W. Va. علائم ‘متولد زنده’ سقط جنین لایحه

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت امضا کرده است تا حد زیادی نمادین اقدام به مجازات پزشکان که نمی ارائه مراقبت های پزشکی به یک کودک متولد شده پس از سقط جنین

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت روز دوشنبه با امضای یک پیشنهاد برای مجازات پزشکان که نمی ارائه مراقبت های پزشکی به یک کودک متولد شده پس از سقط جنین تا حد زیادی نمادین اندازه گیری با توجه به قوانین موجود که محافظت از نوزادان.

اندازه گیری به راحتی گذشت هر دو ایران-برگزار سنا و مجلس نمایندگان با حامیان اعتراف که آن را بیشتر در مورد ارسال یک پیام سیاسی از حل یک مشکل مداوم. دولت قانون منع سقط جنین پس از 20 هفته و بسیاری از دموکرات ها اشاره کرده اند که قتل است که در حال حاضر یک جرم و جنایت در غرب ویرجینیا.

“یک کودک متولد شده زنده که به نحوی کشته شود خواهد بود که قتل است. این امر به وضوح قتل وجود دارد هیچ کس انجام است و اگر آنها آن را انجام دهد آنها در زندان” Harrison County بهداشت ، مایک رومانو گفت: زمانی که سنا تصویب این لایحه ماه گذشته.

این لایحه افراد حرفه ای پزشکی به رشته خود را از صدور مجوز هیئت مدیره اگر آنها برای مراقبت از یک کودک متولد شده پس از سقط جنین روش.

الیزابت نش سیاست های دولت تحلیلگر در Guttmacher موسسه یک گروه تحقیقاتی است که پشتیبانی از سقط جنین کرده است گفت: این طرح آمده تا در اطراف انتخابات فصل به “جین تا پایه در برخی از راه.”

کارولینای شمالی فرماندار دموکرات وتو یک لایحه مشابه سال گذشته از آنجا که او گفت: آن را غیر ضروری بود.

عدالت خواه برگزار شد مراسم امضای لایحه برای اندازه گیری در دولت و کنگره. او گفت: آن را “باور نکردنی به شما بگویم حقیقت این است که ما باید برای انجام چنین کاری است.”

“امروز ما در حال رفتن به قرار دادن سهام در شن و ماسه است که می گوید برای ما برای ما حداقل ایستاده ایم و زندگی ما ایستادگی برای حق چیزهای” گفت: عدالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>