ویروس رکود می رود به رقیب بزرگ رکود در تاریخ

Coronavirus مربوط به رکود در سراسر جهان در حال رفتن به بد

لندن — Coronavirus مربوط به رکود در سراسر جهان در حال رفتن به بد و برای برخی از عمده جهان صنعتی ملل بدترین چیزی که هر کسی زنده را تجربه کرده است به گفته تحلیلگران دویچه بانک.

در گسترده گزارش با استفاده از داده هایی که در قسمت عقب می رود از 800 سال, جیم رید و هنری آلن پیدا کرده است که رکود در بسیاری از موارد تعیین می شود عمیق تر از آن تحمل که بلافاصله پس از بحران مالی جهانی از 12 سال پیش و پس از آن برخی از.

هر چند پیش بینی دشوار است با توجه به عدم قطعیت حاکم دویچه بانک مانند دیگران دارای کاهش رشد آن پیش بینی های میان coronavirus همه گیر است که دیده می شود بسیاری از کشورها تحمیل بی سابقه ای در زمان صلح و محدودیت در فعالیت های اقتصادی است.

این بانک انتظار دارد که فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده آمریکا به کوچک بین 4 ٪ و 9 ٪ در سال 2020 آمار و ارقام که در اکثر موارد تنها شده اند تحت الشعاع قرار, در دهه های اخیر با جنگ و رکود بزرگ دهه 1930 ، آلمان دورافتاده آن اقتصاد نابود حدود چهار پنجم در زمان شکست نازی ها در جنگ جهانی دوم است. آلمان نازی متحد ژاپن شاهد آن اقتصاد کوچک در اطراف یک نیمه در سال 1945.

“این غیر قابل تصور اعداد برای امروز اقتصادهای توسعه یافته داشتن نه دیده شده است پس از جنگ جهانی دوم گفت:” رید و آلن.

تنها تشابه در دوران مدرن که می گویند متحده ویران شده توسط جنگ و یا بحران عمیق مانند لیبی و ونزوئلا است.

این 4.2% کاهش سالانه در تولید ناخالص داخلی است که دویچه بانک اقتصاددانان pencilled در ایالات متحده در سال 2020 خواهد 2020 9 بزرگترین از سال 1900 و عمیق تر از هر چیز ثبت شده در هر یک سال پس از بحران مالی جهانی. 9.5% چهارم در سه ماهه انقباض دویچه بانک انتظار دارد که برای سه ماهه دوم در ایالات متحده آمریکا را “به راحتی آن را بزرگترین فصلنامه انقباض” از سال 1947 اولین تاریخ که معادل ارقام وجود داشته باشد.

فرانسه و آلمان و ایتالیا بدترین سال در حال قریب به اتفاق یک نتیجه از جنگ اما پیش بینی ویروس مربوط به اسلامپ ویژگی در لیست عمیق ترین رکود اقتصادی دیده می شود در زمان صلح. به 5.3% انقباض تحلیلگران دویچه بانک پیش بینی در آلمان در این سال خواهد بود 10 بدترین سال از سال 1851 فقط خجالتی از 5.6% انقباض ثبت شده در سال 2009.

و ژاپن پیش بینی رکود 3.9% — نسبتا کم در مقایسه با دیگر اقتصادهای بزرگ — است که مجموعه به آن ششم بدترین پس از سال 1871.

انگلستان در حال حاضر بخشی از انگلیس است که طولانی ترین مجموعه داده های موجود با بانک انگلستان ارائه نرخ رشد سالانه در تمام راه بازگشت به قرن 13th.

اگر 10 تا از بدترین سال ها همه قبل از انقلاب صنعتی که عمدتا اقتصاد کشاورزی وابسته به آب و هوایی, تغییرات رید و آلن می گویند دویچه بانک پیش بینی یک پیش بینی 6.5 درصد انقباض در این سال خواهد بود سومین سال 1900 تنها با این رکود از سال 1921 و 1919 بدتر است.

“سال 2020 خواهد شد به احتمال زیاد تا پایان سال فوق العاده ای را در کتاب های تاریخ” رید و آلن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>