جنگ نهفته است و هشتگهای: پاکستان توییتر جنگ

Farhan Virk نام خانواده در پاکستان Twittersphere.

او یکی از کشور بحث برانگیز ترین تاثیرگذاران سیاسی و ادعا می کند او می تواند هر هشتگ روند در سراسر کشور.

بیش از حد-ملی معتقد بود به عنوان یک دولت-حمایت ترول Virk دستورات تیم عمران خان توییتر ارتش از بیش از 1000 داوطلب.

زمانی که هند و پاکستان تنش شعله Virk مانت آنلاین حمله.

همسرش, که همچنین منجر به یک غول سایبری در ارتش دریچه یک طرح به نفوذ جریان اصلی خبر در سراسر هند است.

اما چه مدت می تواند این بدنام زن و شوهر زنده ماندن در هیجان آنلاین تبلیغات جنگ ؟

با اسکناس نصب واقعیت های بزرگسالی در حال گرفتن نگه دارید.

نا امید با بی ثباتی مالی اما قادر به رها کردن قدرت خود را در اینترنت Virk می آید تا با طرح دیگری به monetise دیجیتال خود را پایه.


فیلمساز را مشاهده

توسط Hasham چیمه

“ما خودمان را به عنوان پاکستان alt سمت راست.” زمانی که Virk تضعیف این بسیار کنجکاو قطعه از اطلاعات به مکالمه ما, من می دانستم که من تا به حال یافت مرکزی شخصیت برای من مستند.

آنچه که من نمی دانم این بود که در چند ماه ما خواهد بود فیلمبرداری با او در پاکستان-هند مرز در ارتفاع خصوص فرار تنش نظامی بین دو کشور.

من برای اولین بار ملاقات Virk در دسامبر سال 2018 است. او از من دعوت کرد به خانه خود را برای یک فنجان چای و برخی از pakoras – تنقلات مناسب برای یک خاکستری اسلام آباد بعد از ظهر. او در سوم یا چهارم مصاحبه شونده در طول تحقیقات فاز از این فیلم است.

من می خواستم اولین مستند به اکتشاف رسانه های اجتماعی ناسیونالیسم و نقش ویژه نفرت و تفرقه تجاری از سیاست های پوپولیستی در پاکستان است. Virk موافقت کرد به راه رفتن من را از طریق این جهان عجیب و غریب.

با حدود 300,000 پیروان گسترش بیش از دو جداگانه حساب توییتر (در مورد یکی معلق است) و یک تیم از بیش از 1000 داوطلب به نام تیم عمران خان Virk حک شده یک فضای منحصر به فرد برای خود در پاکستان توییتر.

به پیروان خود او یک رهبر فکری. به وزرای دولت او است که آنها می تواند تاثیر گذار بسیج در برابر رقبای خود و یا به هر علت خاص. برای تقریبا هر کس دیگری او یک ترول است که بی وقفه آلاینده توییتر با ناسیونالیست برچسب مبارزات.

Virk ادعای او trended نزدیک به 4500 هشتگهای با تیم عمران خان. “بسیاری از مردم با من تماس ترول و من استفاده می شود به یک ترول, من هیچ شرم پذیرش است که” او دست هایش را.

دیجیتالی تغییر تصاویر از سیاستمداران و روزنامه نگاران – یا هر کس بد خود را کتاب – را برای بخش قابل توجهی از این کمپین. چه این مبارزات ، یک مجموعه از unapologetically doctored تصاویر اغلب همراه با شرح که نادرست هستند هرگونه, اتهامی و در زمان توهین آمیز.

یک بار Virk تصمیم گرفته است در یک زمان او سازماندهی دارایی ها (تصاویر و نوشتن شرح تصاویر) سهام آنها را با اعضای تیم عمران خان بیش از واتساپ و آماده برای راه اندازی هشتگ حمله. مانند گروهی از ملخ ها در یک زمان از انتخاب خود آنها فرود در توییتر و توییت تصاویر و نوشتن شرح تصاویر و تا زمانی که این برچسب شروع روند.

من شروع به فیلمبرداری با Virk در اسلام آباد پاکستان تنها چند روز پس از بمب گذاری در هند-اداره کشمیر باعث یک موج تازه ای از تنش میان دو هسته ای همسایه است. او مشغول توییتر کمپین با هدف بی اعتبار هند به اتهام بیش از دخالت پاکستان در این حمله.

چند روز به فیلمبرداری غیر قابل تصور اتفاق افتاده است. برای اولین بار در نزدیک به 50 سال هند انجام یک حمله هوایی در داخل خاک پاکستان این ادعا را با موفقیت هدف قرار دادند “تروریست اردوگاه آموزشی”.

مقامات پاکستانی ادعا کرد که تنها تعداد کمی از درختان آسیب دیده بودند در حمله و کل کمپین انتخابات سال سیاسی کاری توسط نخست وزیر هند نارندرا دولت است.

ارتش پاکستان به زودی انتقام گرفتن یک خلبان در طول یک جت جنگنده کتک کاری در گوشهای – حادثه که Virk و تیم عمران خان به طور کامل لذت می برد.

این فیلم شاهد تقابل تاریخی بین هند و پاکستان از طریق Virk جهان است.

من امیدوارم که این مستند باعث می شود یک معنی کمک به درک ما را از ملی گرایی و پوپولیسم و در نهایت به عنوان یک تفسیر در آسیب پذیری از رسانه های اجتماعی در دموکراسی های جوان مانند پاکستان است.

منبع: الجزیره

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>