“ما احساس حق به تلقیح مصنوعی گاو و سرقت نوزاد خود.’ خواکین فونیکس اسکار سخنرانی خواهد شد استقبال آمریکا ارتش در حال رشد از گیاهخواران

لبنی شیر کردم بد پذیرایی در روز یکشنبه برگزار شد.

خواکین فونیکس در زمان هدف در کشاورزی لبنی در اسکار سخنرانی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در نقش اصلی برای “Joker.” “ما به جهان طبیعی ما به غارت آن منابع است. ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید” او گفت:. “سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در ما قهوه و غلات.”

“ما از ترس این ایده شخصی تغییر دهید چرا که ما فکر می کنم ما نیاز به قربانی کردن چیزی به چیزی تا” ققنوس اضافه شده است. “اما انسان در بهترین ما آنقدر خلاق و مبتکر و ما می توانیم ایجاد توسعه و پیاده سازی سیستم های تغییر هستند که به نفع همه موجودات و محیط زیست است.”

لبنی کشاورزان آمریکا (DFA), لبنی بازاریابی تعاونی گفت: فروش خالص به حال کاهش یافته 1.1 میلیارد دلار در سال 2018 از $14.7 میلیارد دلار در سال 2017 به $13.6 میلیارد دلار در سال 2018 است. صنایع لبنی مدیران می گویند شیر آشامیدنی دسته رقابتی باقی می ماند در حالی که بازار لبنیات به عنوان یک کل دیده است رشد. تعاونی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در ققنوس و گفتار.

“ما ترس ایده شخصی تغییر دهید چرا که ما فکر می کنم ما نیاز به قربانی کردن چیزی به چیزی.’

—Joaquin Phoenix

مستقل داده ها پشتیبانی از این اعداد و ارقام. لبنی شیر فروش کاهش یافت و به حدود 12 میلیارد دلار در سال گذشته از 15 میلیارد دلار در سال 2015 در حالی که منابع جایگزین شیر افزایش یافته و بیش از همان دوره با توجه به بازار محقق Nielsen. شیر بادام فروش را با افزایش نزدیک به 6 ٪ به $1.35 میلیارد دلار بیش از مدت مشابه در حالی که شیر جو افزایش یافت 662 درصد به حدود 60 میلیون دلار در 2019, نیلسن اضافه شده است.

بازار گروه تحقیقاتی حساس رسانه crunched بیش از دو دوجین مطالعات مربوط 80,000 آمریکایی ها به این نتیجه رسیدند که وجود دارد حدود 6.5 میلیون self-شناسایی گیاهخواران در ایالات متحده که شامل نمی شود کسانی که می خواهند یک فندک – گوشت و فراورده های لبنی-رژیم غذایی رایگان. که به احتمال زیاد به همین دلیل نیلسن داده به سفارش کارخانه غذایی بر اساس ارتباط تخمین می زند که کارخانه مواد غذایی مبتنی بر فروش دلار پیشی گرفته 3.3 میلیارد دلار در سال 2018 بیش از دو برابر از سال قبل است.

“مردم تغییر رژیم غذایی خود را برای بسیاری از دلایل: برای پایان دادن به کشاورزی حیوانات به مبارزه برای یک قابل زندگی, آب و هوا برای ترویج سلامت و رشد شخصی را به عنوان نوعی” با توجه به حساس رسانه ها گزارش. “هیچ پاسخ درست وجود دارد در اینجا. راه ما را انتخاب کنید برای غذا خوردن به احتمال زیاد تغییر چند بار در طول دوره از زندگی ما, و این درست است. اخلاقی خوردن کار می کند مانند یک طیف است که روند نسبت به شفقت است.”

فروش کارخانه-بر اساس ارقام رشد 6 درصد بیش از سال گذشته در حال حاضر ساخت تا 13 درصد از کل شیر دسته با توجه به جداگانه آمار منتشر شده در سال گذشته از مواد غذایی خوب موسسه و کارخانه مواد غذایی بر اساس ارتباط است. فروش شیر گاو در ضمن باید کاهش 3 درصد است. در واقع 11 درصد از مصرف کنندگان می گویند که آنها در حال تلاش برای مصرف کمتر لبنیات با توجه به NPD Group.

چرا مصنوعی تلقیح تلیسه? این دانشگاه کنتاکی مقاله با هدف پاسخ به این سوال است: “این کاملا ساده است: برای افزایش تعداد ژنتیکی برتر تلیسه های موجود برای گله تعویض و فروش” آن را گفت. “اما خط پایین این است heifer AI قرار می دهد کشاورز لبنی در یک موقعیت که در آن او تا به مقدار زیادی از نظر ژنتیکی برتر تلیسه های موجود برای جایگزینی و فروش است.”

