ویزا محدودیت افزایش نگرانی برای پزشکان در خطر اخراج

ABC News Corona Virus Government. Response

برخی از پزشکان نگران بیمار شدن دیگران در صورت اخراج.

هنگامی که Ram, Sanjeev Alur آمد به آمریکا در سال 2007 او با تمرکز بر تبدیل شدن به یک دکتر نه هيچ قانون مهاجرت است.

برای سال او غافل از این موانع حقوقی که او را به جلوگیری از به طور دائم اقامت. اما در حال حاضر همسر و سه بچه تکیه بر او سالم ماندن او به عنوان رفتار coronavirus بیماران در میان همه گیر و نگه داشتن ویزای H-1B که اجازه می دهد تا خانواده با هم ماندن در آمریکا

“این واقعا می تواند upend زندگی خود و نوع ناامنی وجود دارد در این زمینه گفت:” ABC News.

برای بسیاری از کارگران بهداشت و درمان ابتلا به کروناویروس از بیماران خود را یک نگرانی جدی است. برای پزشکان مانند Alur وجود دارد دیگر نگران نباشید — اخراج.

دهها هزار نفر از کار حرفه ای با تکیه بر H1-B ویزا برای ادامه حرفه خود را در آمریکا کارت سبز شدن کشش بیش از یک دهه مانع از اخذ اقامت دائم.

کارگران مهاجر را تا نزدیک به یک سوم از تمام پزشکان و جراحان شاغل در آمریکا در حالی که به طور کلی تجدید نرخ H1-B ویزا رشد کرده با پروندههای انباشته شده بر اساس یک تجزیه و تحلیل از موسسه سیاست مهاجرت.

“COVID در معرض ضعف ما به عنوان ساکنان موقت و در نهایت بر جوامع ما در خدمت” Alur گفت. “یک دکتر از دست داده است یک دکتر از دست داده و به هزاران نفر از مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته مسدود موقت کارگران در صنایع مختلف از آمدن به ایالات متحده آمریکا با یک سیستم تعلیق جدید H1-B ویزا که گفته شد با هدف علاقه بیکار آمریکایی ها در برخورد با این بیماری همه گیر. این حرکت تا حد زیادی اثرات تکنولوژی کارگران بلکه پزشکان استفاده از خارج از کشور.

اگر چه این محدودیت شامل معافیت برای کسانی که درمان coronavirus بیماران متعدد وکلای مهاجرت در مصاحبه با ABC News در این هفته گفت: حرکت نیروهای پزشکان به حرکت یک تیره معافیت فرآیند به عنوان دفاتر کنسولی در صورت تصمیم گیری در مورد بازگشایی خدمات بعد از این سال.

“هیچ دستورالعمل های روشن در مورد نحوه دریافت معافیت و بسیاری از این مقرره در اختیار فردی به ماموران گفت:” جف Gorsky سابق رئیس وکیل در وزارت امور خارجه ویزا دفتر حقوقی.

بیشتر پیچیده چشم انداز آینده دولت اخیر محدودیت های ویزا یک تقسیم جمهوریخواه حزبی.

سناتور. لیندزی گراهام گفت: در این هفته او انتظار دارد که محدودیت های جدید برای “ایجاد یک کشیدن ما بهبود اقتصادی.”

“کسانی که ایمان آوردند مهاجرت قانونی به خصوص ویزای کار مضر برای آمریکا درک نمی کنم آمریکا اقتصاد” کارولینای جنوبی جمهوری خواه توییتی دوشنبه.

گراهام و دیگران را نیز بر اهمیت برنامه ویزای برای کارگران ضروری. نه سناتور جمهوریخواه از جمله سناتور گراهام و سناتور. John Cornyn تگزاس نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته هشدار می داد که هر گونه تغییرات برنامه ریزی شده به طور موقت ویزای کار “باید بسیار دقت طراحی شده” برای جلوگیری از اخلال در صنایع انتقادی.

در طرف مقابل از این موضوع جمهوریخواه سنسور. تد کروز از تگزاس, خارجه آرکانزاس, چاک Grassley آیوا و جاش هاولی میسوری بودند صریح طرفداران این محدودیت منجر به رئيس جمهور اعلام خواهد شد.

Alur رئیس جمهور از پزشکان آمریکایی مراقبت های بهداشتی دسترسی یک گروه است که حمایت برای کاهش کارت سبز عقب و حتی قبل از COVID-19. سازمان پشتیبانی از بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری قانون دو حزبی تلاش در سنا که به باز کردن به عنوان بسیاری از 15,000 ویزای دائم اسلات برای پزشکان است.

سیاست کنار تقاضا برای آموزش متخصصین پزشکی روشن بود در اوایل بحران است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قرار دادن یک تماس در ماه مارس به بازنشسته متخصصان مراقبت های بهداشتی به کار می کنند. برخی از 2,200 پزشکان داوطلب برای چه کومو شرح داده شده در مارس جلسه به عنوان حیاتی “خروش” نیروی. تا زمانی که به تازگی دولت در بخش بهداشت و درمان ادامه داد: برای قبول ارسالی از عموم “به مکمل فعلی ما ظرفیت بیمارستان.”

مشابه درخواست برای بازنشستگان از وزارت امور سربازان سابق این کشور بزرگترین واحد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. VA رسید کارکنان با بیش از 37% در ماه آوریل, استخدام نزدیک به یک هزار نفر جدید ثبت نام پرستاران.

جانبازان و امور بیمارستان در, Marion, ایلینوی که در آن دکتر Alur کار کرده است از سال 2011 گزارش نیم دوجین coronavirus موارد به عنوان پنج شنبه. اما او نگران افزایش موارد می تواند پایمال کردن منابع در جامعه خود را.

“در مناطق روستایی ما واقعا لازم نیست خیلی به عقب تا از اینجا گفت:” ABC News. “من خیلی خدا را شکر من اینجا هستم و من قادر به کار است. هر کسی که می خواهد برای کمک به نیاز به خوش آمدید در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>