واتیکان هفته مقدس به ادامه اما بدون دلیل ویروس

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس چپ واتیکان به دیدار یکشنبه به دو کلیسا در رم به دعا برای پایان coronavirus همه گیر — یک حرکت آمد که حتی به عنوان مقامات بهداشتی اصرار مردم ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به محدود کردن انتقال در قلب اروپا شیوع.

فرانسیس که به تازگی به حال یک سرما رهبری برای اولین بار به یک رم کلیسای سنت مری عمده که در آن او اغلب متوقف می شود به من بدهید با تشکر پس از بازگشت از سفر خارج از کشور. وجود او دعا قبل از یک آیکون از مریم باکره اختصاص داده شده به “رستگاری مردم روم.”

“با وصف پدر مقدس به استناد پایان همه گیر است که قابل توجه ایتالیا و جهان, التماس برای شفا برای بسیاری از بیمار به یاد می آورد بسیاری از قربانیان این روزها و خواسته است که خود را اعضای خانواده و دوستان پیدا کردن تسلی و آرامش,”‘ سخنگوی واتیکان Matteo برونی در بیانیه ای گفت.

پس از آن 83 ساله پاپ در سمت چپ کلیسای نزدیکی رم ایستگاه قطار مرکزی و رهبری به سمت مرکزی Piazza Venezia قدم زدن در امتداد یک مختصر کشش از طریق del Corso اشاره کرد خیابان خرید برای رومیان. او سپس ducked به یک کلیسا است که اکثر گردشگران عبور St. مارسل در کورسو.

کلیسا نگه می دارد و یک “معجزه صلیب عیسی است که در سال 1522 انجام شد و در صفوف منظم از طریق محله های شهر را که طاعون بزرگ رم به پایان رسید” برونی گفت.

برخی از 90 دقیقه پس از ترک شهر واتیکان فرانسیس بود.

در زمان عادی از طریق del Corso خواهد بود thronged با یکشنبه کالسکه و پنجره-خریداران اما تعداد بسیار کمی از رومیان در خیابان های این روز است. ملی قفل پایین اجازه می دهد تا مردم برای رفتن به محل کار به خرید ملزومات مانند غذا یا دارو یا مراقبت از کسانی که در نیاز.

تنها دوچرخه سوار شد رکاب زدن در خیابان هنگامی که فرانسیس در لباس سفید و با جزئیات امنیتی راه رفتن پشت, با نزدیک شدن به سنت مارسل کلیسا.

پاپ عبادت تاخت و تاز در سراسر شهر آمد و تنها چند ساعت پس از مقدس اعلام کرد که واتیکان هفته دفاع مقدس مراسم را پیش بروید بدون عمومی ایتالیا در تلاش برای مهار آن شیوع کروناویروس.

برونی گفت: “تا آنجا که به هفته دفاع مقدس جشن مربوط به علم العبادات نگران من می توانید مشخص کنید که همه تایید می شوند.”

اما برونی افزود: “به عنوان چیز ایستاده البدل هستند و راه آنها انجام خواهد شد و کسی که می تواند در حالی که احترام به اقدامات امنیتی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.” او اضافه کرد که در هر صورت وفادار قادر خواهید بود به دنبال این مراسم در تلویزیون و رادیو و از طریق رسانه های آنلاین.

واتیکان رسانه های اضافه شده “تا مارس 12 به طور کلی مخاطبان و Angelus ریاست توسط پدر مقدس در دسترس خواهد بود تنها در زنده بر رسمی واتیکان اخبار سایت.”

عید پاک یکشنبه 12 آوریل این سال که به طور معمول ده ها هزار نفر از مؤمنان را پر از میدان سنت پیتر برای پاپ جرم گوش دادن به پاپ گفتار و دریافت برکت و رحمت خود را تحویل داده و از بالکن کلیسای سنت پیتر.

اگر چه عید پاک خود را ندارد مشخص شده در واتیکان اظهارات به نظر می رسد به احتمال زیاد محدودیت در اجتماعات بزرگ را به خوبی ممکن است همچنان در ایتالیا. دولت ایتالیا گفته است که تصمیم خواهد گرفت که آیا اقدامات در حال حاضر در اثر از طریق آوریل 3 که نیاز به گسترش و یا سفت.

هفته دفاع مقدس آغاز می شود با خرما جمعه در مارس 5 با سنت خواستار یک فضای جمعی در میدان نیز در آن روز هنگامی که وفادار کلاچ نخل fronds و شاخه زیتون.

COVID-19 برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی مانند افراد مسن و شکننده آن می تواند باعث بیماری شدید.

در 83 با یک ریه تا حدی به خطر بیافتد فرانسیس است هر دو. پس از او دیده می شد sniffling و سرفه و صدا متراکم از چند هفته پیش در واتیکان گفت: او سرد است.

ایتالیا ویروس موارد رسید دوباره شنبه با 3,590 بیشتر در یک دوره 24 ساعته و در مجموع 24,747 موارد است. مرگ و میر نیز شروع به پریدن کرد و با 368 بیشتر در آوردن این کشور به طور کلی مرگ و میر به 1,809. این عفونت های اضافی به گزارش روز یکشنبه به نمایندگی از بزرگترین روز به روز افزایش تا کنون در ایتالیا.

با میدان سنت پیتر به روی عموم بسته شده و یک مورد عفونت گزارش شده توسط واتیکان به تازگی فرانسیس روز یکشنبه به او تحویل داده سنتی هفتگی تفسیر و برکت از پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف گسترده مربع است.

فرانسیس ستایش کشیش های کاتولیک برای “خلاقیت” در رسیدگی به گله خود به خصوص در منطقه لومباردی در شمال ایتالیا که در آن هزاران نفر از افراد بستری شده اند و یا در قرنطینه. او گفت که تلاش های خود را نشان داد وجود دارد, “هزار راه به نزدیکی” به مؤمنان اگر نه جسمی.

برخی از کلیساها در ایتالیا هستند که مجاز به باز بماند برای فردی نماز اما همه توده ها ممنوع طول ایتالیا را مستند به تضعیف تراکم.

لوکا برونو در گیوسنو ایتالیا, Geir Moulson در برلین و Iain سالیوان در مادرید کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>