رای دهندگان به نظرسنجی در کلید نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه

Manchester, New Hampshire – رای دهندگان نیوهمپشایر در حال رفتن به پای صندوق های رای در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی از سال 2020 ریاست جمهوری.

اولیه به شرح زیر هرج و مرج آیووا قفقاز و پس از آن دو نامزد – سناتور برنی ساندرز و خم جنوب ایندیانا شهردار پیت Buttigieg – به نام برای recanvass از نتایج.

بیشتر:

ثبت نام اعضای هر دو حزب در نیوهمپشایر می توانید تنها رای خود را برای نامزدها در حالی که مستقل و اعلام نشده رای دهندگان می توانند رای در هر دو اولیه.

در حالی که هیچ روشن مورد علاقه پدید آمده است ساندرز به نظر می رسد که آن را به حرکت در نظرسنجی ها با Buttigieg در جایگاه دوم و تعدادی دیگر از جمله سناتور الیزابت وارن و ctq و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتهایی پشت سر گذاشت.

Buttigieg

پیت Buttigieg دموکرات نامزد ریاست جمهوری و شهردار سابق South Bend, ایندیانا و شوهر تصفیه و تزکیه حضور در مراسم انتخاباتی در اکستر, New Hampshire [اریک Thayer/رویترز]

“من teetering بین امی پیت و الیزابت” گفت: Niki ناوارو, یک میزبان در یک رستوران شلوغ در مرکز شهر منچستر.

وی در این باره گفت که “تماشای حضور خود را در مصاحبه” را به کمک به او تصمیم می گیرید فقط قبل از رای گیری و بهداشت و درمان بود او مهم ترین مسئله است.

ناوارو نیز گفت: او را پشتیبانی “هر کس که خواهد بود خوب به اندازه کافی برای رفتن در برابر تهمت”.

Klobuchar

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq است که با استقبال هواداران در طول یک رویداد کمپین در سالم, New Hampshire [برندان McDermid/رویترز]

راه رفتن از Klobuchar نهایی تجمع دوشنبه شب کلی هبرت صحبت کرد و با هیجان در مورد او 18 سال اول ابتدایی.

“این اولین بار است که رای او را تا به حال بازیگران” هبرت گفت: توصیف چگونه پسرش هریسون است که رای گیری برای Sanders.

“ما خونریزی سیاست’

با یک اصلی است که در طول تاریخ پیش بینی احتمالی نامزد تنها نیمی از زمان پیروزی در نیوهمپشایر است تمام شود-end-all.

در ضمن نیمی از این دولت رای دهندگان گزارش شده است که بلاتکلیف با استقبال برخی از نامزدها در ردیف بالا.

تام اسمیت یک رای دهندگان از Hillsboro گفت: او را برای رای دادن به دموکرات هاوایی کنگره Tulsi Gabbard چرا که “او متناسب به ماوریک نوع مشخصات”.

Dixville

شهر کوچک Dixville شکاف, New Hampshire است که به طور سنتی اولین شهر برای باز کردن پای صندوقهای رای در دولت [برندان McDermid/رویترز]

با توجه به خود را “شدید مستقل” او از لحاظ فنی دارای گزینه ای رای گیری در هر دو حزب دموکرات و یا جمهوری خواه اولیه.

“ما خونریزی سیاست” اسمیت گفت: الجزیره با اشاره به مدیر کمپین 2008 مدیره بازی او در حال بازی با پسر او برای به اشتراک گذاشتن “خاطرات خوب” از ما انتخابات ریاست جمهوری 12 سال پیش.

“[Gabbard] پشتیبانی از مدیکر برای همه است. او دارای یک پس زمینه نظامی اما پشتیبانی از صلح و ضد مداخله,” او اضافه شده است. “اینها همه از برنده شدن مسائل است.”

روز سه شنبه آب و هوا به ارمغان می آورد و زمستانی مخلوط يخ زدگي جاده ها به طوری که برخی از مفسران گفته اند دموکراتیک مشارکت می تواند به طور منفی تحت تاثیر قرار.

“من از نیوهمشایر” اسمیت گفت. “اگر آب و هوا متوقف شد و من از انجام هر کاری, پس از آن من نخواهد بود قادر به زندگی می کنند.”

Joe Biden

بایدن صحبت می کند برای هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در منچستر, New Hampshire [Carlos Barria/رویترز]

روز دوشنبه رئیس دولت حزب دموکرات ابراز اعتماد به نفس در چشم انداز غلبه بر وقت در ماه نوامبر.

“نفس خود را نمی تواند ایستاده ایده چیزی در رفتن و او را در وسط آن” ریموند Buckley خبرنگاران با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن منچستر دیدار سه شنبه شب ، “این است نتیجه معکوس بر او قبل و به اعتقاد من قصد نافرجام او در این زمان است.”

Warren

وارن صحبت می کند در یک کمپین تاون هال نشست در پورتسموث [برایان اسنایدر/رویترز]

Frontrunner?

طولانی و تلخ مسابقه بین متوسط و در سمت چپ متمایل به دموکرات ها می تواند پایه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس در ماه نوامبر.

خواه اولیه در نیوهمپشایر ممکن است فقط یک تشریفات به عنوان تهمت به نظر می رسد به دفاع از خود تسلط بیش از این حزب رتبه-و-فایل رای دهندگان و گسترش یک پست-استیضاح victory lap.

امید به فکر رقبای خود را و اقامت در محل موردتوجه وتماشای عموم تهمت ماموریت در آستانه روز سه شنبه مقدماتی در دولت نیز به برجسته کردن شکستگی در داخل مخالف است.

“ما در میان بزرگ آمریکا باز گشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کشور ما این است که قوی تر از همیشه قبل از.”

Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در منچستر, New Hampshire [ریک Wilking/رویترز]

رابرت دایر سابق نیروی دریایی پیمانکار با حضور تهمت رالی – اولین – در SNHU عرصه است.

“آنچه در حزب دموکرات از او پرسید: فصاحت. “با همه چیز [تهمت] را انجام داده است و وعده او را نگه داشته و او باید به راحتی دوباره انتخاب شود.”

“این Dems همان مسئله ای است که جمهوری خواهان بود آخرین بار” او به الجزیره. “آنها بیش از حد بسیاری از مردم است. اما آنها واقعا frontrunner.”

اکثر نظر سنجی ها در نیوهمپشایر در 7بعد از ظهر به وقت محلی (00:00 GMT). نتایج اولیه انتظار می رود برای شروع نورد در اسرع وقت انتخابات نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>