ویتالی Katsenelson را Contrarian لبه: بازمانده coronavirus سقوط: ‘شما را بیشتر از پول خود را در بازار فروش; شما فقط آن را درک نمی کنند در زمان’

با قیمت سهام در حال غرق شدن سریع یک مشتری ایمیل من و گفت: “حرکت خود را،” بنابراین در اینجا این است که ما حرکت: به خصوص در این coronavirus سقوط ما همچنان به دنبال آنچه که ما همیشه به دنبال جهانی — با کیفیت بالا کسب و کار است که ما می توانید خرید در تخفیف قابل توجهی به ارزش منصفانه.

ما آماده برای امکان وجود دارد که هر تصمیم ما را امروز نگاه اشتباه فردا که ما هیچ ایده چه مدت این کاهش در بازار ادامه خواهد داد. ما به طور کامل خوب که تا زمانی که این تصمیمات به طور ثابت درست چند سال ،

ما سرمایه گذاری تمرکز زوم کردن از این یا بعد چهارم که در آن چشم انداز ما این است fogged — برای سال های آینده که در آن تناقض ما خیلی بیشتر از وضوح. از آن آسان است به دنبال در زمان کاهش به عنوان یک نفرین اما اگر ما از چند سال ما می توانیم انتظار برای دیدن که این فروش ارائه فرصت برای اضافه کردن به موقعیت موجود به قیمت ارزان و به اضافه کردن بیشتر با کیفیت بالا اما کم ارزش سهام به ما پرتفوی.

به عنوان مشهور ارزش سرمایه گذار شلبی دیویس مشاهده: “شما را بیشتر از پول خود را در بازار فروش; شما فقط آن را درک نمی کنند در این زمان است.”

دفعات بازدید: این کم نوسان سهام باید عملکرد بهتری نسبت به طول coronavirus تصادف

نوشتن این, من, قلب, در ستون های اخیر توسط وال استریت ژورنال مقاله نویس Jason Zweig تحت عنوان “چه بنجامین گراهام را بگویید شما را به انجام در حال حاضر: در آینه نگاه کنید.”

Zweig ارائه می دهد توصیه های جمع آوری شده از بنیامین گراهام (پدر ارزش سرمایه گذاری): دلیل اصلی بسیاری از افراد موفق به عنوان سرمایه گذاران بلندمدت گراهام گفته است که “آنها توجه بیش از حد به آنچه در بازار سهام انجام شده است در حال حاضر.”

گراهام افزود: “سرمایه گذار که مجوز خود را به stampeded یا بی جهت نگران ناموجه بازار کاهش در منابع است که ناخواسته تبدیل پایه مزیت به یک نقطه ضعف اساسی.” سرمایه گذاران “بهتر خواهد بود اگر سهام خود را تا به حال هیچ بازار نقل قول برای او خواهد بود سپس در امان روحی ناشی از او توسط دیگر افراد اشتباهات در قضاوت است.”

که من خواندن این مقاله احساس کردم پر برکت برای اقامت به عنوان یک سرمایه گذار در جهان فوق العاده از بن گراهام. با وجود همه هرج و مرج و وحشت در خارج وجود دارد, گراهام ما کمک می کند تا همه چیز را به چشم انداز سمت راست و حفظ وضوح عالی.

قیمت سهام امروز گذرا نظرات آقای بازار که اغلب احساسی ناپایدار است. آقای بازار نیست با دقت ارزش شرکت خود را امروز و تصمیم گیری آنها در حال حاضر ارزش کمتر است. او از خواب بیدار در یک پاچه خلق و خوی و یکسره مشخص شده آنها را به عنوان اگر آنها بیش از حد رسیده موز در فروشگاه مواد غذایی.

قیمت سهام بر روی صفحه نمایش خود را در حال حاضر می گویند هیچ چیزی در مورد آنچه که این شرکت ها با ارزش هستند. هیچ چیز در تمام. اما ارزیابی است که همه در حال رفتن به موضوع در دراز مدت است. من به شما قول می دهم یک چیز: ارزش شرکت خود را تغییر نمی کند 8% -10% یک روز پس از روز.

در ضمن اتمام این شش فرمان از ارزش سرمایه گذاری — یک فصل از من هنوز ناتمام کتاب جایی که من بحث گراهام اصول ارزش سرمایه گذاری در عمق. شما می توانید به خواندن این سوره در اینجا و یا گوش دادن به آن را در اینجا.

چگونه یک سرمایه گذاری در این بالاتر از حد ارزشگذاری بازار ؟ استراتژی ما این است که املای در این مقاله نسبتا طولانی.

ویتالی Katsenelson ارشد, سرمایه گذاری افسر در مدیریت سرمایه گذاری همکاران در دنور. او نویسنده “کتاب کوچک از وری بازار” (Wiley).

اخبار: دریافت آخرین coronavirus اینجا.

بیشتر: در اینجا چگونه شما می توانید آماده سازی سبد سهام خود را در حال حاضر برای coronavirus رکود اقتصادی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>