فولکس واگن رسوایی: Top, آلمانی, قوانین دادگاه خودروساز باید پرداخت ‘dieselgate’ جبران

آلمان بالا مدنی دادگاه در برابر حکومت فولکس واگن در مورد اول آورده توسط مالک خودرو در برابر خودروساز برای تولید گازهای گلخانه ای-test ، حکم مجموعه سابقه برای هزاران نفر دیگر موارد است.

دادگاه فدرال دادگستری در روز دوشنبه روز دوشنبه در برابر حکومت خودروساز آلمانی فولکس واگن در این کشور برای اولین بار مورد آورده توسط مالک خودرو بیش از این شرکت انتشار-test ،

دادگاه گفت که افرادی که تا به حال خریداری یک VW خودرو مجهز به نرم افزاری است که دستکاری انتشار آزمون مجاز به پرداخت غرامت مالی. آنها می تواند بازگشت خودرو و دریافت جزئی مالی بازپرداخت از خودروساز.

مسافت پیموده شده خودرو را خواهد شد به حساب در هنگام محاسبه بازپرداخت دادگاه گفت.

“رفتار متهمان است که به تلقی غیر اخلاقی” گفت: قاضی استفان Seiters در دادگاه قضاوت.

این حکم راه را برای بیش از هزاران آلمانی فولکس واگن که صاحبان وسایل نقلیه مجهز به دستگاه های طراحی شده برای دستکاری انتشار آزمایشات برای جبران کند.

فولکس واگن وعده داده شده “مناسب ارائه می دهد” به کسانی که تحت تاثیر قرار است. “[شرکت] در حال حاضر قصد دارد به زودی به این موارد به توافق با شاکیان” VW در بیانیه ای گفت.

آیا فولکس واگن رسوایی ؟

در سپتامبر 2015 فولکس واگن بستری در ایالات متحده آمریکا آژانس حفاظت از محیط زیست است که آن را تا به حال نرم افزار های نصب شده در 11 میلیون دستگاه خودرو در سراسر جهان است که اجازه آن را به تقلب انتشار گازهای گلخانه ای انجام شد. دانشمندان آمریکایی تا به حال کشف نرم افزار های نصب شده در وسایل نقلیه VW که می تواند به تشخیص گازهای آزمون حالات و تغییر عملکرد وسیله نقلیه بر این اساس برای بهبود نتایج.

رسوایی لقب “Dieselgate,” منجر به بحران اعتماد به نفس برای کل صنعت خودرو پس از مشابه راه حل بعدها کشف شده در شرکت های دیگر. VW بوده است تا در دادخواهی از زمان.

چه احکام قبلا صادر می شود ؟

برای جلوگیری از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام گروه فولکس واگن به تازگی موافقت به پرداخت خسارت به 235,000 صاحبان خودرو در آلمان. این شرکت به پرداخت تا €830 میلیون و تحت قرارداد.

VW قبلا حل و فصل برای$25 میلیارد (€23 میلیارد دلار) در ایالات متحده و دیگر countriesin 2016 و تا زمانی که به تازگی موفق به حل و فصل با صاحبان خودرو.

در پاییز گذشته خودروساز موافقت به پرداخت AU$127 میلیون دلار ($83 میلیون €76 میلیون دلار) به عنوان یک راه حل برای چند کلاس اقدام دعاوی آن روبرو از مشتریان استرالیا. در ماه ژانویه در کانادا دستور دادگاه VW به پرداخت جریمه نزدیک می 2 میلیون دلار ($1.4 میلیون 1.3 میلیون یورو) در بالای می 2.4 میلیارد دلار آن در حال حاضر پرداخت جریمه “26 بار بالاترین خوب همیشه برای کانادا محیط زیست جرم است.”

دادگاه همچنین دستور داد دیگر خودروسازان درگیر در رسوایی به پرداخت جریمه و به یاد هزاران نفر از وسایل نقلیه اعتقاد بر این مجهز به انتشار گازهای گلخانه ای-خیانت نرم افزار.

دادستان های آلمان نیز اتهامات علیه بالا VW مدیران بیش از این رسوایی. فولکس واگن اجرایی هربرت Diess و هیئت نظارت رئیس هانس دیتر Poetsch در مارس به توافق خارج از دادگاه حل و فصل و نه میلیون یورو است. روشن است که اگر این پیشنهاد را به رها کردن دستکاری در بازار مورد تمدید خواهد شد به سابق VW مدیر عامل مارتین کسی نمی داند که زد این شرکت از سال 2007 تا 2015 و پا را پس از رسوایی به نور آمد.

چه اتفاقی می افتد ؟

برخی از 60,000 موارد فردی در برابر VW در حال حاضر انتظار در سراسر آلمان با توجه به VW. کاهش دادگاه های آلمان به دنبال تصمیمات گرفته شده توسط دادگاه بالاتر به معنی حاکم تا حد زیادی افزایش شانس صاحبان خودرو های برنده خود را فردی مناسب که می تواند در نتیجه پرداخت از خودروساز.

کسانی که در این کلاس اقدام کت و شلوار حل و فصل در اوایل این سال چشم پوشی از حق بیشتر دادخواهی در ماده VW گفت.

در ماه جولای دادگاه را بیشتر موارد مربوط به رسوایی. این شامل مناسب در برابر اتومبیل نمایندگی مجاز و فروش که به فروش می رسد فولکس واگن و همچنین در مقابل سایر خودرو سازان.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>