‘ما خسته از ظلم و ستم آمریکا تظاهرات در تصاویر

آمریکا با شلیک گاز اشک آور در خارج از کاخ سفید اواخر روز یکشنبه به عنوان ضد نژادپرستی تظاهرات به خیابان ها ریختند و برای ششمین روز به صدای خشم توحش پلیس.

شهرستانها عمده ما قرار داده شده است تحت حکومت نظامی برای سرکوب ناآرامی که باعث شد پس از جورج فلوید, گزارشی مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس, مینه سوتا.

با مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت نام تجاری محرکین از شورش به عنوان “داخلی تروریست ها” وجود دارد که بیشتر درگیری ها بین معترضان و پلیس و تازه شیوع غارت.

درگیری های خشونت آمیز را شکست بارها و بارها در یک پارک کوچک در کنار کاخ سفید با مقامات با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و نارنجک برای متفرق کردن جمعیت که روشن چندین آتش سوزی بزرگ و اموال آسیب دیده.

محلی سران ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به شهروندان به سازنده خروجی خود را به خشم بیش از مرگ فلوید در حالی که شب زمان حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها از جمله واشنگتن و لس آنجلس و هوستون نیویورک و میامی است.

هزاران سرباز گارد ملی مستقر شده اند و در پی این تظاهرات که شعلهور خاطرات 2013 Black Lives Matter جنبش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>