رای گیری شروع می شود در همه پرسی به اجازه پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036

رای گیری در حال وقوع در سراسر هفت روز به دلیل بیماری همه گیر.

روس ها شروع رای گیری در هفت روز برگزاری رفراندوم تغییرات به روسیه اساسی است که اجازه خواهد داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ماندن در قدرت تا 2036.

در ژانویه پوتین پیشنهاد یک سری از تغییرات گسترده در قانون اساسی که ایجاد یک مسیر برای او به ماندن در دفتر فراتر از خود را در مدت زمان محدود. کلید متمم “بازنشانی” این تعداد پوتین ریاست جمهوری نظر به صفر معنی او خواهد بود قادر به اجرای دوباره برای ریاست جمهوری در سال 2024 حتی اگر قانون اساسی هنوز هم تحمیل محدودیت دو دوره است.

پارلمان روسیه در حال حاضر به تصویب اصلاحات به معنی رفراندوم است تا حد زیادی نمادین است. اما کرملین می خواهد آن را برای قرار دادن یک تمبر از مشروعیت در این تغییرات است.

منتقدان را محکوم کرد مانور به عنوان یک قانون اساسی کودتا که اجازه خواهد داد که پوتین در قدرت باقی می ماند به طور موثر برای زندگی است.

رای گیری در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 22, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کرملین به تعویق انداختن آن به روسیه رفت و به مستند.

مقامات تصمیم به برگزاری رای گیری در حال حاضر حتی اگر همه گیر همچنان به رشد در بسیاری از نقاط روسیه است. در تلاش برای اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله های رای کشیده شده است بیش از هفت روز و روس ها می تواند رای تا ژوئیه 1.

اپوزیسیون متمایل به روس ها و برخی از سلامت کارگران را مورد انتقاد برگزاری رای گیری خواستار آن بی پروا و دلیلی خطرناک و هشدار دهنده آن می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در موارد و که در بیمارستان یا در حال حاضر تیره و تار شده است برای ماه ها یا ضعف با بیماران.

روسیه به ثبت بیش از 600,000 ویروس موارد سومین بیماری همه گیر در جهان پس از برزیل و ایالات متحده است. آن است که در ادامه به ثبت نام حدود 7000 مورد جدید در یک روز و در بسیاری از مناطق منحنی از عفونت است که هنوز هم به شدت بالا رفتن.

رای گیری ایستگاه های باز در سراسر روسیه در روز پنج شنبه و مقامات اصرار اقدامات کافی گرفته شده برای محافظت از مردم است. اکثر مستند هایی برداشته شده است در مسکو و در بسیاری از مناطق دیگر در چند هفته گذشته پیش از رای گیری اگر چه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و ممنوعیت تجمع جرم قرار دارند هنوز هم در محل.

اکثر ناظران سیاسی انتظار رای به تولید و در نتیجه پوتین به دنبال آن است اما با این وجود ارائه یک چالش برای کرملین در میان نشانه هایی از خاموش شور و شوق برای رای گیری در میان روس ها و نظرسنجی نشان شیب در پوتین محبوبیت است.

یک نظرسنجی توسط روسیه تنها مستقل انتخابات سازمان Levada مرکز در ماه مه نشان داد پوتین تصویب رتبه بندی در میان روسها تا به حال کاهش یافته و به 59 درصد از 63 درصد از یک ماه زودتر و با کمترین پس از او به قدرت رسید. نگران کننده تر برای کرملین است نظرسنجی دیگری توسط Levada که نشان داد “اعتماد” در پوتین تا به حال تقریبا نصف شده و در دو سال رها به 35 درصد در ماه ژانویه است.

Levada این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که پوتین حرکت برای گسترش حکومت خود بسیار بحث برانگیز در جامعه با مردم تقسیم 50-50 در مورد این موضوع.

به دلیل همه پرسی در نظر گرفته شده است تا به قرض دادن مشروعیت به پوتین حرکت برای گسترش حکومت خود کرملین نیاز نه تنها یک نتیجه اما همچنین یک مشارکت بالا. گزارش ها در رسانه های روسیه پیشنهاد کرده اند پوتین اداره 55 درصد حداقل مورد نیاز است.

کرملین همچنین شامل تعدادی دیگر از اصلاحات پیشنهاد شده برای روس ها به رای طراحی شده به محافظه کار و ملی تجدید نظر شود. در میان آنها است را به شما معرفی اشاره به نقش ویژه قومی روس ها در این کشور ایجاد و به عنوان یک مرجع به “خدا.” اصلاح دیگر نیز ساخت ضریح مفهوم ازدواج بین یک مرد و یک زن, اساسا قرار دادن ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در قانون اساسی است.

دیگر اصلاحات نیز درج یک تضمین به شاخص حقوق بازنشستگی به تورم و کراوات حداقل دستمزد برای یک دستمزد زندگی می کنند, یک حرکت محبوب در میان بسیاری از روس ها.

مقامات همچنین به دیگر روش ها به رشد مشارکت مردم — کسانی که رای گیری را می توان به قرعه کشی ارائه شانس برای برنده شدن جوایز از جمله نقدی و در برخی از شهرستانها حتی در آپارتمان.

نیز وجود داشته اند گزارش های فراوان از فشار بر کارگران بخش دولتی به رای سنتی تاکتیک در کشورهای شوروی سابق. رادیو فردا و سایت Meduza گزارش داده اند که شرکت های دولتی نیز داده شده است نرم افزاری است که اجازه خواهد داد که آنها را به پیگیری که آیا کارکنان خود رای داده اند.

مقامات همچنین به طول به تشویق افرادی که ممکن است منصرف توسط این بیماری همه گیر. مردم می توانند با احضار مقامات انتخاباتی به خانه های خود را به رای خود را در مراکز رای گیری غرفه در حال راه اندازی در خیابان. روسیه رئیس انتخابات رسمی در آغاز ماه وجود دارد گفت: حتی می تواند رای گیری شده در دستگاه آمبولانس برای کسانی که در بیمارستان بستری است.

پوتین روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته بود که: آنها نباید اجازه دهند که هر گونه تلاش به طور مصنوعی افزایش مشارکت مردم است. رای گیری باید “کاملا قابل اعتماد مشروع” پوتین گفت.

ضد کرملین مخالف تقسیم شده است, چگونه برای درمان آرا با برخی خواستار به رای در برابر اصلاحات و دیگران حمایت از تحریم.

روسیه برجسته ترین رهبر مخالفان Alexey Navalny کرده و به هواداران خود گفت به تحریم.

“رای گیری در اصلاحات غیر قانونی است بی معنی و خطرناک برای سلامت شما” Navalny گفت: قبل از رای گیری.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>