حکم: پلیس پیدا کردن باقی مانده از فرزند دوم در حیاط

سوابق دادگاه می گویند بقایای یک فرزند دوم که متعلق به یک تنسی, زن و شوهر رو به اتهام سوء استفاده قرار گرفته اند دفن شده در حیاط

KNOXVILLE, Tenn. — باقی مانده از یک فرزند دوم که متعلق به یک تنسی, زن و شوهر رو به اتهام سوء استفاده قرار گرفته اند دفن شده در حیاط دادگاه پرونده گفت.

یک حکم جستجو استشهاد می گوید پلیس بازیافت باقی مانده از یک پسر از Knox County ملک که در آن مایکل و شرلی خاکستری زندگی می کردند تا زمانی که در مورد 2016, اخبار رسانه های روز جمعه گزارش داد.

پلیس شروع به جستجو ملک پس از پیدا کردن دختر مدفون زیر یک انبار در خاکستری در حال حاضر در نزدیکی Roane County است.

این گریس دارای سه فرزند در زندان خود را زمانی که آنها دستگیر شدند دوشنبه به اتهام تشدید کودک آزاری به ویژه تشدید ربایی و تشدید و غفلت و سوء استفاده از جسد, مقامات گفت.

با توجه به جستجو در حکم پلیس فکر می کنم باقی می ماند در بر داشت Knox County متعلق به زن و شوهر است به تصویب رسید, پسر جاناتان خاکستری که به احتمال زیاد درگذشت در سال 2015 یا 2016.

این گریس گزارش نشده یا مرگ و نگهداری دریافت مزایای مالی برای کودکان حکم دولت است.

پلیس شروع به تحقیق در مورد گریس پس از کسی متوجه پسر بچه راه رفتن در امتداد یک Roane County road و به نام 911. یک افسر پاسخ شروع به پرسیدن سوال و پسر قیم قانونی به زودی اعتراف کرده و حکم دستگیری ، گفت: به دفن بقایای یک دختر کوچک در یک انبار و قفل a 15-year-old boy در زیرزمین برای چهار سال است.

دو فرزند دیگر زمان صرف شده در یک سیم سگ قفس در حالی که تمام شد ظاهرا homeschooled و به نظر می رسد به “توقف در رشد و” حکم دستگیری گفت.

زنده ماندن کودکان در سنین 11 تا 15 حذف شدند از بازداشت خود توسط دولت اداره خدمات کودکان.

قدیمی ترین قفل شده شده بود در بخشی از آب گرفتگی ناتمام زیرزمین برای سرقت مواد غذایی در مدت کوتاهی پس از نقل مکان خانواده به خانه در ژوئن 2016, مقامات گفت: “و تا به حال هیچ تماسی با کسی که خارج از زیرزمین تنها به مقدار کمی از مواد غذایی که سفید نان و آب” این حکم دولت است.

Michael Gray گفته مقامات که دختر بود و حدود 10 هنگامی که او درگذشت در سال 2017, چند ماه پس از او بیش از حد قفل شده بود در زير زمين است و او به خاک سپرده شد او در داخل یک انبار در حیاط خلوت این حکم گفت.

این گریس باقی مانده در بازداشت در روز جمعه. آنلاین زندان سوابق را بگو اگر آنها یک وکیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>