راز ویکتوریا بسته شدن 250 فروشگاه با بیشتر انتظار می رود در سال 2021

حمام و بدن کار می کند نیز نزدیک 50.

راز ویکتوریا بسته است 250 فروشگاه در مراکز خرید مراکز و مکان های دیگر در ایالات متحده و کانادا است.

این خبر می آید به عنوان لباس زیر زنانه غول همچنان به دیدن یک افت شدید فروش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در تماس با تحلیلگران راز ویکتوریا مدیر عامل استوارت Burgdoerfer گفت: “آنچه ما می بینیم این است که تا حدودی کوچکتر اما قابل ملاحظه ای بیشتر سود آور کسب و کار با یک مقدار بهتر بنیاد و پس بدیهی است که بازگشت به رشد آن چیزی است که همه ما به دنبال آن هستید.”

با این تعطیلی با نام تجاری شرکت مادر, L مارک های از بین بردن 22 درصد از شرکت 1,091 فروشگاه در علاوه بر این به 1.26 میلیون فوت مربع از املاک و مستغلات.

“ما انتظار داریم که به معنی تعداد اضافی از فروشگاه تعطیلی فراتر از 250 که ما در حال پیگیری این سال به معنی وجود خواهد داشت بیشتر در سال 2021 و احتمالا کمی بیشتر در 2022,” Burgdoerfer گفت.

Bath & Body Works, یکی دیگر از برچسب در زیر توده خرده فروش نزدیک 50 فروشگاه در سراسر کشور و یکی در کانادا.

L برندها مواجه 37 درصد افت در فروش در سراسر مارک های خود در طول سه ماهه اول خود را از کسب و کار علاوه بر تعطیلی میان COVID-19. اما Bath & Body Works رسید 20 درصد در صابون و ضد عفونی کننده فروش.

“آنچه که ما به شدت متمرکز در حال حاضر تقویت پایه و اساس است که کسب و کار و حتی پرداختن به این بنیاد است که کسب و کار برای مدیریت این بحران و ایجاد یک پایه و اساس برای جدایی و برای رشد” L مارک های مدیر عامل اندرو Meslow در بیانیه ای گفت:

در ماه فوریه راز ویکتوریا آماده شد به فروش 55 درصد سهام به نیویورک-بر اساس شرکت سهام خصوصی چنار شرکای اما شکوفایی این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به مقابله به نام خاموش در اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>