ونسا برایانت کامل بیانات در کوبه و Gianna مراسم یادبود

ونسا برایانت داد نزدیک به 20 دقیقه سخنرانی در مقابل خانه بسته بندی شده در مرکز استیپلز در لس آنجلس به افتخار جان و دختر جان باخته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

بیوه معرفی شد توسط کمدین جیمی کیمل که او را برای دعوت از شرکت کنندگان به کوبه و Gianna برایانت “جشن زندگی”است.

“او می دانست که ما نیاز به آن:” کیمل گفت.

ونسا برایانت دریافت تشویق ایستاده به عنوان او ساخته شده راه خود را به مرحله قرار داده شده در مرکز دادگاه.

در میان اشک و نفس عمیق و همچنین تشویق به سلامتی از جمعیت ونسا برایانت مشترک صمیمی جزئیات بیشتر در مورد کوبه و Gianna و همچنین به عنوان زندگی خود را به عنوان یک خانواده شش.

در اینجا ونسا برایانت کامل سخنان:

با تشکر از شما. با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم برای بودن در اینجا. آن را به معنای بسیار است. شما را دوست دارم بیش از حد.

اول من می خواهم برای تشکر از همه برای آمدن امروز. فوران عشق و حمایت است که خانواده من است احساس از سراسر جهان شده است تا نشاط بخشی.

از شما بسیار سپاسگزارم برای همه نماز خود را. من می خواهم به بحث در مورد هر دو کوبه و جی جی. من صحبت کردن در مورد من دختر بچه اولین بار.

بچه من دختر است. Gianna برایانت شگفت آور شیرین و ملایم روح. او همیشه متفکر. او همیشه مرا بوسید شب خوب و بوسید به من صبح به خیر.

وجود دارد چند مورد را که من کاملا خسته از بودن با Bianka و کاپری و من فکر کردم او تا به حال باقی مانده برای مدرسه بدون گفت خداحافظ. من می خواهم متن و می گویند: “هیچ بوسه؟” و Gianna خواهد پاسخ با “مادر من را بوسید اما شما خواب بودند و من نمی خواهم به شما از خواب بیدار.”

او می دانست که چقدر او را صبح و شب بوسه به معنای من به عنوان او به طوری که ملاحظه شد به یاد داشته باشید به بوسه من در هر روز است.

او پدر و دختر, اما من می دانم که او را مادر, به عنوان او همیشه به من بگویید و من نشان می دهد او چقدر مرا دوست داشت.

او یکی از بهترین دوستان است. او دوست داشت [به] پخت. او دوست داشت با قرار دادن یک لبخند در چهره هر کس را. در ماه اوت گذشته, او ساخته شده یک کیک تولد زیبا برای پدر او. آن را به حال ذوب و نگاه مانند آن را تا به حال آبی [ناخوانا] کریستال. کوبه کیک تولد شبیه آن را به صورت حرفه ای تزئین شده است. او ساخته شده از بهترین شکلات کوکی تراشه. او عاشق تماشای پخت و پز نشان می دهد و “نوعی کیک کوچک جنگ های” با من و او عاشق تماشای “بازمانده” و NBA بازی در تلویزیون با پدرش. او همچنین عاشق تماشای فیلم های دیزنی با خواهر او.

جی جی بود بسیار رقابتی مانند پدر او اما Gianna حال شیرین فضل در مورد او. لبخند او بود و آفتاب. لبخند او در زمان تمام چهره مثل من. کوبه همیشه می گفت او به من بود. او تا به حال من, آتش, شخصیت من و طعنه. او لطیف و دوست داشتنی در داخل. او تا به حال بهترین خنده. آن را عفونی. آن را خالص و واقعی است.

کوبه و Gianna به طور طبیعی نسبت به جذب هر یک از دیگر. او تا به حال کوبه توانایی برای گوش دادن به یک آهنگ و همه اشعار حافظ پس از گوش دادن به این آهنگ چند بار. این بود راز خود استعداد. او یک ورزشکار باور نکردنی. او در ژیمناستیک, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم, رقص و بسکتبال. او یک رقصنده باور نکردنی بیش از حد. او عاشق شنا, رقص, فراموش دانلود آکروبات و پرش به استخر و Gigi او را دوست داشت Infinite رقص. جی جی با اعتماد به نفس بود اما نه در یک متکبر راه است.

