Vaping و e-سیگار: اضافه کردن سوخت به کروناویروس آتش ؟

اطلاعات جدید منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در هفته گذشته هشدار می دهد که افراد جوان ممکن است بیشتر تحت تاثیر COVID-19 از ابتدا فکر کردم با بیماران با سن کمتر از 45 متشکل از بیش از یک سوم از تمام موارد و در آن دسته از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

اگرچه دانشمندان هنوز هم لازم نیست که اطلاعات خوبی به توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل برخی از افراد جوان در حال گرفتن بسیار بیمار از رمان coronavirus برخی از کارشناسان در حال حاضر گفت که محبوبیت e-سیگار و vaping می تواند وضعیت بد حتی بدتر است.

حدود یک در چهار نفر در ایالات متحده vapes یا سیگار الکترونیکی سیگار با FDA اعلام teenage استفاده از این محصولات در سراسر کشور اپیدمی و CDC هشدار در مورد یک تهدید کننده زندگی vaping بیماری به نام EVALI یا “E-سیگار یا Vaping مربوط به ریه آسیب است.”

بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که معمولی سیگار افراد سیگاری هستند به احتمال زیاد به بیماری های جدی تر اگر آنها آلوده با COVID-19 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. چون vaping نیز می تواند خطرناک ریه و مشکلات تنفسی کارشناسان می گویند که آن را حس می کند که این عادت می تواند باعث بدتر شدن علائم COVID-19 اگر چه آنها نیاز دراز مدت مطالعات به برای مطمئن دانند.

Vaping ممکن است با افزایش خطر جدی COVID-19

دانشگاه کلمبیا متخصص اطفال دکتر Alok پاتل یک ABC اخبار ویژه خبرنگار اشاره می کند که موارد EVALI ارائه شواهد واقعی است که vaping می تواند مستقیم ریه آسیب قرار می دهد که سیگار الکترونیکی کاربران در “معرض خطر براکت” از کسانی که بیشتر در معرض بیماری های جدی از COVID-19.

“ما می دانیم که سیگار e-عبارتند از مواد شیمیایی مانند پروپیلن گلیکول گلیسرول و طعم دهنده و که این مواد شیمیایی که توانایی رفتن به عمق ریه های خود را و باعث آسیب” دکتر پاتل گفت: ABC News. “هنگامی که مردم بدحال از COVID-19 این همچنین شامل جیب عمیق از ریه های خود را. این واقعا ترسناک به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در آن است که این دو جریان با هم.”

بدتر هنوز, بسیاری از e-سیگار محصولات حاوی مقادیر عظیم نیکوتین است که به وضوح مربوط به اثرات منفی معنی داری در هر دو ایمنی بدن و سیستم قلبی عروقی.

“که به تنهایی در مورد” پاتل گفت.

در شرایط چقدر vaping ممکن است منجر به افزایش حساسیت به رمان coronavirus دکتر کریستی Sadreameli اطفال و ریه در دانشگاه جانز هاپکینز می گوید که وجود دارد به احتمال زیاد چندین مکانیسم های درگیر.

“همراه با کاهش mucociliary ترخیص کالا از گمرک” است که چگونه ریه های سالم دور رفت و برگشت پاتوژن دکتر Sadreameli گفت: “vaping می تواند به افزایش التهاب ریه و ممکن است تغییر دیگر ریوی مکانیسم های دفاعی از جمله با کاهش عملکرد CFTR” این پروتئین که معیوب باعث فیبروز کیستیک.

ده ها تن از مطالعات نشان داده اند نیز آسیب در سطح سلولی. محققان دریافته اند که افشای ریه سلول های e-سیگار بخار باعث کاهش اثربخشی سلول های ایمنی مسئول مبارزه با عوامل بیماری زا. و باکتری ها در معرض e-سیگار بخار نیز به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بیشتر های عفونی.

در دراز مدت تاثیر e-سیگار استفاده

Vaping است که هنوز هم نسبتا جدید با نرخ استفاده از شدت نوردی فقط در چند سال گذشته است.

“بیشتر در مورد چیزی که از بهداشت عمومی نظر و به عنوان یک متخصص اطفال است که ما هنوز نمی دانند که اثرات طولانی مدت از vaping” پاتل گفت.

داده ها به سرعت نصب و با این حال نتایج عاقلانه است.

نوجوان e-سیگار کاربران نشان داده شده است به افزایش علائم برونشیت مزمن همان علائم سرفه مزمن و خلط است که دیده می شود در افراد مسن و بيماران مبتلا به COPD.

“است که می رود همراه با کاهش mucociliary ترخیص کالا از گمرک” پاتل توضیح داد. “برونشیت مزمن مجموعه های مختلف محیط در ریه ها که در آن شما بیشتر احتمال دارد به عفونت. من فکر می کنم که این ویروس متفاوت است.”

این درخواست به ترک در حال حاضر

به عنوان مقامات بهداشت در ادامه به تشویق اطلاع عموم و حتی دستور اقدامات به سرعت گسترش رمان coronavirus پزشکان استرس است که بر خلاف عوامل خطر است که برای آن هیچ درمانی وجود دارد — مانند دیابت و بیماری های قلبی و سن — e-سیگار استفاده از رفتار است که می تواند اصلاح شود.

“ما باید انجام بهترین ما می توانیم برای مدیریت بهداشت و درمان” دکتر پاتل التماس. “من فکر می کنم این مهم را در خانه برای کودکان و نوجوانان در ایالات متحده این است: حتی اگر آنها جوان و سالم آنها هنوز هم نقش مهمی در این است.”

پزشکان می گویند بهترین زمان برای متوقف کردن سیگار کشیدن و vaping است در حال حاضر. همراه با تکه های نیکوتین و لثه تجویز داروها می تواند کمک به محدود کردن هوس و مبارزه با اعتیاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر و منابع بازدید smokefree.gov.

Chloë E. Nunneley, M. D., اطفال پزشک مقیم در بیمارستان کودکان بوستون بوستون و مرکز پزشکی نویسندگان به ABC اخبار پزشکی واحد.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>