ویتنام پرونده اول coronavirus مرگ در میان تجدید حیات: زندگی

  • ویتنام و ثبت آن در اول coronavirus مرگ به عنوان کشور جنگ جدید شیوع ویروس که ظهور در شهرستان Danang.

  • اسپانیا گزارش دومین روز از 1,000-به علاوه عفونت کروناویروس که بالاترین سطح از ملت برداشته آن مستند در ماه ژوئن.

بیش از 17.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با جدید کروناویروس. بیش از 10 میلیون بیماران بهبود یافته اند و حداقل 673,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

11:55 GMT – انگلستان نیاز به پوشش صورت در سینما و مکان های عبادت

مردم در انگلستان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های صورت و یا دیگر پوشش صورت در سینما, مکان های عبادت موزه ها و گالری های هنری از 8 اوت نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

“ما همچنین به گسترش نیاز به پوشیدن صورت پوشش به دیگر داخل تنظیمات که در آن شما به احتمال زیاد برای آمدن به تماس با مردم شما را در انجام به طور معمول ملاقات مانند موزه ها و گالری عکس, سینما و مکان های عبادت” جانسون گفت.

پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز در حمل و نقل عمومی و اخیرا در مغازه ها.

11:32 GMT – انگلستان جانسون به تعویق انداختن مرحله بعدی مستند بلند به عنوان عفونت های افزایش

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که تعویق انداختن مرحله بعدی مستند, کاهش, برای حداقل دو هفته با توجه به انتخاب کنید تا در COVID-19 عفونت نرخ.

“در شنبه 1 مرداد ما امیدوار به بازگشایی در انگلستان تعدادی از این بالاتر خطر تنظیمات که بسته باقی مانده بود … امروز من می ترسم ما در حال به تعویق انداختن این تغییرات برای حداقل دو هفته” جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

“من می دانم که گام های ما در حال بدست گرفتن خواهد بود یک ضربه واقعی برای بسیاری از مردم … من واقعا متاسفم که در مورد اما ما به سادگی نمی تواند خطر است.”

Vigil for 65 thousand victims of Covid-19 in UK

یک گروه از خدمات بهداشت ملی (NHS) کارکنان و فعالان برگزار شد یک شب زنده داری با فانوس برای 65,000 به مردم با توجه به این رمان coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر در انگلستان [Ilyas Tayfun Salci/Anadolu]

11:05 GMT – اسکاتلند هشدار سفر به COVID-آمار مناطق شمال انگلستان

اسکاتلند دولت توصیه در برابر غیر ضروری سفر به, Greater Manchester, و دیگر نقاط شمال انگلستان است که در مواجهه جدید مستند محدودیت با توجه به قیام در موارد و گفت: مردم از این مناطق به دور ماندن.

“من به شدت توصیه به هر کسی که برنامه ریزی برای سفر به مناطق آسیب دیده در شمال انگلستان و یا هر کسی که برنامه ریزی برای سفر به اسکاتلند از کسانی که در همان مناطق به انصراف از برنامه های خود” وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon گفت.

10:12 GMT – COVID عفونت ظهور در انگلستان, بررسی نشان می دهد

وجود دارد احتمالا یک افزایش اندک در تعداد زیادی از مردم در انگلستان آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته های اخیر بریتانیا دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

هفتگی عفونت بررسی گفت: حدود 1 در 1500 نفر از افراد تا به حال COVID-19 در آخرین هفته از ماه جولای 20-26 نسبت به 1 در 2000 هفته گذشته است.

09:32 GMT – وجود ندارد و صفر خطر در کاهش محدودیت های مسافرتی که می گوید:

وجود ندارد “صفر خطر” استراتژی برای کشور کاهش مسافرت های بین المللی محدودیت در طول همه گیر و سفر ضروری برای موارد اضطراری باید از اولویت های سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت.