او دوست داشت کمک و آموزش به افراد دیگر چیزها. در مدرسه او ارائه پسران مربیان بسکتبال به پسران برخی از اشاره گرها مانند مثلث جرم. او بسیار بسیار شبیه به پدر که در آنها هر دو دوست کمک به مردم چیزهای جدید یاد بگیرند و به آنها کمک کند آنها را استاد. آنها بزرگ معلمان است.

جی جی بود بسیار شیرین است. او همیشه مطمئن شوید که همه OK بود. او چوپان ما. او همیشه ما خانواده با هم. او عاشق سنت های خانوادگی. خانواده شب فیلم و بازی شب در تعطیلات بودند به او مهم است.

جی جی همیشه در نگاه کردن برای همه. او بسیار در هماهنگی با احساسات ما و می خواستم بهترین ها را برای ما. Gianna هوشمند بود. او می دانست که چگونه به خواندن و صحبت و نوشتن در ماندارین. او می دانست ، او تا به حال نمرات عالی نگه داشته و آنها را – همه در حالی که تبدیل شدن باور نکردنی یک بازیکن بسکتبال است. او رئيس جمهور از مدرسه روح در شورای دانشجویی او director’s assistant برای مدرسه درست مثل خواهر بزرگ او. او به دنبال به جلو به فارغ التحصیلی کلاس هشتم و حرکت به دبیرستان با خواهر ناتالیا.

من خیلی خوشحال هستم که او این فرصت را به می دانم که او پذیرفته شد و به همان دبیرستان. او واقعا خوشحال بود. Gianna ساخته افتخار ما و او هنوز هم می کند.

Gianna هرگز سعی در مطابقت داشته باشد. او همیشه خودش است. او یک فرد خوب یک رهبر و یک معلم, پوشیدن, سفید, سه, سیاه, ساق پوش, یک ژاکت جین سفید بالا بالا صحبت و جامه فلانل یا پشمی گره خورده در اطراف کمر با موهای صاف بود رفتن به سبک.

او تا به حال بسیار کوله پشتی و ریتم همیشه از او یک کودک بود. او به بهترین آغوش و بوسه. او زرق و برق دار soft lips like پدر او. او را در آغوش بگیرید و نگه دارید من به طوری که من می توانم احساس او عشق من است. من عاشق راه او به من نگاه کرد در حالی که بغل کردن من. آن را به عنوان اگر او غوطه ور شدن من ،

ما عاشق یکدیگر بسیار است. من از دست او بسیار است. او بسیار پر انرژی است. من نمی تواند نگه دارید تا با انرژی است. او شوربا ناتالیا و من در یک مسیر یک بار. او حدود 6 سال. ما اجازه دهید او شروع به سر. او هنوز هم داستد ما. من از دست او بوسه شیرین. من او را از دست هوش و ذکاوت. من او را از دست طعنه او شوخ طبعی و دوستداشتنی حیله گر طرف لبخند به دنبال با یک پوزخند و پشت سر هم از خنده.

ما مشترک همان “گربه که خوردند قناری” grin. جی جی بود و آفتاب.

او روشن تا من بعد در هر روز است. من دست نگاه به چهره زیبا او. او همیشه خیلی خوب — یک قانون-پیرو. هر کسی که همیشه می تواند او را به انجام کار درست.

او دوست داشتنی ترین دختر متفکر خواهر کوچک و احمقانه خواهر بزرگ. او با خوشحالی به کمک حمل littles’ کیسه پوشک و یا بازی با آنها. او دوست داشت به من کمک با Bianka و کاپری. Bianka عاشق رفتن به زمین بازی شنا و پریدن از روی ترامپلاین با جی جی. من استفاده می شود برای گفتن جی جی من فکر Koko نظر خود را مورد علاقه ، کاپری خواهد لبخند از گوش به گوش زمانی که جی جی به اتاق راه می رفت و کاپری مرا به یاد بسیاری از Gianna. آنها نگاه به طور یکسان و فقط با لبخند خود را به صورت کامل – شادی خالص.

ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن Gigi رفتن به دبیرستان با ناتالیا و از او بپرسید که چگونه روز خود را رفت. ما هیچوقت این شانس را به او میآموزد که چگونه به رانندگی یک ماشین. من نمی قادر خواهد بود به او بگویید که چگونه زرق و برق دار به نظر می رسد او در روز عروسی خود را. من هرگز برای دیدن من دختر بچه راه رفتن پایین راهرو, یک پدر و دختر رقص با پدر در طبقه رقص رقص با من یا بچه ها خود را.

Gianna شده اند شگفت انگیز است ، او بسیار مادری و همیشه از او واقعا کم است.

جی جی را به احتمال زیاد تبدیل به بهترین بازیکن WNBA. او را ساخته اند یک تفاوت بزرگ [تشویق حضار] برای بسکتبال زنان. جی جی با انگیزه بود برای تغییر راه همه بازدید زنان در ورزش است. او نوشت: مقاله در مدرسه دفاع از زنان و نوشت: در مورد چگونگی نابرابر پرداخت تفاوت برای NBA و WNBA لیگ نبود و من واقعا احساس او ساخته شده تغییرات مثبت برای WNBA بازیکنان در حال حاضر از آنجا که آنها می دانستند Gigi هدف این بود که در نهایت بازی در WNBA.

من هنوز هم به تو افتخار Gianna. او ساخته شده یک تفاوت و مهربان بود و به هر کس او را ملاقات کرد در 13 سال او در اینجا بر روی زمین است. او همکلاسی های مشترک بسیاری از خاطرات در مورد Gianna با ما و این داستان مرا به یاد که Gianna دوست داشت و به همه نشان داد که هیچ عمل محبت بیش از حد کوچک است به ایجاد تفاوت در زندگی کسی. او همیشه ملاحظه دیگران و احساسات خود را. او زیبا و مهربان و شاد احمقانه متفکر و محبت مادر و خواهر. او پر از زندگی بود و خیلی بیشتر به ارائه این جهان است. من نمی توانم تصور زندگی بدون او.
مامان و ناتالیا Bianka کاپری و پدر شما را خیلی دوست دارم Gigi. من خود را از دست شیرین دست ساز کارت خود را شیرین بوسه و لبخند زرق و برق دار. من از دست شما. همه شما – در هر روز است. من شما را دوست دارم.

خوب. در حال حاضر برای من دلبر.

کوبه به عنوان شناخته شده بود شدید رقیب در زمین بسکتبال. بزرگترین همه زمان یک نویسنده, یک برنده اسکار و مامبای سیاه.

اما به نظر من او, Koko my boo boo, my bae بو من papi chulo. من خود Vivi خود principessa خود رینا او ملکه مارهای زهردار مناطق گرمسیر …

من نمی توانستم او را به عنوان یک ستاره و نه فقط باور نکردنی بازیکن بسکتبال است. او شیرین من, شوهر و پدر فرزندان ما. او مال من است. او همه چیز من. کوبه شده اند و من هم از آنجایی که من 17-و-نیم سال. من اولین دختر, اولین عشق همسر خود را بهترین دوست خود را محرم اسرار و محافظ او را.
او شگفت انگیز ترین ، کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده. او اوایل پرنده و من جغد شب. من آتش او یخ و بالعکس در زمان. ما متعادل هر یک از دیگر.

او را به انجام هر چیزی برای من. من هیچ ایده چگونه من سزاوار یک مرد که دوست داشت و از من خواست بیش از کوبه. او فرهمند آقایی. او با محبت عاشقانه و رمانتیک. او واقعا یک عاشقانه در روابط ما. من نگاه به جلو به روز ولنتاین و سالگرد در هر سال است. او برنامه ریزی شده ویژه سالگرد سفر و سنتی ویژه هدیه برای هر سال از ازدواج ما. او حتی دست ساخته شده من ارزشمند ترین هدیه است.

