ویروس گرفتن تلفات در مزرعه کانتی در ایالت واشنگتن

YAKIMA بشویید. — میوه کارگر انبار Armida ریورا می گوید او روز در شهرستان Yakima, واشنگتن, با ترس از گرفتن coronavirus.

Sean گیلبرت نگرانی در مورد تهدید به خانواده اش century-old orchard کسب و کار در شهرستان است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee تلاش برای کمک به این شهرستان در قلب دولت, کشاورزی کمربند که او یک بار به نام خانه.

Coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن شهرستان Yakima سخت با موارد صعودی به مراتب سریع تر در این منطقه حدود 140 مایل (225 کیلومتر) جنوب شرقی سیاتل از بقیه از دولت است. این ویروس باعث شده است که آشفتگی در مزرعه و صنعت فرآوری مواد غذایی که در آن برخی از ترس کارگران برگزار wildcat حملات به تازگی به تقاضای کارفرمایان ارائه شرایط کاری امن تر.

بیمارستان ها در شهرستان ها به ظرفیت پر شده و باید شروع به فرستادن بیماران به کشورهای همسایه, مقامات گفت.

تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 در میان شهرستان 250,000 ساکنان که تا کنون شکست خورده و شهرستان Yakima یکی از تنها سه در واشنگتن که باقی مانده است در فاز یک مستند در حالی که بسیاری از دولت شروع به بازگشایی شده است.

Inslee گفت: یک دلیل بزرگ است که بسیاری از مردم در شهرستان Yakima کاهش دارد به پوشیدن ماسک.

بازدیدکننده داشته است به رستوران های فست فود و دیگر ضروری کسب و کار در بر داشت تعداد زیادی از کارکنان و مشتریان نه با پوشیدن ماسک. در گوکچه, جوانان, لیگ بیس بال بازی در حال بازی با تماشاگران — چند پوشیدن ماسک — در می ایستد.

Inslee روز شنبه اعلام کرد او آماده اعلام به نیاز شهرستان Yakima ساکنان به پوشیدن ماسک زمانی که در خارج از خانه های خود. فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر ممنوع خواهد شد از فروش به مشتریان بدون ماسک, او گفت:.

“که در اصل به معنی: “ماسک و ماسک کالا” Inslee گفت.

واشنگتن وزارت بهداشت در اواسط ماه ژوئن رتبه بندی صنایع در دولت بیشتر زده COVID-19. آژانس متوجه شد که تولید از جمله مواد غذایی گیاهان پردازش رتبه دوم در موارد پشت مراقبت های بهداشتی. کشاورزی, رتبه, پنجم, پشت, تجارت خرده فروشی و صنعت مهمان نوازی.

در سراسر کشور, گوشت و مرغ, گیاهان پردازش شده است برخورد با کروناویروس با حداقل 20 از این گیاهان در سراسر کشور تعطیل برای یک هفته یا بیشتر.

در ضمن 2.7 میلیون مزرعه کارگران شاغل در ایالات متحده اغلب کار و زندگی در محله های نزدیک هستند فقط به عنوان شلوغ فصل برداشت.

یکشنبه, شهرستان Yakima حداقل 6,283 موارد coronavirus دوم-بالاترین در میان استان ها در دولت و 138 مرگ و میر. پادشاه شهرستان که شامل سیاتل و نزدیک به 10 بار بیشتر مردم ثبت شده بود حداقل 9,211 موارد و 600 مرگ و میر.

Inslee با اشاره به عفونت رای در شهرستان Yakima بود 28 بار بالاتر از این میزان در شهرستان کینگ. او پیش بینی کرد این امر پرش به طور چشمگیری در تابستان امسال اگر مردم نمی اقداماتی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

“این وحشتناک” Inslee گفت: این منطقه به ده ها هزار نفر از کارگران در مزارع و در گیاهان پردازش مواد غذایی که بخش عمده ای از اقتصاد است.

فقط بیش از 50 درصد از شهرستان virus موارد شامل هیسپانیک ساکنان را تشکیل می دهند بخش عمده ای از نیروی کار کشاورزی. علاوه بر این 26% درصد از ویروس آزمون در شهرستان دوباره مثبت نسبت به دولت به طور متوسط در حدود 6 درصد است.

Rivera, 36, با این نسخهها کار در یک انبار میوه. بومی مکزیک است که زندگی می کردند از 20 سال در ایالات متحده او یک رهبر دو هفته wildcat اعتصاب در انبار زمانی که مدیریت حاضر به ارائه کارگران با ماسک های ضد عفونی کننده دست و دیگر تجهیزات ایمنی.

“ما ترسیده بودند.” او گفت: تاکید بر این که مردم مشغول به کار بودند شانه به شانه.

دره فضل و سیب و گیلاس و گلابی و دیگر محصولات مرتب تمیز و بسته بندی شده در انبار.

این کارگران در ادامه اعتصاب در چند گیاهان بیشتر کسب حداقل دستمزد $13.50 یک ساعت. آنها heartened حمایت از جامعه پزشکی که پزشکان و پرستاران آمد به رها کردن ماسک ها و لوازم دیگر.

گربه وحشی حملات که شامل نیم دوجین میوه انبار شده اند حل و فصل شده اما ترس باقی می ماند.

Rosalinda Gonzalez, 41, بومی مکزیک است که زندگی در ایالات متحده از سال 1995. متاهل با سه فرزند او نیز در اعتصاب برای تجهیزات حفاظتی و محیط کار امن تر.

“ما همیشه می ترسم” گونزالس گفت که بسیاری از کارگران در انبار باید آزمایش مثبت برای ویروس.

برخی از کشاورزان گرفته اند گام های فوق العاده ای برخی از تجویز شده توسط فرمانداری برای حفاظت از نیروی کار خود را.

گیلبرت صاحب گیلبرت باغ جایی که او رشد می کند از 4000 هکتار از سیب و گیلاس شراب انگور و دیگر محصولات کشاورزی در سایه آبشار محدوده.

او ارائه شده صورت علائم خود را برای نیروی کار صرف $22,000 در ماه آوریل برای خرید 16,000 ماسک از چین است. کارکنان خود را در عمل اجتماعی فاصله و کارگران مهاجر قرار دارد در خوابگاه که دیگر عبارتند از تخت تختخواب سفری, به عنوان مورد نیاز توسط فرماندار اعلامیه. وانت شرکت حمل هفت نفر در یک زمان به دور زمینه به جای 15.

اما این بدان معنا نیست که او را به ماندن در کسب و کار.

هزینه برای کشاورزان به طور چشمگیری افزایش حتی به عنوان بازار برای تولید حذف شوند به دلیل محدودیت های تجاری در خارج از کشور و مردم ناتوانی در پرداخت برای محصولات در ایالات متحده به دلیل از دست دادن شغل گیلبرت گفت.

او به تازگی در زمان 300 هکتار از سیب از تولید.

“ما در ساختار هزینه آن حس را ندارد به نگه داشتن در حال رشد است.”

Inslee گفت: این شهرستان همچنین دارای بسیاری از موارد در خانه های پرستاری و درصد زیادی از این منطقه را کارمندان تاریخ به عنوان ضروری و در نتیجه همچنان به رفتن به محل کار.

“”این محل که در آن مواد غذایی ما می آید از” Inslee اشاره کرد.

به عنوان یک نتیجه سیاستمداران محلی تحت فشار قرار دادند و او را سخت برای شروع اجازه می دهد بازگشایی کسب و کار در شهرستان Yakima.

ریورا گفت: حفظ سلامت باید این مهم مورد توجه است.

“این فوق العاده لازم برای محافظت از خانواده ما است.” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>