در مدتها در انتظار به روز رسانی خود را راهنمایی در سفر به سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی گفت: مرزی سفر برای شرایط اضطراری انسانی کار انتقال ضروری پرسنل و عودت کننده گان را تشکیل می دهند ضروری سفر.

“هیچ” صفر خطر’ که با توجه به پتانسیل واردات و یا صادرات از موارد در زمینه مسافرت های بین المللی گفته اند که در به روز رسانی ارشاد ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

افزایش عفونت های جدید در بسیاری از نقاط جهان باعث شده است تا برخی از کشورها به معرفی برخی از محدودیت های مسافرتی از جمله تست و quarantining مسافران ورودی.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Mexico City

یک مسافر با پوشیدن ماسک محافظ و نوزاد خود منتقل مسافر بازرسی در تقریبا خالی بنیتو جوارز فرودگاه بین المللی به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در مکزیکو سیتی, مکزیک [فایل: Edgard Garrido/رویترز]

08:58 GMT – لهستان گزارش رکورد ویروس موارد برای دومین روز

لهستان گزارش داد که بالاترین تعداد روزانه موارد پس از همه گیر شروع برای دومین روز متوالی با 657 موارد جدید, با توجه به وزارت بهداشت.

وزارت گزارش هفت جدید مرگ و میر با مجموع 45,688 گزارش coronavirus موارد و 1,716 مرگ و میر.

جدید موارد 227 بودند در Silesia منطقه است که دست و پنجه نرم کردن با یک شیوع در میان کارگران معدن.

08:55 GMT – فیلیپین سوابق 4,063 موارد جدید

فیلیپین وزارت بهداشت تایید 4,063 عفونت گزارش بالاترین روزانه مورد افزایش در جنوب شرقی آسیا برای دومین مستقیم بعد.

در بولتن وزارت گفت: در مجموع تایید عفونت افزایش یافته است به 93,354 در حالی که مرگ و میر افزایش 40 به 2,023.

08:53 GMT – آلمان قرار می دهد سه ویروس-آمار اسپانیایی مناطق در معرض خطر لیست

آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی قرار داده و سه اسپانیایی مناطق از جمله کاتالونیا به بارسلونا در فهرست خود را از کشورهای تعیین شده بالا خطر ابتلا به کوروناویروس.

سه مناطق کاتالونیا آراگون و ناوار در شمال اسپانیا RKI گفت.

تابستان فصل تعطیلات باعث شده است تا ترس است که گردشگران از بازگشت از مقصد دچار افزایش موارد جدید مانند اسپانیا می تواند بذر موج دوم.

روز دوشنبه آلمان گفت: آن را coronavirus آزمون اجباری در فرودگاه برای بازگشت همه گردشگران داخلی از مناطق پر خطر.

08:52 GMT – هنگ کنگ گزارش 121 موارد جدید به عنوان محلی انتقال stay high

هنگ کنگ گزارش داد 121 موارد جدید از جمله 118 بودند که به صورت محلی منتقل شده به مقامات گفت: مالی جهانی hub رو از یک دوره بحرانی برای نبرد موج سوم ویروس است که دیده است یک تجدید حیات در این ماه.

خاک چینی گزارش روزانه رکورد 149 موارد جدید در روز پنج شنبه. از اواخر ماه ژانویه بیش از 3,100 مردم آلوده شده اند در هنگ کنگ, 27 از آنها فوت کرده اند.

08:27 GMT – اندونزی گزارش 2,040 موارد جدید, 73, مرگ و میر

اندونزی گزارش 2,040 عفونت های جدید و 73 اضافی مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده در این کشور COVID-19 نیروی کار وب سایت است.

این به ارمغان آورد اندونزی تعداد کل تایید عفونت به 108,376 و مرگ و میر به 5,131.

