ویروس بازدید کننده ممنوعیت تجدید علاقه در خانه سالمندان دوربین

HARTFORD, Conn. — ملاقات ممنوع در خانه های پرستاری علاقه در قانون است که اجازه می دهد خانواده ها برای قرار دادن کنترل از راه دور دوربین های داخل امکانات برای کمک به ببینید که چگونه عزیزان در حال انجام است.

قبل از همه گیر دوربین دیده می شد به عنوان یک راه برای شناسایی سالمند آزاری و غفلت است. اما در حال حاضر بسیاری امیدوارم که آنها می تواند به راحتی پس از ملاقات ممنوعیت اعمال شده به ساقه جزر و مد ویرانگر از COVID-19 داخل خانه های پرستاری در سمت چپ بسیاری از خانواده ها تلاش برای به دست آوردن اطلاعات است.

“که ملاقات ممنوع شد واقعا ناراحت کننده به مردم است. و من فکر می کنم طبعا برخی از امکانات نیست در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چه خبر است” گفت: آنا Doroghazi دستیار مدیر امور خارجه برای AARP در کانکتیکات. او شنیده است داستان در مورد مردم خواستار یک خانه سالمندان پنج بار قبل از اینکه کسی در نهایت گوشی را برداشت و خانواده ها قادر به دریافت به روز رسانی بر روی یک بیماری است.

“برای من این است که در مورد یک مارپیچ بازی با خانه سالمندان کارکنان. من فکر می کنم به خصوص در حال حاضر مردم در حال انجام بهترین خود را. آنها در حال نشان دادن است. آنها انجام یک کار خوب” Doroghazi گفت. “اما برای من دوربین واقعا در مورد صلح از ذهن برای اعضای خانواده است.”

حدود ده متحده در حال حاضر قوانین و مقررات در محل اجازه می دهد ساکنان و خانواده خود را برای نصب دوربین های ویدئویی مشمول مقررات خاصی است.

ماه گذشته قانونگذاران ایالت میسوری با تصویب قانون اجازه می دهد خانواده ها به درخواست دوربین برای ارتباط با عزیزان در یک خانه سالمندان است. دولت فرماندار بررسی شد.

دوربین صورتحساب نیز به دست آورد زندگی جدید در کشورهای دیگر از جمله اوهایو و کانکتیکات است.

ویکی Krafthefer گفت: دوربین های دیجیتال ممکن است کمک به کاهش سرخوردگی قادر به دیدن دست اول آنچه اتفاق می افتد شده است در بهار امسال به 65 ساله خواهر کریستی Buzzard در اوهایو در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

از ماه مارس Buzzard که دچار آسیب مغزی به کودک نو پا بوده و کودکانه شخصیت است و در حال حاضر تا حدی فلج از سکته مغزی کاهش یافته است هفت بار در بیمارستان بستری شده است برای یک آسیب جدی به سر و جدا شد پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

از طریق تماس های تلفنی و پنجره بازدیدکننده داشته است او همچنین شرح حال لگد و داشتن موهای او را کشیده اتهامات این تاسیسات را رد کرده است.

“اگر من می تواند یک دوربین در اتاق من می توانم به آن نگاه کنید و ببینید که چه کسی در آینده و که رفتن خارج. من می توانم بگویم که آنهایی که معنی به او گفت:” Krafthefer. “این دوربین ها به شدت مورد نیاز است. منظورم این است که اگر ما تا به حال که آن کمک خواهد کرد که کارگران زیادی است. این امر کمک به این خانواده ها است. آن را کمک خواهد کرد که ساکنان. تاپیک بسیار خوب دوربین می توانید انجام دهید.”

اوهایو خانه Rep. Juanita برنت یک دموکرات از حومه کلیولند که معرفی یک لایحه در اواخر سال گذشته است که اجازه می دهد دوربین گفت که او شنیده می شود از خانواده های متعدد پس از همه گیر آمار که نکرده اند قادر به دیدن بستگان خود را برای ماه و در حال حاضر می خواهم به آنها را نصب کنید.

“مردم در حال حاضر با درک این ضرورت که چرا ما نیاز به این اجرا,” او گفت:. “شما احساس می کنید نوع درمانده است.”

دوربین اجازه می دهد تا خانواده ها برای نظارت بر عزیزان را در زمان واقعی و یا ضبط شده است. در اکثر موارد ساکنان می توانید بپرسید که آنها توان خاموش برای حفظ حریم خصوصی. وجود دارد پادمان برای محافظت از هم اتاقی از حال فیلم برداری ندانسته. نشانه ها در اتاق های هشدار کارکنان و بازدید کنندگان که دوربین در حال فعالیت است.

هر دو کانکتیکات بخش عمومی کمیسیون بهداشت و درمان و دولت خانه سالمندان صنعت ابراز نگرانی های حریم خصوصی.

“افشای عمومی از خصوصی مواد مربوط به ساکنان خانه سالمندان می تواند ویرانگر به خصوص با توجه به عدم امکان یک ادم تضمین که داده ها یا جریان مواد را نمی توان به خطر بیافتد” متی Barrett, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کانکتیکات انجمن از امکانات مراقبت از بهداشت گفت: در شهادت فرستاده شده به کانکتیکات قانونگذاران.

دوربین مخفی فقط باید اجازه داده شود به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی است.

لیز استرن از Stonington کانکتیکات شده است در میان اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان فشار کانکتیکات مجمع عمومی به تصویب یک لایحه دوربین.

استرن گرفت تا علت پس از خصوصی دستیاران او استخدام به ارائه مراقبت بیشتری برای او 91 ساله و مادر تا به حال برای جلوگیری از دیدن او به دلیل COVID-19 بازدید کننده محدودیت.

“آنها به ما گزارش. آنها را با قرار دادن گوشی به گوش او. آنها را به عکس. آنها را مدیریت هر چیزی که رفت و چپ چپ وجود دارد” گفت: استرن که نگران غفلت سوء استفاده نیست. او شده است قادر به گرفتن یک دوربین نصب شده به دلایل مختلف از جمله مخالفت خانواده او و مادرش هم اتاقی.

زمانی که جولی گریفیث مشکوک است که او 96 ساله بود و بدرفتاری در خانه سالمندان در نزدیکی تولدو اوهایو او و شوهرش, تنظیم ضبط صدا در پشت یک قاب عکس در ماه اوت گذشته.

چه آنها شنیده چپ آنها را حیرت زده کرد — یک مرد پرستار مشاور disguising و خود را به عنوان یک زن و شفاهی و ذهنی سوء استفاده از گریفیث را در شب. آن را به اندازه کافی به دستیار اخراج و محکوم در سوء استفاده و غفلت از اتهامات عنوان شده علیه.

در حال حاضر که آنها دیگر می تواند نظارت بر آنچه اتفاق می افتد در داخل اتاق خود آنها موجب ویرانی با ترس.

“ما شده اند در از دست دادن پس از آن و ما نمی توانیم به هر پاسخ” گریفیث گفت.

“آنها به ما گفتن همه چیز کامل است. ما هیچ راهی برای دانستن اینکه گفت:” جولی, شوهر, David. “همه چیز یک راز است.”

Seewer گزارش از تولیدو اوهایو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>