VA اذعان اثبات نشده به مواد مخدر تهمت تبلیغ مورد استفاده در جانبازان

دموکرات چاک شومر سناتور. شارژ جانبازان تحت درمان قرار گرفتند به عنوان “خوک گینه نو است.”

بالا سنا از حزب دموکرات روز جمعه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از درمان جانبازان نظامی به عنوان “خوکچه هندی” پس از وزارت امور سربازان سابق فاش درمان 1,300 coronavirus بیماران با هیدروکسی کلروکین – مواد مخدر به طور گسترده ای مورد استفاده در آزمایش های بالینی و تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز نشان داده شده است موثر باشد.

“در اکثریت قریب به اتفاق موارد در VA ما تجویز هیدروکسی کلروکین در مراحل نهایی از جانبازان زندگی به این امید که آن را تا به برخی از اثر مثبت و” Wilkie گفت: در نامه ای در پاسخ به اظهارات مطرح شده توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر. “آن است که ارائه شده در هنگام درخواست خانواده نهایی به عنوان یک گزینه درمانی که تمام درمان های دیگر شکست خورده اند.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

رئیس جمهور تهمت به تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مسابقه به توسعه درمان برای COVID-19. به طور معمول تجویز می شوند برای مالاریا لوپوس و انواع خاصی از ورم مفاصل دارو ثابت نشده است یک درمان موثر در برابر coronavirus.

FDA گفته پزشکان می تواند با استفاده از داروی ضد مالاریا برای دیگر یا خارج از برچسب جمله برای درمان COVID-19. این دارو وارد بازار شده است از 1940s و پزشکان با آن آشنا هستند عوارض جانبی آن است. FDA هر چند نیز هشدار داده است بیماران به استفاده از مواد مخدر در خارج از محیط بالینی یا بیمارستان به دلیل آن می تواند باعث مشکلات قلبی جدی در برخی از بیماران.

مقاله منتشر شده در مجله پزشکی لانست جمعه اضافه شده به این نگرانی ها پس از پیدا کردن که مردم با کروناویروس تحت درمان با این دارو تا به حال به طور قابل توجهی در معرض خطر بالاتر مرگ و نامنظم قلب ریتم.

“ما نیاز به دانستن چه مبنایی شد برای استفاده از این دارو در برابر اجماع از علم که به سوال نامیده می شود اثربخشی آن در درمان COVID-19” شومر در بیانیه ای گفت جمعه. “ما همچنین نیاز به دانستن است که اجازه این محاکمه های جدید چه امکانات شرکت و چه خانواده ها گفته بودن.”

VA گفت که قصد دارد برای ادامه استفاده از این دارو در حالی که در همان زمان تحصیل در این که آیا آن را موثر در کمک به جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس. یک دادگاه در و امکانات است که انتظار می رود برای پایان ممکن است.

چند هیدروکسی کلروکین بالینی با خط مقدم سلامت کارگران و COVID-19 بيمار در حال انجام در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

یک بررسی سرسری از این دارو استفاده در VA بیمارستان در اوایل این سال هیچ اثرات مثبت بر COVID-19 بيمار. آن نشان داد که ممکن است ارتباط بین هیدروکسی کلروکین و میزان مرگ و میر بالاتر است اما در این مقاله تا حد زیادی مجمل و کارشناسی علمی مطالعه است.

در اوایل این هفته رئیس جمهور را رد کرد که بررسی و بدون شواهد به عنوان یک “تهمت دشمن بیانیه است.”

VA قبلا دستور داد محموله از مواد مخدر است. فدرال قرارداد نوشته شده توسط اتصال دامپزشکان نشان می دهد این سازمان قرار داده شده و سفارشات در سال 2007 2012 و 2015.

فدرال ناظر در مارس یافت کافی ذخایر هیدروکسی کلروکین در برخی از امکانات. و گفت: این یافته ها فاقد “شایستگی” و پیشنهاد کرد که در پاسخ “فعال تحقیقات” به اثربخشی دارو بودند پشت کمبود عرضه.

الفبای جدید را تریش ترنر و Eric M. اشتراوس کمک گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>