Eid al-Adha prayer amid coronavirus outbreak in Surabaya, Indonesia

مردم در عید قربان نماز با اجرای اجتماعی فاصله و سلامت پروتکل در طول شیوع کروناویروس (COVID-19) در Al اکبر مسجد در سورابایا در شرق جاوا اندونزی [Suryanto/Anadolu]

08:26 GMT – ایتالیا تولید ناخالص داخلی فرو 12.4 درصد در سه ماهه دوم

ایتالیا محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 12.4 درصد در سه ماهه دوم ملی ایتالیا آمار اداره Istat گفت: ياوه کشور را به رکود است.

تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 17.3 درصد در مقایسه با سال پیش دوم سه ماهه Istat گفت: به عنوان coronavirus مستند در زمان چشمگیر تلفات در منطقه یورو سومین اقتصاد است.

07:49 GMT – ویتنام پرونده اول COVID-19 مرگ پس از ویروس دوباره ظهور

ویتنام تایید کرد اولین coronavirus مرگ و میر, دولت, رسانه ها گزارش دادند پس از مرگ یک مرد مسن که در حال آزمایش مثبت در Danang شهر که در آن ویروس دوباره پدید آمده در این کشور در هفته گذشته پس از 100 روز.

ویتنام مبارزه با شیوع جدید این ویروس بعد از ماهها موفق مقابله دیدم که این کشور را از coronavirus شمارش برای فقط چند صد نفر.

این مرد 70 درگذشت اوایل روز جمعه به رسانه های دولتی گفت.

مقامات روز جمعه گزارش داد 45 جدید کروناویروس موارد مارک بزرگترین روزانه پرش در کشور آوردن مجموع موارد در کشور به 509.

Vietnam Imposes Restrictions As Coronavirus Cases Rise

متخصصان پزشکی در محافظ مناسب جمع آوری نمونه خون برای یک کوروناویروس (COVID-19) تست سریع از افرادی که به تازگی از شهرستان دانانگ در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 در هانوی ویتنام [Linh Pham/گتی ایماژ]

07:43 GMT – روسیه را مورد شمارش نزدیک 840,000

روسیه گزارش 5,482 موارد جدید هل دادن آن ملی شمارش به 839,981 جهان چهارمین caseload.

مقامات گفت: 161 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 13,963.

07:12 GMT – فرانسه رکورد را می بیند 13.8 درصد تولید ناخالص داخلی غوطه در سه ماهه دوم

فرانسه اقتصاد با قرارداد یک رکورد 13.8 درصد در سه ماهه دوم تحت تاثیر coronavirus مستندات ملی موسسه آمار INSEE گفت.

فصلی-تنظیم و چهارم در سه ماهه کاهش در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) بهتر از هوا اما بدتر از عملکرد بسیاری از اعضای منطقه یورو و همسالان.

“تولید ناخالص داخلی منفی تحولات در نیمه اول سال 2020 است مربوط به shut-down از “غیر ضروری’ فعالیت های در زمینه اجرای lockdown بین اواسط ماه مارس و آغاز ماه مه” INSEE در بیانیه ای گفت.

INSEE نیز به روز شده این رقم برای سه ماهه اول به 5.9 درصد انقباض از 5.3 درصد آن را قبلا برآورد شده است.

سه ماهه دوم رقم به معنی اقتصاد فرانسه بوده است کاهش برای سه دوره متوالی و همچنان در رکود است.

France requires masks inside public places

مردم با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت, راه رفتن در یک خیابان در شهر پاریس فرانسه اجرا ماسک-پوشیدن محصور در فضاهای عمومی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از تجدید حیات از بیماری کروناویروس (COVID-19) در سراسر کشور [Gonzalo Fuentes/رویترز]

07:03 GMT – آلمان گزارش 870 موارد جدید

آلمان گزارش 870 جدید موارد با توجه به چوب خط حساب کردن از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

آورده است که این تعداد به 208,698 در حالی که 9,141 مرگ و میر ثبت شده است.

06:55 GMT – فیجی پرونده اول COVID-19 مرگ

فیجی اعلام کرد اولین coronavirus مرگ اما مقامات بهداشتی مطمئن باشید مردم در کشور جزیره ای اقیانوس آرام که در آن بود و نه پیشرو به عمده شیوع.

