Virus اسپرد را از طریق داکوتای جنوبی خانواده روابط نزدیک

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که در حالی که coronavirus گسترش سریع شهرها و جوامع روستایی نیز به دلیل آسیب پذیر و استحکام روابط خانوادگی

SIOUX FALLS, S. D. — پس از داکوتای جنوبی در مجلس باب Glanzer شد یکی از اولین افراد در دولت به بیمار توسط coronavirus از یک منبع ناشناخته در زادگاه خود از هارون عمل به سرعت به تلاش برای بلانت عفونت رای دادن اما مقامات نمی تواند جلوگیری از این بیماری از گسترش در میان خانواده گسترده خود را.

در روز از 74 سال Glanzer اعلام کرده coronavirus همسرش, برادر و خواهر در قانون نیز مورد آزمایش مثبت است. Glanzer در شرایط بحرانی و خواهر زاده 51 ساله ماری Hofer درگذشت این ویروس با توجه به شوهرش پنجم Hofer. چند تن دیگر از بستگان علائم و گفت: تام Glanzer جمهوریخواه مجلس را.

Coronavirus نمی گسترش از طریق اتوبوس یا مترو سیستم در هیورن به عنوان آن را در شهرهای بزرگ با انبوه جمعیت. آن را پاره پاره طریق یک خانواده صمیمی. بیماری های عفونی کارشناسان می گویند این نوع از گسترش رود.

“این واقعیت ساده است که خانواده ما را دوست دارد هر یک از دیگر است که احتمالا آنچه که باعث این به گسترش” تام Glanzer گفت.

باب Glanzer همسر پنی دریافت درمان برای سرطان پستان در اوایل ماه مارس. او به عنوان بازیافت در خانه, اعضای خانواده کاهش یافته است با وعده های غذایی و یا برای کمک به اطراف خانه. در ضمن نادانسته به هر یک از آنها باب Glanzer تا به حال ویروس.

هنگامی که او در بیمارستان بستری شد, خانواده جدا شده خود را. اما سپس آن را خیلی دیر شده بود و اعضای خانواده شروع به نمایش علائم.

داکوتای جنوبی, مقامات بهداشتی گزارش روز پنج شنبه که 36 نفر تست مثبت برای COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به 165. دو فوت کرده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در میان کسانی که به خصوص بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های شدید از جمله ذات الریه.

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem روز چهارشنبه گفت: دولت جمعیت پراکنده می کند از گسترش این ویروس, مقاطعه به او قصد دارد به موضوع و اقامت در خانه سفارشات و به جای تکیه بر داوطلبانه با رعایت توصیه هایی برای متوقف کردن گروه تجمعات.

اما Caterina Scoglio, یک استاد در دانشگاه ایالت کانزاس است که به مطالعه نحوه گسترش ویروس ها از طریق جوامع روستایی گفت: شهرهای کوچک می تواند آسیب پذیری منحصر به فرد است که شهرستانها ندارد.

“در مناطق روستایی وجود دارد به طور معمول کمتر از تماس با مردم اما این تماس ها بر اساس روابط قوی,” او گفت:.

به همین دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران در داکوتای جنوبی تاکید دارد که اعضای خانواده باید به کمک یکدیگر با ماندن از هم جدا.

این عقل برای برخی از مردم گفت: مه آلود Rudebusch یک دستیار پزشک اجرا می شود که یک درمانگاه در شهر ” هوارد.

“ما نسل از خانواده که در آن جوامع” او گفت:. “هر کس می آموزد به تکیه بر همسایه خود را.”

اما مردم در حال پیدا کردن راه های خلاق برای برقراری ارتباط حمایت خود را حتی اگر آنها را نمی توان در نزدیکی هر یک از دیگر.

تام Glanzer مشترک یک تصویری از یک “نماز کاروان” از ده ها تن از ماشین با اجسام حجم و کامیون ها که سوار گذشته مادر خود را در خانه به نمایش پشتیبانی می کند. او گفت که خانواده اش رشد کرده و نزدیک حتی در حالی که آنها فقط می تواند بحث را از طریق ویدیو چت.

“با همه چیز است که اتفاق افتاده است, شما می خواهم فکر می کنم همه چیز در حال سقوط است از هم جدا اما ما همه با هم برگزار شد که با همان پیوند خانواده و ایمان به خدا,” او گفت:.

این داستان درست شده است نشان می دهد که Glanzer برادر در قانون آزمایش مثبت برای COVID-19 نه برادرش.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>