“این باعث می شود فرآیند امن تر برای مصرف کنندگان و کنترل گسترش بیماری” مقاله از دانشگاه دانشکده کشاورزی اضافه شده است. “قطعا وجود دارد بسیاری از دیگر دلایل معتبر برای استفاده از ماده گاو تلقیح مصنوعی: بالاتر مفهوم, نرخ, افزایش منی, ارزش زایمان سهولت کنترل انتقال باروری, بیماری, ایمنی, کنترل, پرورش, بهتر سوابق و دقیق خرما به علت.”

کشاورزان برای هدف بالاتر, مفهوم, نرخ, افزایش مقدار مایع منی و کنترل انتقال باروری بیماری است.

ققنوس و دیگر منتقدان در کشاورزی استدلال می کنند که این رفتار حیوانات مانند آنها ماشین آلات.

“دامداران باید راضی نمی شود با متوسط سیلمی و باید تشویق به پرورش تلیسه به بالاتر از حد متوسط سیلمی,” دانشگاه کنتاکی مقاله اضافه شده است. “با کمی انتخاب لبنی و کشاورزان باید انتظار دختران AI سیلمی برای از شیر غیر AI همتایان بسیار بیش از 1200 پوند در هر شیر.”

هنوز هم بسیاری از مردم احساس می کنند به شدت مورد جایگزین انواع شیر — آیا به دلایل مربوط به سلامت محیط زیست و یا حقوق حیوانات — که آنها حاضر به پرداخت پول برای غیر لبنی انواع به خصوص شیر جو. زمانی که سوئد شیر جو نام تجاری Oatly به فروش می رسد از آن Barista نسخه Oatmilk تنوع در ماه دسامبر یکی از آمازون AMZN, +2.63% فروشنده ارسال شده 12-بسته کارتن شیر برای $226 (32 کارتن در هر اونس قیمت برای $4.99).

گیاه مبتنی بر بازار پرفروش جایگزین — شیر بادام و شیر سویا — هزینه تقریبا دو برابر در $4.29 نیم گالن (64-اونس) به ترتیب در مقایسه با $2.17 به صورت منظم لبنی شیر با توجه به بررسی قیمت FreshDirect آنلاین مواد غذایی تحویل خدمات ارائه می شود که در منطقه متروپولیتن نیویورک و مناطق در کانکتیکات نیوجرسی و ویرجینیا و واشنگتن دی سی شیر جو تقریبا 2.5 برابر هزینه های لبنی شیر ($5.29 نیم گالن).

در سال گذشته شرکت لبنی دین Foods Co. به طور داوطلبانه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت و گفت: این کار به سمت یک “منظم” فروش این شرکت. “مصرف کنندگان می خواهند برای کاهش و نه از بین بردن مقدار پروتئین های حیوانی مصرف کنیم,” دارن Seifer یک مصرف مواد غذایی کسب و کار تحلیلگر در گروه NPD گفت MarketWatch ، “آنها pro-پروتئین, آنها فقط نمی خواهید به بیشتر گوشت یا شیر بیشتر برای رسیدن به این اهداف است.”

مردم قطعا تبدیل شدن به بیشتر علاقه مند به گوشت و لبنیات جایگزین. فراتر از گوشت BYND, +2.83%, گیاهی گوشت شرکت است تا 85 درصد از عرضه اولیه عمومی آن در ماه مه سال 2019 پس از افزایش حدود 238 درصد در سال پس از آن تاریخ IPO. بیشتر شرکت های بزرگ مواد غذایی می خواهید یک تکه از گیاهخواری و وگان بازار: تولید گوشت Tyson Foods, Inc. TSN, +1.53% همچنین وارد جایگزین پروتئین بازار در سال گذشته رونمایی محصولات جدید در زیر مطرح شده & ریشه نام تجاری.

ققنوس در ضمن مردم در سخنرانی خود یکشنبه شب برای پیدا کردن منابع جایگزین برای کشاورزی. “ما از ترس این ایده شخصی تغییر دهید چرا که ما فکر می کنم ما نیاز به قربانی کردن چیزی به چیزی” او گفت:. “اما انسان در بهترین ما آنقدر خلاق و مبتکر و ما می توانیم ایجاد توسعه و پیاده سازی سیستم های تغییر هستند که به نفع همه موجودات و محیط زیست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>