هواکش باقی می ماند اولویت شماره 1 در نیویورک به عنوان شهردار می گوید: “در مارس 5, یک روز من بسیار نگران هستم در مورد’

شهر نیویورک بیدار شد دوشنبه به بحرانی هفته برای لوازم پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس که در حال حاضر هولناک بیمارستان در شهرستان بیرونی نیویورک و چپ مقامات شکار جهان برای هواکش.

“آوریل 5 یک روز من بسیار نگران به نظر تجهیزات و پرسنل” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه در مقابل تازه وارد پزشکی کشتی جنگی این USNS راحتی.

“چیزی که من هستم نگران است, پنکه, شدت,” او گفت:.

بیش از 36,000 نفر در شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای این بیماری و 790 نفر از جمله یک فرد زیر سن 17 که تا به حال یک بیماری زمینهای این شهرستان گزارش صبح روز دوشنبه. این شهر در حال مسابقه در برابر زمان برای جمع آوری به اندازه کافی تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستان و پرسنل به مراقبت با خیال راحت برای هزاران نفر از بیماران که نیاز به بستری شدن در بیمارستان در هفته آینده. بیش از یک پنجم COVID-19 بيمار در شهر بستری شده اند در برخی از نقطه.

د Blasio گفت: این شهرستان که از روز شنبه تا به حال به اندازه کافی دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و روپوش برای دریافت از طریق هفته اما نگران در مورد نیاز به اندازه کافی برای هفته آینده.

“ما اولین نقطه عطف است روز یکشنبه آینده” de Blasio گفت: در جلسه یکشنبه شب. “ما باید ساحل تا پیش از چالش های ما شروع خواهد شد به هفته بعد.”

از شنبه هر بیمار که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی یکی بود. اما شهردار فشرده که شهر نیاز به جمع آوری اضافی 400 هواکش در یک ماده از روز برای پاسخگویی به افزایش بستری شدن در بیمارستان است و هنوز هم دور از کل 15,000 ماشین های شهر نیویورک می تواند نیاز در راس. همانطور که از دوشنبه پیش بینی ها حاکی از این بیماری است که در مسیر رسیدن به قله در این شهر در آغاز ماه مه د Blasio گفت.

دولت فدرال را عرضه کرده است شهر نیویورک با حدود 2,500 از این ماشین آلات و روز جمعه تسلا بنیانگذار Elon Musk متعهد به شهرستان و صدها نفر دیگر که او تا به حال تهیه شده به بخش خصوصی. مشک همچنین گفت که بازگشایی کارخانه در بوفالو, n. y., برای کمک به ساخت هواکش. مشک و گفت: او ارسال خواهد ماشین را به او امن اما هیچ جدول زمانی در عین حال در زمانی که تسلا ساخته شده ماشین آلات آماده خواهد بود.

قیمت یک دستگاه تنفس مصنوعی سر به فلک کشید پس از وقوع شروع به گسترش در آمریکا چه بود یک بار از $20 ، 000 دستگاه در حال حاضر هزینه بیش از $50,000 در بازار نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه بعد از ظهر.

ایالت نیویورک را باید در مجموع 30,000 هواکش — حدود نیمی از آن امن شده اند — هنگامی که موارد خود را ضربه apex سطح ایالت کومو گفته است. کومو گفت: هفته گذشته که بحران به اوج سراسر کشور در حدود 21 روز کمی زودتر از د Blasio برآورد برای شهرستان.

علاوه بر این تجهیزات هر دو De Blasio و کومو ابراز نگرانی کادر پزشکی است که خواهد شد مورد نیاز در بیمارستان ها و در سراسر هشت موقت مراکز درمانی در حال ساخت در سراسر Downstate نیویورک از جمله در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون که باز به بیماران در روز دوشنبه. و توسط بزرگ این سایت استفاده خواهد شد به خانه غیر مراقبت های ویژه بیماران از جمله کسانی که بدون coronavirus و کسانی که با خفیف, علائم کروناویروس, در حالی که این شهر را به بیمارستان تبدیل شده و عمدتا در بخش مراقبت های درمان است.

“در این نبرد به سربازان در حال مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. ما نیاز بیشتر” کومو گفت: در جلسه بعد از ظهر دوشنبه به عنوان او به نام برای پزشکان و پرستاران و دستیاران از دیگر نقاط کشور و کمتر تحت تاثیر بخش هایی از ایالت نیویورک به زمین که در آن آنها مورد نیاز است.

تا کنون 76,000 حرفه ای پزشکی از جمله بازنشسته پزشکان و پرستاران داوطلب برای کمک در ایالت نیویورک فرماندار گفت: در روز یکشنبه.

“اگر شما مشغول می آیند به ما کمک کند” فرماندار گفت.

کومو نیز در زمان در نقد است که دولت و شهرستان درخواست شد برای بیشتر هواکش زمانی که این تجهیزات هنوز در دسترس در دولت ذخایر در ادیسون, N. J.

“اگر شما در حال آماده شدن برای apex و برای نقطه بالا شما از دست رفته نقطه تمام عملیات,” او گفت:. “این یک اشتباه اساسی تنها به آماده شدن برای امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>