“ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره’: می تواند به رئیس جمهور تهمت نجات اقتصاد آمریکا از coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند ؟

چگونه می توانم به شما اعتصاب تعادل بین اقتصادی کشور و زندگی واقعی زندگی انسان ؟

شهر نیویورک باقی مانده صفر برای کوروناویروس. به عنوان یک پتو سکوت را پوشش می دهد خیابان ها و بیمارستان در حال دست و پنجه نرم کردن با هرج و مرج سازمان یافته. همانطور که از شنبه شب 7,844 از 20,506 آمریکا مرگ و میر در ایالت نیویورک تا 777 در 24 ساعت. برخی از 170,500 از 527,111 موارد در ایالات متحده آمریکا شد و در ایالت نیویورک به گفته جان هاپکینز. در حال حاضر وجود دارد 1,773,358 موارد تایید شده در سراسر جهان و 108,702 مرگ و میر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به دادگاه تجدید نظر به دولت فدرال برای تست بیشتر. او گفت که خیلی زود به بگویید که این شهرستان می تواند شروع آرامش بخش اجتماعی آن-فاصله گرفته است. “بازگشایی هر دو اقتصادی سوال و بهداشت عمومی سوال و من تمایلی به طلاق ، شما نمی توانید از مردم از این دولت و یا این کشور برای انتخاب بین زندگی از دست داده و دلار را به دست آورد,” او گفت:.

‘اگر آن را در بهداشت عمومی در مقابل اقتصاد تنها انتخاب است سلامت عمومی است. شما می توانید با قرار دادن یک ارزش در زندگی انسان است. شما کار درست را انجام دهد. که چیزی است که پاپ به ما آموخت.’

— رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

کومو یک دموکرات است در برابر تماس به راه اندازی مجدد اقتصاد و باز کردن کسب و کار “مادر من نیست مصرفی” او توییتی به تازگی TWTR, -0.32%, “اگر آن را برای بهداشت عمومی در مقابل اقتصاد تنها انتخاب است سلامت عمومی است. شما می توانید با قرار دادن یک ارزش در زندگی انسان است. شما کار درست را انجام دهد. که چیزی است که پاپ به ما آموخت.” او به یاد می آورد پدر ماریو کومو تعریف از دولت: “ایده, خانواده, روابط متقابل, به اشتراک گذاری از مزایای و بار برای خوب از همه احساس یکی دیگر درد های یک دیگر را از دست بدهند.”

قرار دادن امریکا به کار هر چه زودتر به جای بعد یک کار Sisyphean معادل نورد سنگ دائمی دشوار در حالی که تا به 2 میلیون نفر در بدترین سناریو مرگ COVID-19? یا آیا این کار Sisyphean شامل انتظار در حالی که میلیون ها نفر بیشتر مردم از دست دادن معیشت خود را تنها برای پیدا کردن خود را در میان مدت طولانی بیکار و یا بیکار در نهایت متوسل به سوء مصرف مواد و افسردگی مزمن و حتی شاید به عنوان رئیس جمهور پیش بینی خودکشی ؟

رئیس جمهور تهمت هشدار داده است که تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19 بیماری ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 هستند فزاینده اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی; تاثیر در حال حاضر ارسال صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +1.22% ricocheting شدید, ارسال رکورد ضرر و زیان قبل از دوره نقاهت و پس از آن دوباره ناامید کننده.

“ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای سال و ماه و ماه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. رئیس جمهور گفته بود با کمیسیون ورزشی مهم لیگ از جمله NFL, NBA و لیگ اصلی بیس بال. “آنها می خواهید به عقب بر گردیم. آنها را به عقب بر گردیم. آنها می توانند این کار را انجام نمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “طرفداران خواهید بود بیش از حد.” او نمی دهد یک تاریخ خاص اما افزود: “من فکر می کنم آن است که رفتن به هر چه زودتر به جای بعد.”