وزیر بهداشت Ifereimi Waqainabete گفت: قربانی 66 ساله که تست مثبت پس از بازگشت از هند که در آن او تا به حال تحت عمل جراحی برای یک مدت طولانی از بیماری قلبی.

“متاسفانه با وجود بهترین تلاش های ما, مراقبت های بهداشتی حرفه ای این آقا گذشت دیروز در انزوا بخش در لوتکا بیمارستان به علت عوارض ناشی از COVID-19,” Waqainabete به خبرنگاران گفت:.

او گفت: او یکی از نه فعال موارد که برگزار شده بود در قرنطینه پس از آنها عودت از هند در ژوئیه 1.

قبل از آن فیجی بود لذت بردم طلسم چهار هفته رایگان ویروس پس از 18 مورد آن قبلا ثبت شده است.

06:40 GMT – انگلستان جلوتر مستند در شمال انگلستان

بریتانیا تحمیل تحریم مستند در swathes از شمال انگلستان پس از یک افزایش در نرخ coronavirus انتقال نگرانی که موج دوم ویروس کشنده می تواند ایجاد و در عین حال بیشتر آشفتگی.

حدود 4 میلیون نفر از مردم دستور داده شد به ترکیب با دیگر خانواده ها در, Greater Manchester, بزرگترین شهر در شمال انگلستان و بخش هایی از غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و شرق Lancashire هر چند آنها هنوز هم می تواند به میخانه و به کار می کنند.

اقدامات پس از بریتانیا گزارش داد که کمترین تعداد از عفونت های جدید در بیش از یک ماه است.

06:15 GMT – KLM می گوید از 1500 شغل جدید کاهش خواهد آورد و در مجموع کاهش به 20 درصد

KLM هلند بازوی Air France-KLM گفت: این امر برش از 1500 شغل های اضافی به عنوان بخشی از یک ساختار که در آن نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 50 درصد تا سال 2030 به عنوان به خوبی به عنوان آماده سازی برای دوره نقاهت ترافیک پس از شیوع کروناویروس.

شرکت Air France-KLM به گزارش روز پنج شنبه یک 1.55 میلیارد یورو ($1.8 میلیارد دلار) عامل از دست دادن برای دومین سه ماهه با ترافیک پایین 95 درصد از سال قبل است.

KLM گفت: کاهش جدید به معنی آن نیروی کار 33,000 قبل از همه گیر خواهد بود با کاهش 20 درصد در تمام سال 2022. آن را رد نکرد کاهش بیشتر.

06:04 GMT – هند موارد افزایش روزانه یک رکورد از 55,078

هند گزارش داد یک رکورد دیگر افزایش روزانه عفونت در نظر گرفتن مجموع به 1.64 میلیون به عنوان دولت بیشتر برطرف ویروس محدودیت در تلاش برای احیای اقتصاد, در حالی که همچنین تلاش برای افزایش تست.

عفونت شروع به پریدن کرد 55,078 در 24 ساعت گذشته, در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 779 به 35,747 وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: در وب سایت خود را.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که با هدف بالا بردن کشور به ظرفیت 1 میلیون coronavirus آزمون در هر روز در میان مدت از یک رکورد 600,000 روز جمعه.

دولت فدرال در این هفته اعلام کرد بازگشایی یوگا موسسات و سالن ها و حذف محدودیت در حرکت افراد و کالاها.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من Zaheena رشید.

04:51 GMT – آسیای جنوب شرقی فقر به افزایش ‘-اجتماعی بحران اقتصادی’

آسیای جنوب شرقی در آستانه یک “اجتماعی-اقتصادی” ناشی از COVID-19 همه گیر است که می تواند معکوس دهه کاهش فقر سازمان ملل متحد هشدار داده است.

