از مالیات خود را هزینه غذا و بلیط برای رویدادهای ورزشی.

رئیس جمهور گفت: در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه تنظیم شد برای Aug. 24-27 در شارلوت. “ما هیچ طرح احتمالی. ما فکر می کنم تا پایان ماه اوت ما خواهید بود در شکل خوب است.”

در همان زمان, تهمت و اداره بهداشت و درمان گفت: مشاوران آمریکایی به بریس برای اخبار بد در روزهای آینده. “این خواهد بود که سخت ترین … بین این هفته و هفته آینده. وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس chimed در: “آیا نمی شود دلسرد.”

این مقامات بهداشتی ظاهر می شود در جلسه کاخ سفید هشدار داد که بعد از دو هفته به یک دوره مهم در مبارزه با این ویروس. موارد آنها گفت: “ادامه خواهد داد به افزایش بیش از این زمان و به طوری که مرگ و میر.

رئیس جمهور اعلام کرد که از 1000 نظامی پرستاران و پزشکان خواهد بود فرستاده شده به شهر نیویورک است که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در طول این جلسه به حل و فصل نمره های قدیمی و نگه داشتن دیگران زنده است. او دوباره انتقاد مدیران بالا 3M شعر -2.98%. دولت می خواهد این شرکت به توقف صادرات بسیار مورد نیاز N95 ماسک.

جزئیات:3M بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: توقف صادرات خواهد نافرجام

در حالی که امتناع کشیده می شود به جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مینه سوتا بر اساس 3M بود و نه درمان کشور هست. “اگر آنها نمی, آنها را یک جهنم از یک قیمت به پرداخت” او گفت:.

او گفت که او تا به حال صحبت با نارندرا نخست وزیر هند و خواسته است که کشور خود را یک بار دیگر اجازه صادرات از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور شده است شعار به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus. “آنها در حال دادن به آن توجه جدی” او گفت:.

رئیس جمهور همچنین با انتقاد سروان. برت Crozier سابق فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود که حذف شده از پست خود پس از او نوشت مافوق خود خواستار کمک در مبارزه با یک شیوع کروناویروس در کشتی خود را.

رئیس جمهور تقدیر کرد وزارت خزانه داری جدید کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و گفت: وجود داشته است بدون نقص.

جزئیات:کسب و کار کوچک صاحبان بیان سردرگمی بیش از چک حفاظت از برنامه

وی با انتقاد از رسانه های خبری برای گزارش “اکاذیب” به دست آوردن اعتبار. “شما باید به آن را با هم برای کمی در حالی که دریافت بیش از این با و سپس بازگشت به خود را جعلی, اخبار,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی در زمان یک شات در جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق و فعلی پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. پرسید به نظر در یک صدای جیر جیر از بایدن به شدت انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در پاسخ به این coronavirus تهمت و تمسخر. “او نمی نوشتن که” رئیس جمهور گفت:.

در ادامه: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی بازرس کل جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون; مستقل ناظر بر رفتار اوکراین whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>