بحث بر سر این انشعابات از یک ماه-طولانی خاموش شدن اقتصاد آمریکا در تلاش برای وادار کردن مردم به “اجتماعی فاصله” و در نتیجه جلوگیری از coronavirus از گسترش بدون کنترل نیز برجسته شکاف بین چپ و راست در آمریکا طیف سیاسی. چپ به طور کلی معتقد است که قوی ساختارهای اجتماعی سبب وجود یک اقتصاد قوی تر برای همه. راست سنتی به شرح زیر است این ایده که قوی سیستم اقتصادی موجب زایش قوی ساختارهای اجتماعی برای همه.

بیل گیتس از بنیانگذاران مایکروسافت MSFT, +0.00% و در حال حاضر یک megaphilanthropist که پایه و اساس تمرکز زیادی در پرورش بهداشت جهانی گفت: در ماه گذشته. “واقعا وجود دارد هیچ میانه, و آن را بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید [و] چشم پوشی است که توده ای از اجساد بیش در گوشه'” گیتس گفت: در TED ، “ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه های چون شاید یک سیاستمدار که فکر می کند رشد تولید ناخالص داخلی است که همه می شمارد.”

‘سطح بی سابقه ای از مرگ و میر ناشی از ناامیدی’

مراکز کنترل بیماری هشدار داده است که در بدترین سناریو 2.4 میلیون به 21 میلیون نفر می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان به طور بالقوه باید آنها را بیمار ظرف یک شیر تغلیظ شده قاب زمان فلج کننده این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی. ایالات متحده بیمارستان ها باید بیش از 924,000 کارکنان بیمارستان تخت با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان. تا به 2 میلیون نفر می میرند از رمان coronavirus اگر بیماری ناشی از آن مجاز است به گسترش بهداشت حرفه ای می گویند.

“مردم فوق العاده ای اضطراب و افسردگی و شما باید خودکشی بیش از چیزهایی مانند این که شما باید وحشتناک اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته. “شما مرگ است. احتمالا و — منظورم این است که قطعا می تواند در دور تعداد بیشتری از اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به virus.” (“این یک نتیجه گیری است که ما شاهد افزایش نرخ خودکشی,” کریستین موتیه از بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی گفت: همراه را فشار دهید.)

George Loewenstein, استاد اقتصاد و روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون گفت: آن را به عنوان ساده به عنوان انتخاب بین زندگی انسان از آمریکایی ها و در دراز مدت سلامت اقتصاد آمریکا. “من فکر می کنم ممکن است یک دوگانگی کاذب چون ما نمی باید درک خوبی از آنچه تاثیر شدید [اقتصادی] افسردگی می تواند در زندگی انسان,” او گفت:. “آن را به طور چشمگیری کاهش کیفیت زندگی انسان, و آن را قطعا کشتن مردم نیز هست.”

“ما در حال حاضر سطح بی سابقه ای از مرگ و میر ناشی از ناامیدی و اگر ما از دست دادن یک نسل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که به مرگ و میر عواقب” Loewenstein اضافه شده است. “آنها فقط رفتن به بیشتر دشوار است برای تشخیص از آماری قربانیان. اگر شما چشم پوشی از تاثیر آن بر کیفیت زندگی است که به طور بالقوه بسیار زیاد, چیزی که باید در نظر گرفته شود — ما واقعا نمی دانند که چه تاثیر اقتصاد بر مرگ.”

‘ما در حال حاضر سطح بی سابقه ای از مرگ و میر ناشی از ناامیدی و اگر ما از دست رفته و نسل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که رفتن به عواقب مرگ و میر.’

— George Loewenstein, استاد اقتصاد و روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون

آن مورد و آنگوس Deaton اقتصاددانان در دانشگاه پرینستون برای اولین بار وقایع این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” در میان میانسال غیر سفیدپوستان اسپانیایی از سال 1999. آنها عبارتند از: مرگ و میر بر اثر خودکشی مسمومیت با الکل استعمال بیش از حد مواد شبه افیونی و سایر مواد مخدر و سیروز کبدی. CDC تخمین می زند که از جمله مرگ و میر ناشی از ناامیدی تقریبا دو برابر از سال 1999 به 150,000 در سال 2017, با یک سوم از این رقم اختصاص به خودکشی. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی 2016 ممکن است تا به حال قربانیان و قربانیان بالقوه از جمله نتایج را در ذهن زمانی که در آن صحبت از “فراموش کردن مردم است.”

