حکم توصیف کابوس کودک آزاری مورد در تنسی

حکم بازداشت هستند توصیف جزئیات بیشتر در مورد یک تنسی, زن و شوهر پس از دستگیری پلیس اسکلتی باقی مانده از یک دختر بچه در حیاط خود

KINGSTON, Tenn. — حکم بازداشت در تنسی, زن و شوهر را مورد سوء استفاده توصیف جهنمی وجود برای چهار فرزند خود را قانونی بازداشت یک کابوس است که در نهایت به پایان رسید و پس از یک پسر بچه کوچک کشف شد به تنهایی راه رفتن در امتداد یک Roane County road.

رهگذران به نام 911 و در پاسخ افسر شروع به پرسیدن سوال. پسر قیم قانونی به زودی اعتراف کرد این حکم گفت: به دفن بقایای یک دختر کوچک در یک انبار و قفل a 15-year-old boy در زیرزمین برای چهار سال است.

دو فرزند دیگر زمان صرف شده در یک سیم سگ قفس در حالی که تمام شد ظاهرا homeschooled و به نظر می رسد به “توقف در رشد” این حکم گفت.

Michael Anthony Gray Sr, 63 و همسرش, ان شرلی, خاکستری, 60 دستگیر شدند دوشنبه به اتهام تشدید کودک آزاری به ویژه تشدید ربایی و تشدید و غفلت و سوء استفاده از جسد, مقامات گفت.

زنده ماندن کودکان در سنین 11 تا 15 حذف شدند از بازداشت خود توسط دولت اداره خدمات کودکان.

قدیمی ترین قفل شده شده بود در بخشی از آب گرفتگی ناتمام زیرزمین برای سرقت مواد غذایی در مدت کوتاهی پس از نقل مکان خانواده به خانه در ژوئن 2016, مقامات گفت: “و تا به حال هیچ تماسی با کسی که خارج از زیرزمین تنها به مقدار کمی از مواد غذایی که سفید نان و آب” این حکم دولت است.

Michael Gray گفته مقامات که دختر بود و حدود 10 هنگامی که او درگذشت در سال 2017, چند ماه پس از او بیش از حد قفل شده بود در زير زمين است و او به خاک سپرده شد او در داخل یک انبار در حیاط خلوت این حکم گفت. محققان دریافتند او اسکلتی باقی مانده است تنها یک روز پس از 911 تماس بگیرید و با توجه به 9 منطقه قضایی دادستان کل راسل جانسون.

این گریس نیز ساخته شده کوچک بتن اتاق زیر پله ها برای مجازات این حکم گفت. مقامات که آزاد وپسر در روز جمعه گفت که او بود احاطه شده توسط مدفوع و زباله و قالب.

این حکم می گویند شرلی خاکستری ادعا کرد تمام چهار فرزند شد با نگه داشتن خود را در منزل مورد نیاز است اما دو نفر از آنها “به نظر می رسد که هیچ آموزش رسمی” و “بودند و در واقع سر در گم توسط چه یخچال و فریزر می کند هنگامی که مشاهده کردند یکی خود را در پرورشگاه.”

این گریس باقی مانده در زندان در روز شنبه. آن را بلافاصله روشن که آیا آنها یک وکیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>