“بحران تهدید به نابود کردن معیشت و آسیای جنوب شرقی را 218 میلیون دلار رسمی کارگران” سازمان ملل متحد سیاست کوتاه منتشر شده در پنج شنبه گفت:. “بدون جایگزین درآمد رسمی سیستم های حفاظت اجتماعی و یا پس انداز برای بافر این شوک کارگران و خانواده های آنها می تواند به مقابله با فقر معکوس دهه کاهش فقر است.”

منطقه گسترده ای در اقتصاد انتظار می رود قرارداد با 0.4 درصد در سال 2020 آن گفت: در حالی که حواله از جنوب شرقی آسیایی شاغل در خارج از کشور شد و به احتمال زیاد به سقوط 13 درصد و یا $10bn.

سازمان ملل متحد پیشنهاد اقتصادی تاسیسات برای فقیر در میان همه گیر (4:56)

کاغذ خواست سازمان ملل برای رفع مالی “موریانه”: بودجه-کاهش مشکلات مانند فرار از پرداخت مالیات قیمت گذاری انتقال و یارانه های سوخت های فسیلی به طوری که آنها می تواند ارائه بسته های مشوق بزرگ برای کمک به جمعیت های آسیب پذیر و تقویت اقتصاد خود را.

زمان قیمت نفت پایین ارائه یک فرصت ایده آل برای معکوس کردن یارانه های سوخت های فسیلی آن اضافه شده است.

04:46 GMT – بالی استقبال بازدید کنندگان پس از چهار ماه مستند

اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی است بازگشایی به گردشگران داخلی پس از تقریبا چهار ماه lockdown برای coronavirus بیماری همه گیر.

تحت کاستن که در زمان اثر در جمعه اندونزیایی بازدید بالی را دقیق قوانین در هتل ها, رستوران ها و سواحل است. گردشگران خارجی اجازه خواهد داشت در این جزیره آغاز سپتامبر 11.

04:35 GMT – فیلیپین گسترش محدودیت

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تمدید قرنطینه محدودیت در سرمایه مانیل محدود کردن حرکات افراد مسن و کودکان و عملیات کسب و کار از رستوران ها به ورزشگاه تا اواسط ماه اوت است.

“من درخواست شده است به تحمل برخی بیشتر. بسیاری از آنها آلوده شده است” Duterte گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

Duterte وعده رایگان واکسن اگر آنها در دسترس اواخر این سال اولویت بندی اول فقیر و پس از آن طبقه متوسط پلیس و پرسنل نظامی است. فیلیپین داده خواهد شد و اولویت با چین در توزیع واکسن, او گفت:.

VIRUS OUTBREAK PHILIPPINES

مردم با پوشیدن ماسک صورت صبر کنید تا خود coronavirus تست سريع در یک استادیوم در مانیل فیلیپین [هارون Favila/AP Photo]

04:03 GMT – استرالیا ویکتوریا پرچم جدیدی را برای کنترل افزایش موارد

استرالیا ویکتوریا دولت را به ثبت رساند دومین کشور بعد از کروناویروس جدید عفونت به عنوان دولت برتر Daniel Andrews پرچم چشم انداز دقیق تر مراحل را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

ویکتوریا گزارش 627 عفونت های جدید در روز جمعه از یک رکورد از 723 عفونت های جدید در روز پنج شنبه.

“روشن است به همه ما که این اعداد هنوز هم بیش از حد بالا” اندروز به خبرنگاران گفت:. “آن را به خوبی ممکن است مورد … که ما نیاز به برداشتن گام های بیشتر. داده ها را به ما بگویید کارشناسان را به ما بگویید چه و اگر هر گونه مراحل بعدی نیاز به بود.”

03:20 GMT – هنگ کنگ سیاهههای مربوط از 149 نفر

هنگ کنگ گزارش جدید رکورد روزانه از coronavirus موارد ورود 149 بیشتر عفونت با جمعه پایان.

در میان افزایش موارد مقامات معکوس ممنوعیت داخل سالن ناهار خوری همراه رستوران ها برای کار در ساعت محدود و با ظرفیت محدود. کسب و کار مانند میله میله کارائوکه و پارک های تفریحی باقی می ماند به طور موقت بسته و اجتماعات محدود به دو نفر.

