ویدئو نشان می دهد که قربانی سوء استفاده توسط Sarah Lawrence College پدر

لری ری باقی خواهد ماند قفل شده است تا در مرکز تادیبی متروپولیتن در نیویورک است.

یک قاضی فدرال در نیویورک را تکذیب کرد به قید وثیقه در روز دوشنبه برای Sarah Lawrence College پدر لارنس ری که متهم به قاچاق جنسی کار اجباری و اخاذی است.

ری فوریه دستگیر شد, متهم به هدف قرار دادن دانش آموزان در Sarah Lawrence College در نزدیکی شهر نیویورک و در معرض آنها را “جنسی و روانی دستکاری و سوء استفاده فیزیکی” با توجه به کیفرخواست.

روز دوشنبه به قید وثیقه شنوایی نشان داد که ری آن در یک ویدیو بر روی او حساب آیکلاد سوء استفاده از قربانیان در راه دادستان توصیف کرده اند.

دادستان فدرال ادعا شده در روز دوشنبه جلسه که پس از ری Feb. 11 دستگیری یک مرتبط با ارسال پیام های متنی به حداقل یک قربانی در ادامه به تهدید.

اتهام جنسی و روانی بهره برداری به طول انجامید حدود یک دهه از آغاز زمانی که ری از زندان آزاد شد نامربوط به اتهام نقل مکان کرد و به دختر خود در خوابگاه گروه دوم سارا لارنس دانش آموزان دادستان گفت.

دادستان فدرال گفته اند که حداقل یکی از ری قربانیان مجبور شد به فحشا به صورت های مالی خود را بهره مند شوند.

ری ادعا تاکتیک های مشابه به کسانی که توسط رهبران فرقه از جمله محرومیت از خواب و روانی و جنسی, تحقیر لفظی و خشونت و انزوا و تهدید به اقدام قانونی.

ری باقی خواهد ماند قفل شده است تا در شهری مرکز تادیبی در منهتن.

یک وکیل برای ری بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>