می خواهید به آماده شدن برای coronavirus? شما می توانید شروع به شستن دست های خود را به راه راست

یکی از اساسی ترین اقدامات بهداشتی است که یک ابزار کلیدی در جلوگیری از گسترش بیماری ها مانند coronavirus کارشناسان بهداشت می گویند. اما بهر سه-دوم شستشو نمی خواهد انجام این ترفند.

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه دقیقا این رمان coronavirus گسترش می یابد. در غیاب یک واکسن برای ویروس است که تا به حال به کشته شدن بیش از 2800 نفر در سراسر جهان به عنوان روز پنج مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند “هر روز اقدامات پیشگیرانه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس های تنفسی.”

کسانی که عبارتند از: اجتناب از تماس با افراد بیمار; نه دست خود را به چشم و دهان و بینی با دست نشسته; ماندن در منزل و زمانی که شما بیمار هستید و پوشش خود عطسه و یا سرفه با یک بافت است که شما پس از آن پرتاب شود.

CDC — هشدار داد که آمریکایی ها در این هفته برای آماده سازی برای مسابقات ممکن است گسترش از کروناویروس در آمریکا نیز خواستار مکرر شستن دست با آب و صابون به مدت 20 ثانیه حداقل “به خصوص بعد از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.” در خرج کردن آژانس می گوید: مردم می توانند با استفاده از ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.

افزایش نرخ شستن دست در فرودگاه ها در سراسر جهان می تواند آهسته پتانسیل همه گیر 24 درصد به 69 درصد افزایش شستن دست در تنها 10 فرودگاه های بزرگ می تواند به کاهش خطر همه گیر تا 37 درصد.

— MIT مطالعه

مشاوره که ممکن است واضح به نظر می رسد اما آن را بخشی از یک بزرگتر CDC شستن دست ها در کمپین آگاهی با هدف تقویت بالغ بهداشت دست از جمله Oct. 15 رعایت جهانی شستن دست ها در طول روز است. پس از شستن دست است “یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از گسترش میکروب” این آژانس می گوید: “دست تمیز می تواند در جلوگیری از گسترش میکروب ها از فردی به فرد دیگر و در طول کل جامعه از خانه و محل کار برای مهد کودک و بیمارستان ها.”

مناسب شستن دست پروتکل شامل پنج مرحله با توجه به CDC:

1. دست خیس با آب سالم و تمیز

2. کف صابون در دست از جمله زیر ناخن, بین انگشتان و پشت دست

3. اسکراب حداقل به مدت 20 ثانیه یا تقریبا دو برابر طول “تولدت مبارک” دانلود آهنگ

4. شستشو دست

5. آنها را خشک با خشک کن یا حوله تمیز

همچنین نگاه کنید به: منزجر کننده حقیقت در مورد دست خشک کن

اما تحقیقات همچنین نشان می دهد بسیاری از مردم نمی توجه عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان’ توصیه های ساده: یکی مشاهدهای 2013 مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت محیط زیست, برای مثال پیدا کردم که فقط 5 درصد از مردم به درستی شسته دست خود را برای 15 ثانیه یا بیشتر بعد از استفاده از دستشویی. در واقع میانگین شستن دست ها مدت بالغ بر شش ثانیه برای مردان و هفت ثانیه برای زنان است.

مطالعات نشان می دهد که حتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به لحاظ نظری بیشتر آگاه از شستن دست ها را از مزایای همیشه دست خود را بشویید.

بانک جهانی محقق کلر تعقیب سعی در توضیح این مقاومت به بهداشت دست در یک سال 2016 Q&A: “ما می دانیم که جذاب فواید شستن دست ها موثر است به جز در موقعیت های منحصر به فرد مانند شیوع بیماری وبا یا شدید آنفلوانزا,” او گفت:. “شواهد نشان می دهد که پاسخ مردم به شدت بیشتر به احساسی تجدید نظر — کسانی که منعکس کننده تمایل به پرورش یک فرزند اعتبار از پاکیزگی و یا به سادگی نفرت که چیزهایی که ممکن است در دست است.”

چرا وقت برای شستن دست های خود را به درستی ؟ بهبود بهداشت دست است که در ارتباط با 31 درصد کاهش در میزان بیماری گوارشی و 21 درصد کاهش در میزان بیماری تنفسی به گفته یکی از 2008 متا تجزیه و تحلیل در مجله آمریکایی بهداشت عمومی. جدا مطالعات نشان داده اند که “فشرده شستن دست توسعه می تواند به کاهش اسهال و بیماری های تنفسی بروز” و دست-آموزش بهداشت در مدارس می تواند کمک به کاهش بیماری های مرتبط با غیبت در طول فصل آنفولانزا.

این عمل حتی عمومی-پیامدهای بهداشتی در مقیاس جهانی: یک مطالعه جدید توسط محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست دریافتند که افزایش نرخ شستن دست در فرودگاه ها در سراسر جهان می تواند آهسته پتانسیل همه گیر 24 درصد به 69 درصد و افزایش شستن دست در تنها 10 فرودگاه های بزرگ می تواند به کاهش خطر همه گیر تا 37 درصد.

“مطالعه ما آمده است که جمعیت تعامل با بهداشت دست مناسب می تواند یک راه حل ساده و موثر برای جلوگیری از انتقال عفونت و کاهش خطر عظیم بیماری های همه گیر جهانی” نویسندگان نوشت.

این داستان به روز شده در فوریه. با 27 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>