در حالی که COVID-19 مرگ و میر هستند و طبعا تمرکز اصلی در حال حاضر Loewenstein گفت: کسانی که در نهایت جان خود را از دست به عنوان نتیجه یکی دیگر از رکود اقتصادی بزرگ یا بدتر جدید رکود بزرگ هستند گاهی اوقات سمت چپ فعلی اقتصاد–مقابل–زندگی انسان گفتگو. “به شناسایی قربانی اثر این ایده که شناسایی قربانیان بسیار بیشتر توجه و کمک خیلی بیشتر از آماری قربانیان است که قابل پیش بینی ظهور در آینده,” او گفت:.

او به نقل از “کودک جسیکا” 18-ماه-پیر دختر که سقوط کرد به خوبی در عمه اش حیاط خلوت در میدلند تگزاس در سال 1987. “جهان تثبیت شده بر روی این دختر که سقوط در چاه,” او گفت:. کمک های مالی تا 800.000 دلار ریخت. او پس از نجات 2½ روز. “این نشانه ای از انسانیت ما. اگر ما نادیده گرفته چنین اتفاقاتی ما را هم به دنبال خود در آینه است.” Loewenstein اضافه شده است. “در همان زمان آن را ایجاد یک بسیار زیاد اعوجاج در سیاست ساخت.”

Loewenstein استدلال می کند که آمریکایی ها بین این دو رویداد در حال حاضر: شروع به اقتصاد بیش از حد به زودی و قابل اجتناب تعداد زیادی از مردم خواهد شد به احتمال زیاد مرگ; صبر بیش از حد طولانی و همچنین می تواند منجر به بی حد و حصر طولانی مدت رنج می برند. “من فکر نمی کنم مردم باید فکر کارآمد و یا با دقت در مورد استراتژی های هوشمند است که می توانید بهترین از هر دو را بهتر تجارت کردن بین این دو است. من می گویند که به عنوان کسی که 64 و که ممکن است — به عنوان بخشی از یک استراتژی هوشمند — جدا شده,” او اضافه شده است.

چیز دیگری که در نظر بگیرید: با توجه به سن پروفایل مرگ و میر در ایالات متحده و کشورهای دیگر در افراد مسن می میرند در دور تعداد بیشتری اگر اقتصاد شد و دوباره پیش از آن. پل Zak, عصب شناسی و نویسنده کتاب “مولکول اخلاق باشه: منبع عشق و رفاه و گفت:” تجارت بین اقتصاد و اجازه می دهد (مسن) مردم را به مرگ COVID-19 نشان می دهد که جامعه ارزش مردم در اقتصادی خود را در خروجی که نادیده می گیرد و بسیاری از عوامل دیگر.

“این بسیار دشوار است trade-off” Zak گفت: “و هیچ راهی وجود دارد از انجام آن بدون قرار دادن قیمت در کسی شادی و که بسیار سخت به انجام است.” انسان ها تنها حیوانات بر روی این سیاره است که به طور کامل توسعه اخلاقی و احساسات او اضافه شده است. “اگر شما در اطراف مردم ناراضی شما تمایل به بیشتر ناراضی است. ناخشنودی است یک واکنش پاسخ به استرس. این که چگونه ما روند آن تاثیر می گذارد که سیستم ایمنی بدن است و می تواند به طور بالقوه شما را بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.”

ارزش آماری زندگی است.