People have lunch at a mall after the government banned dine-in services, following the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Hong Kong

مردم باید ناهار در یک مرکز خرید در هنگ کنگ پس از دولت ممنوع ناهار خوردن در خدمات [تایرون سیو/رویترز]

03:01 GMT – چین تدابیر سفر قوانین برای سرمایه سین کیانگ

چین محکم محدودیت های مسافرتی در اورومچی پایتخت استان سین کیانگ نیاز مردم از ورود به شهر از مناطق تلقی به بالا عفونت خطرات تحت دو هفته قرنطینه.

دیگران ورود کمتر از مناطق پر مخاطره باید اثبات سلامت خوب است. مردم محلی “در اصل” باید به ماندن در شهر و یا نشان دهد و اثبات سلامت مجاز به ترک.

از اواسط ماه جولای سین کیانگ شیوع محور در اورومچی دیده است بیش از 600 نفر از بیماری از جمله 112 جدید خبر داد.

2:49 GMT – برزیل بانوی اول آزمون مثبت

برزیل بانوی اول میشل Bolsonaro آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, دولت اعلام کرد پنج روز پس از شوهرش Jair Bolsonaro گفت که او تا به حال بهبود از خود COVID-19 عفونت است.

38-سال بانوی اول “است که در سلامت خوب خواهد شد و به دنبال تاسیس پروتکل”, دفتر رئيس جمهور گفت:.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Brasilia

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro با همسرش میشل Bolsonaro در برازیلیا در 6 مارس سال 2020 [فایل: Adriano ماچادو/رویترز]

2:42 GMT – چین کارخانه بازیابی تسریع در ماه جولای

چین کارخانه فعالیت های گسترده در ماه جولای برای پنجمین ماه متوالی و در یک سرعت سریع تر, ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات با وجود اختلالات از سیل و تجدید حیات در coronavirus موارد در سراسر جهان است.

رسمی تولید شاخص مدیران خرید (PMI) افزایش یافت و به 51.1 در ماه جولای از ماه ژوئن 50.9 اطلاعات رسمی نشان داد در روز جمعه مارک بالاترین خواندن از مارس.

تحلیلگران انتظار داشتند آن را به سرعت به 50.7. 50 نقطه علامت جدا رشد از انقباض به صورت ماهانه.

02:14 GMT – بیش از سه میلیون شیلی به دنبال برداشت بازنشستگی

صف های طولانی تشکیل شده در خارج از صندوق بازنشستگی مدیران دفاتر در شیلی پایتخت سانتیاگو و وب سایت های مختلف مدیران صندوق سقوط به عنوان شیلی به دنبال امکان استفاده از یک قانون جدید اجازه می دهد شهروندان به استفاده از پس انداز بازنشستگی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اضطراری, اندازه که آمد به اثر در پنج شنبه, اجازه می دهد تا کسانی که با پس انداز برای برداشت 10 درصد از حقوق بازنشستگی خود را.

در یک بیانیه شیلی سرپرست بازنشستگی گفت: 3,024,347 مردم خواسته بود به برداشت سهم خود را توسط 5 بعد از ظهر به وقت محلی.

نظر سنجی ها نشان می دهد نزدیک به نه نفر از هر 10 شیلی برنامه ریزی شده به شیر وجوه خود را با گفتن آنها را با استفاده از پول برای پرداخت به کالاهای اساسی و خدمات است.

CHILE - HEALTH - VIRUS - PENSIONS

مردم پوشیدن ماسک صورت در حالی که در صف برای ورود به یک شعبه از صندوق های بازنشستگی دفتر این روش برای شروع به برداشت تا 10 درصد از سپرده های خود را در سانتیاگو در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 [مارتین Bernetti/خبرگزاری فرانسه]

01:53 GMT – US کانون همه گیر شیفت به سمت میانه

Coronavirus عفونت ظاهر می شود در چیدن در غرب میانه ایالات متحده آمریکا و هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: به عنوان ایالت اوهایو گزارش یک رکورد بعد از موارد و ویسکانسین فرماندار موظف به استفاده از ماسک است.