او فقط به فکر خارج از جعبه و به طوری که ملاحظه شد, حتی در حالی که کار سخت را به بهترین ورزشکار. او به من واقعی نوت بوک و آبی لباس Rachel McAdams عینک در “نوت بوک” ، وقتی از او پرسیدم چرا او را انتخاب لباس آبی, او گفت: آن بود که این صحنه زمانی که Allie می آید و به نوح. ما امیدوار به رشد هم مانند فیلم. ما واقعا شگفت انگیز بود داستان عشق.

ما عاشق یکدیگر با ما کل موجودات. دو کاملا ناقص مردم در ساخت خانواده و بالا بردن ما شیرین و شگفت انگیز. چند هفته قبل از آنها گذشت کوبه من فرستاده شیرین متن و ذکر شد که او می خواست به صرف زمان با هم – فقط دو نفر از ما بدون ما بچه ها چون من با بهترین دوست خود برای اولین بار.

ما هرگز این شانس را به آن را انجام دهد. ما مشغول مراقبت از دختران ما و فقط ما به طور منظم و روزمره مسئولیت. اما من خدا را شکر من که اخیر متن. اون خیلی به من.

کوبه می خواستند ما را به ما تجدید عهد. او می خواست ناتالیا را بیش از شرکت خود و او می خواست به سفر جهان با هم.

ما تا به حال همیشه صحبت در مورد چگونه ما می تواند سرگرم کننده پدربزرگ و مادربزرگ به دختران ما بودند. او می شده اند جالبترین پدر بزرگ.

کوبه بود MVP از پدران یا MVD. او هرگز به سمت چپ صندلی توالت ، او همیشه می گفت: دختران چه زیبا و هوشمند هستند. او به آنها آموخت چگونه به شجاع و چگونه به نگه دارید هل دادن به جلو زمانی که همه چیز دشوار است. و هنگامی که کوبه بازنشسته از NBA او در زمان بیش از رها کردن و چیدن تا دختران ما از مدرسه, از آنجایی که من در خانه حامله با Bianka و فقط به تازگی صفحه اصلی پرستاری کاپری.

زمانی که کوبه هنوز هم بازی بود من استفاده می شود به نشان می دهد تا یک ساعت اولیه برای اولین بار در خط به انتخاب کنید تا ناتالیا و Gianna از مدرسه و من به او گفت که او نمی تواند رها کردن توپ هنگامی که او در زمان بیش از.

او دیر شده بود و ما قطعا اجازه دهید او را می دانم که من هرگز دیر بنابراین او نشان داد تا یک ساعت و 20 دقیقه زود پس از آن.

او همیشه می دانستم که وجود دارد اتاق را برای بهبود و می خواستم برای انجام بهتر. او با خوشحالی آیا همسفری و لذت می برد در ماشین با ما ، او doting پدر یک پدر بود که دست و حال است. او به من کمک کرد استحمام Bianka و کاپری تقریبا هر شب. او را بخوان و آنها را احمقانه آهنگ ها و ادامه ساخت آنها را به خنده و لبخند او به عنوان lathered سپس lotioned کردم و آنها را آماده برای به رختخواب. او سحر و جادو سلاح و می تواند قرار داده کاپری به خواب در فقط چند دقیقه. او گفت که او تا به حال آن را به یک علم-هشت بار بالا و پایین راهرو ما.

او دوست داشت در نظر گرفتن Bianka به مد جزیره و تماشای بازی او در کوی تالاب منطقه و دوست داشت او را به پارک. های اخیر خود را مراجعه به کوی برکه بود شب قبل از او و جی جی به تصویب رسید. او به اشتراک گذاشته یک عشق فیلم و تفکیک فیلم با ناتالیا. او لذت می برد اجاره کردن سالن های تئاتر و ناتالیا به تماشای جدیدترین فیلم “جنگ ستارگان” فیلم و یا “هری پاتر” ، آنها را فیلم, ماراتن و او لذت می برد در هر ثانیه از آن. او دوست داشت خود را معمولی اشک jerkers بیش از حد. او دوست داشت به تماشای “مادر” “Steel Magnolias” و “زنان کوچک.”

او تا به حال یک مناقصه قلب است.