Colin Camerer/کوئنتین Fottrell

‘ما خیلی راحت با ساخت این تجارت آف’

“این وحشتناک به ضمیمه یک دلار تعداد به یک زندگی انسانی برای noneconomists” گفت: Colin Camerer های رفتاری سرمایه و استاد رفتاری امور مالی و اقتصاد در موسسه فناوری کالیفرنیا در پاسادنا. “شما هرگز نمی توانید همه چیز را کاملا امن با صفر خطر است. ما باید مدت زمان محدود, بهداشت و درمان-مراقبت از کارکنان هواکش و پول است. چه منحنی انتقال? چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به می میرند اگر شما برای باز کردن اقتصاد ؟ هیچ کس واقعا بیش از حد مطمئن است.”

“ما بسیار راحت با ساخت این تجارت آف” Camerer گفت. “بدون حتی فکر کردن در مورد آن ما را به این تجارت آف. شما ممکن است توجه کمتری عبور از خیابان اگر متر پارکینگ خود را در مورد به اجرا. شما در حال به خطر انداختن زندگی خود را در یک راه برای جلوگیری از گرفتن یک بلیط پارکینگ. چنین تصمیم گیری است که شامل یک ضمنی تجارت, اما آنها تقریبا نامرئی است.” اما او گفت چنین تصمیم گیری های مربوط به دیگر انسان ها هستند و بدیهی است که به مراتب بیشتر از نظر اخلاقی پیچیده است.

“ما با انجام این تجارت آف. شما ممکن است توجه کمتری عبور از خیابان اگر بلیط پارکینگ خود را در مورد به اجرا. شما در حال به خطر انداختن زندگی خود را در یک راه برای جلوگیری از گرفتن یک بلیط پارکینگ.’

— Colin Camerer, Caltech

اقتصاددانان با استفاده از ارزش آماری زندگی است. این اقدامات با ارزش قرار داده شده بر روی تغییراتی که در افزایش احتمال مرگ و نه ارزش در یک زندگی انسانی برای جلوگیری از مرگ است. “از آن استفاده می شود در موارد دادگاه زمانی که تعیین خسارت” Camerer گفت. من می تواند یک بزرگراه کمی امن تر در هزینه های بسیار بالا. این یکی از دلایلی است که اقتصاد است که به نام دلتنگ علم است. مردم به طور معمول پرداخت پول بیشتر برای انجام مشاغل مخاطره آمیز در چوب و ماهیگیری. ما تماس بگیرید که جبران دیفرانسیل.”

VSL در دادگاه و توسط دولت. راهنمایی در مقدار متفاوت توسط وزارت امور خارجه و آژانس می تواند اجرا شود تا 10 میلیون دلار. “تصور کنید که داوطلبانه برای یک ماموریت خطرناک و وجود 10% شانس شما کشته شدند و شما در حال رفتن به پرداخت x,” Camerer گفت. “ضمنی ارزش یک زندگی است x تقسیم 0.10. اگر رئیس ارائه می دهد $1 میلیون و مرد می گوید او هم مثل خود زندگی است به ارزش بیش از 10 میلیون دلار. اگر او می گوید: بله او اقدام مانند آن را به ارزش کمتر است.”

اگر به اندازه کافی وجود ندارد هواکش و شما به عنوان یک پزشک را مجبور به انتخاب بین یک کودک و یک سالمند بیمار است ؟ و اگر شما دو نفر که دقیقا هم سن و سال و هر دو برابر شانس زنده ماندن ؟ خواهد دقیقه بین زمانی که بیماران بستری شده بودند به بیمارستان بود که عامل تصمیم گیری? و یا می شود آن را که مورد نیاز تهویه ، “شما باید برای رفتن به خارج از بازار کار به چارچوب اخلاقی دامنه” Camerer گفت.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus. او گفت: یک چیز را تصمیم می گیرید که مردم به بازگشت به کار — و او با استناد به برآورد توسط سیاستمدار و یا اقتصاددانان. او گفت: این بیماری هنوز هم در تشدید فاز: “شما نمی توانید تصمیم خودسرانه و تا زمانی که شما ببینید چه چیزی شما در برخورد با. شما نیاز به اطلاعات” Fauci گفت: “این ویروس خواهد شد و تصمیم گیری در جدول زمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>