فولکس واگن می کشد ‘نژادپرستانه’ آگهی عذر خواهی پس از اعتراض

خودروساز آلمانی فولکس واگن خارج شده است رسانه های اجتماعی آگهی و عذر خواهی کرد پس از یک واکنش آنلاین کوبیدن کلیپ به عنوان نژادپرست است.

10-ویدئو دوم پست که به اشتراک گذاشته شده در Instagram شده بود به معنای تبلیغ آخرین گلف مدل.

بیشتر:

آن را نشان داد یک غول دست یک فرد سفید هل دادن یک مرد به دور از یک ماشین جدید و سپس حرکت او را به یک راهرو باز با فشار سر خود و زدن او را در داخل یک کافه.

بینندگان نیز با اشاره به شناور نامه در ویدئو کلیپ پژمرده در چنین راهی که آن را به نظر می رسد به طلسم یک کلمه توهین آمیز برای مردم رنگ در آلمانی.

دیگر کاربران رسانه های اجتماعی در زمان جرم در ثبت نام در بالای ساختمان انسان از بین می رود به که بار خوانده شده “پتیت روده بزرگ” اشاره به استعمار.

ترجمه: در جدید VW تبلیغات یک مرد سیاه و سفید است که توسط کامل تصادفی تحت فشار قرار دادند به جلو و عقب توسط یک دست و flicked به یک ساختمان با علامت ‘petit روده بزرگ’ نامه هایی که وارد شده برای اولین بار باعث می شود تا N کلمه. من می تواند پرتاب کردن یک کاربر توییتر نوشت.

پس از رسانه های اجتماعی اعتراض فولکس واگن عذر خواهی کرد.

“بدون سوال: تصویری نامناسب و بی مزه” آن گفت: روز چهارشنبه در بیانیه ای.

“ما روشن خواهد شد که چگونه چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و وجود خواهد داشت عواقب.”

بسیاری از بینندگان ابراز ناباوری که کلیپ شد تا کنون مجاز به هوا.

“این بد است و نژادپرستانه ارتباطات” گفت: یکی Instagram کاربر.

“افرادی که این می دانستم که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند” یک کاربر توییتر نوشت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>