Coronavirus شیوع “حرکت” به اوهایو و کنتاکی, تنسی, میسوری کانزاس و نبراسکا از جنوب “به دلیل تعطیلات و دلایل دیگر از سفر” دبورا Birx گفته فاکس نیوز.

01:19 به وقت تهران – ایران مقامات زندان’ درخواست برای کمک ویروس ‘نادیده گرفته شود’

دولت ایران نادیده گرفته درخواست های مکرر از ارشد مقامات زندان برای کمک به آن coronavirus در این کشور در زندان به سر می برند به گفته سازمان عفو بین الملل.

حقوق گروه گفت: این بررسی از نسخه چهار نامه به وزارت بهداشت امضا شده توسط مقامات در زندانهای ایران در سازمان “بالا بردن زنگ بیش جدی کمبود تجهیزات حفاظتی و ضد عفونی کننده محصولات و ضروری دستگاه های پزشکی”.

وزارت “موفق به پاسخ و زندانهای ایران باقی می ماند catastrophically unequipped برای شیوع بیماری” عفو گفت.

00:50 GMT – ویتنام گزارش 45 موارد جدید

ویتنام وزارت بهداشت گزارش شده 45 جدید کروناویروس عفونت های مربوط به شیوع اخیر در مرکز شهر دانانگ, مارک بالاترین افزایش روزانه از اولین موارد پدید آمده در این کشور در اواخر ماه ژانویه است.

جدید بیماران با سنین اعم از 27 تا 87 هستند مربوط به چهار بيمارستان و هتل در دانانگ. در مجموع عفونت پس از ویروس مطرح درباره 93 این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

ویتنام به ثبت رسیده 509 موارد این ویروس در کل با هیچ مرگ و میر. کشور ثبت شده بود 100 روز بدون نیاز به محلی منتقل می شود مورد قبل از ظهور مجدد ویروس.

00:42 GMT – برزیل Bolsonaro می گوید که او ‘قالب’ در ریه ها

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت که او مصرف آنتی بیوتیک برای عفونت که در سمت چپ او احساس ضعیف chuckling در یک ویدئو آنلاین مورد “قالب” را در ریه های خود صرف هفته در انزوا پس از ابتلا به کروناویروس جدید.

“من فقط یک آزمایش خون. من احساس نوع ضعیف دیروز. آنها یک بیت از عفونت نیز می باشد. در حال حاضر من در آنتی بیوتیک ها” Bolsonaro گفت: در livestream تصویری بدون توضیح در این عفونت.

“پس از 20 روز در داخل خانه من دیگر مشکلات است. من قالب در ریه های من,” او گفت: با اشاره به نزدیک به سه هفته را صرف او در مقام ریاست جمهوری اقامت.

او آزمایش مثبت برای coronavirus در تاریخ 7 ژوئیه و پس از آن منفی شنبه گذشته.

00:05 GMT – بوتسوانا reinstates مستند در پایتخت

بوتسوانا در شهر گابورون بازگشت به یک هفته دو مستند به بنیادی آن آخرین موج در coronavirus عفونت.

تحت قوانین جدید برای پایتخت و مناطق اطراف آن تنها کارگران ضروری خواهد بود قادر به ترک خانه برای کار با دیگران تنها قادر به ترک خانه برای خرید مواد غذایی. همه تجمعات ممنوع خواهد شد و هتل ها رستوران ها سالن های ورزشی و مدارس خواهد شد.

“در طول این دوره از هفته بیماری گرفته بی سابقه ای روشن که در حال حاضر مورد نیاز ما بیشتر گابورون منطقه تحت مستند به ما امکان مهار اقدامات را نگه دارید” Kereng Masupu هماهنگ کننده COVID-19 نیروی کار تیم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز 30 جولای در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>