دانشگاه ما تبدیل به دوره های آنلاین با توجه به کروناویروس

در یک حرکت نمایشی حداقل یک دوجین از کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور باید لغو کلاس های حضوری و روشن به آموزش دوره های خود را آنلاین به عنوان نبرد در برابر رمان کروناویروس در آمریکا تشدید می کند.

لغو متمرکز شده اند در ایالات سخت ترین ضربه COVID-19 موارد از جمله کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن پس از این ویروس آلوده بیش از 800 نفر در آمریکا و کشته شدن دست کم 28 با توجه به رسمی شمارش.

بیشتر:

در روز سه شنبه دانشگاه هاروارد در کمبریج ماساچوست خواسته دانش آموزان خود را به بازگشت به دانشگاه و پس از آن شکستن بهار آغاز می شود که در روز شنبه و گفت: این امر حرکت به مجازی آموزش توسط مارس 23.

“تصمیم به حرکت به آموزش مجازی ساخته شده بود و نه به آرامی” این دانشگاه در بیانیه ای گفت. “هدف از این تغییرات است که برای به حداقل رساندن نیاز به جمع آوری در گروه های بزرگ و صرف زمان طولانی در مجاورت نزدیک با یکدیگر در فضاهای مانند کلاس های درس و سالن های غذاخوری و ساختمان های مسکونی.”

کلمبیا دانشگاه, دانشگاه پرینستون, دانشگاه استنفورد, دانشگاه ایالتی اوهایو دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه واشنگتن اعلام کرده اند مشابه به اصطلاح “اجتماعی-فاصله” اقدامات است.

دانشگاه پرینستون در نیوجرسی گفت: تمام سخنرانی ها و سمینارها و دوره های آموزشی می توان آنلاین پس از آن بهار زنگ تفریح در هفته آینده. آموزش آنلاین وجود دارد را حداقل تا 5 آوریل. دانشگاه استنفورد واقع در کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی که در حال حاضر ده ها تن از موارد تایید شده از coronavirus لغو تمام کلاس های حضوری برای نهایی دو هفته از آن ترم زمستان. دانشگاه ایالتی اوهایو به حالت تعلیق در کلاس های حضوری از طریق حداقل 30 مارس.

Harvard students

دانش آموزان حمل جعبه ها را به محل خوابگاه در دانشگاه هاروارد پس از مدرسه خواسته دانش آموزان خود را به بازگشت به دانشگاه و پس از شکستن بهار و گفت: این امر حرکت به آموزش مجازی برای تحصیلات تکمیلی و مقطع کارشناسی کلاس در کمبریج, ماساچوست, ایالات متحده [برایان اسنایدر/رویترز]

ده ها تن از مدارس و خانه از عبادت سراسر کشور بسته شده اند و کنفرانس ها, رویدادهای ورزشی و کنسرت هم لغو شده و در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

سریع تغییر

برایان الکساندر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جورج تاون گفت: اکثر دانشگاه ها کافی و فن آوری زیرساخت برای انجام کلاس های آنلاین, اما ممکن است به صورت برخی از مشکلات با استادان که تجربه ندارد و با آموزش مجازی و دانش آموزان که دسترسی به تکنولوژی لازم.

“مشکل این است که علمی که ندارد تجربه در آموزش, آنلاین, آنها را مجبور به تغییر سرعت و همچنین ترجمه مواد کلاس آنلاین” الکساندر گفت: Al Jazeera.

“همه دانش آموزان خواهد شد که دسترسی به تکنولوژی کافی,” او گفت:. “اگر در خانه آنها اصلا خوب پهنای باند مناسب سخت افزار این می تواند یک مشکل است که ما باید به تلاش برای رفع.”

دانشگاه هاروارد دانشجو تام Osborn, 24, از کنیا گفت که او “شوکه” با اعلام این خبر که به دانش آموزان تنها پنج روز به پایان مدرسه خود را بسته وسایل خداحافظی به دوستان و ایجاد ترتیبات سفر.

“این هرج و مرج در حال حاضر ما واقعا نمی دانند چه اتفاقی می افتد,” Osborn به الجزیره.

Osborn که در زمان به توییتر به دریچه گفت که برای دانشجویان بین المللی و یا کسانی که در حال گرفتن کلاس با یک آزمایشگاه یا استودیو جزء حضور در کلاس های آنلاین ممکن است امکان پذیر است.

“ممکن است که من آن را به صورت آنلاین در 2am برای حضور در کلاس های,” او گفت:.

امیلی Philbrook, 18 اول سال در امور بین الملل در دانشگاه جورج واشنگتن است و نه اعلام یک شیفت به دوره های آنلاین گفت: از لحاظ جسمی رفتن به کلاس بود حیاتی به فرایند یادگیری.

“من دوست دارم که در کلاس سوال پرسیدن و از بودن در کنار دوستان” Philbrook الجزیره گفت: “من مانند تعامل با معلمان است.”

ویروس – که سرچشمه در ووهان چین در سال گذشته – گسترش به بیش از 110 کشور در مناطق و یا مناطق در سراسر جهان و آلوده بیش از 100 ، 000. بیش از 4000 نفر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

برای اکثر افراد, عفونی, بیماری تنفسی باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه و آلوده در عرض چند هفته بهبود می یابند.

برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>