کوبه به نحوی می دانستم که من در همه زمان ها به طور خاص زمانی که من دیر به بازی های خود را. او نگران من اگر من در صندلی من در شروع هر بازی و بپرسید امنیتی که من در اولین بار از سه ماهه اول. و من smarta– خواهد به او بگویید که او که قرار بود به رها 81 امتیاز در 10 دقیقه اول بازی.

من فکر می کنم هر کسی که با بچه ها می داند که گاهی اوقات شما نمی توانید آن را در درب در زمان و در نهایت او استفاده می شود به تاخیر و مچاله کردن. این واقعیت است که او می تواند در بازی شدید در سطح حرفه ای و هنوز هم می شود در رابطه با ساخت مطمئن شوید که ما از آن ساخته شده به بازی با خیال راحت شد یک مثال دیگر چگونه خانواده برای اولین بار آمد به او.

او دوست داشت که شخص مربی بسکتبال. او به من گفت که او می خواست او را متقاعد ناتالیا به بازی بسکتبال به طوری که آنها می تواند صرف زمان و حتی بیشتر با هم. اما او همچنین می خواست او را به دنبال خود شور و شوق. او را تماشا ناتالیا بازی در یک مسابقه والیبال در روز تولد او در ژانویه. 19 و او متوجه او یک بازیکن بسیار باهوش. او متقاعد شده بود او را ساخته اند یک نقطه بزرگ با چشم انداز خود را از دادگاه و او به من گفت که او می خواست Bianka و کاپری را به بسکتبال زمانی که آنها مسن تر به طوری که او می تواند صرف فقط به عنوان زمان زیادی را با آنها را به عنوان او را با جی جی.

و کوبه همیشه گفته Bianka و کاپری که آنها را به رشد و بازی بسکتبال و “ترکیب آنها یک است.”

در حال حاضر آنها نمی خواهد که خود را پدر و خواهر در اینجا به آموزش آنها و است که واقعا از دست دادن من درک نمی کنم. اما, من خیلی خدا را شکر کوبه شنیده Koko می گویند “دا-دا.”

او نمی تواند در اینجا به رها کردن Bianka و کاپری در pre-K و مهد کودک. او قصد ندارم به اینجا به من بگویید به “گرفتن V” هنگامی که ما مجبور به ترک مهد کودک و کلاس درس و یا نشان دادن به دختر ما بازدید دکتر برای خود من روحیه پشتیبانی می کند.

او را در حال رفتن به قادر به راه رفتن دختران ما پایین راهرو و یا چرخش من در اطراف در طبقه رقص در حالی که آواز خواندن “پیت” به من.

اما من می خواهم من دختر به دانستن شگفت انگیز, شخص, شوهر و پدر او بود. نوع انسان است که می خواستم برای آموزش نسل های آینده بهتر شود و نگه داشتن آنها را از اشتباهات خود را. او همیشه دوست داشتم کار و انجام پروژه های بهبود بچه ها زندگی می کند. او به ما آموخت تمام درس های ارزشمند در مورد زندگی و ورزشی از طریق NBA حرفه ای کتاب های خود را, خود را نشان می دهد “جزئیات” و “Punies” مجموعه پادکست و ما خدا را شکر او به سمت چپ آن درس ها و داستان های پشت سر برای ما.

او متفکر و نوشت: بهترین نامه های عاشقانه و کارت و جی جی به حال توانایی فوق العاده خود را برای بیان احساسات خود را به کاغذ و شما را احساس عشق خود را از طریق کلمات است. او متفکر مانند او. او خیلی آسان به عشق. هر کس به طور طبیعی نسبت به جذب آنها. آنها خنده دار, شاد, احمقانه, و آنها عاشق زندگی است.

آنها پر از شادی و ماجراجویی است. خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر. او آنها را به او را با هم. کودک شما مراقبت از ما جی جی. و من نانی, B. B. و Koko. ما هنوز بهترین تیم.

ما عشق و از دست شما بو بو و جی جی. ممکن است شما هر دو در آرامش استراحت و تفریح در بهشت تا زمانی که ما دوباره ملاقات یک روز.

عشق ما هر دو شما و شما را از دست ندهید.

برای همیشه و همیشه مامان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>