ایالات متحده و بریتانیا و ترکیه خواست برای دستگیری امارات متحده عربی ‘جنایات جنگی’ مظنون

London, United Kingdom – انگلستان و ترکیه و ایالات متحده خواسته شده است برای باز کردن تحقیقات پلیس به اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط امارات متحده عربی و مزدوران در یمن در سال 2015 و 2019 و دستگیری مقامات اماراتی تحت اصل صلاحیت جهانی.

انگلیسی, قانون شرکت های استوک سفید ثبت شکایات در روز چهارشنبه به پلیس شهری در لندن و وزارت دادگستری ایالات متحده و ترکیه وزارت دادگستری به نمایندگی از یمن روزنامه نگار عبدالله Suliman عبدالله Daubalah که ادعا می کند او هدفمند در یک حمله و صلاح Muslem سالم که برادر کشته شد در این کشور جنگ زده.

بیشتر:

“Daubalah هدف قرار داده بود به عنوان یک روزنامه نگار در یک حمله در عدن, یمن در دسامبر 29, 2015. سالم برادر آقای Jameel Moslem سالم Batis شد ترور در Seiyum شهرستان یمن در 28 جولای سال 2019” قانون شرکت گفت.

“شواهد نشان می دهد که امارات متحده عربی و یمن مقامات و مزدوران گفته استخدام و آموزش های امارات متحده عربی مسئول شکنجه و جنایات جنگی علیه غیر نظامیان با مواضع سیاسی مخالف دولت امارات متحده عربی.

“آن درخواست شده است که بریتانیا و ایالات متحده و پلیس ترکیه باز تحقیقات به این جرائم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مظنون زنده در امارات متحده عربی اما به طور منظم سفر به انگلستان, قانون شرکت گفت. قربانیان پنهان باقی می ماند.

تحت اصل صلاحیت جهانی, مقامات در یک کشور می تواند دستگیری به اتهام مظنون دیگر دولت هنگامی که آنها را وارد کنید, حتی اگر این جنایات نمی شد و متعهد در قلمرو آن است.

2015 حمله کردند

شواهد ارائه شده توسط Daubalah و سالم نشان می دهد امارات متحده عربی مسئول حمله در عدن در دسامبر 29, 2015, استوک سفید گفت.

در سال 2018, BuzzFeed گزارش داد که در حمله ادعا امارات متحده عربی استخدام سابق سربازان آمریکایی برای ترور Anssaf علی مایو محلی و رهبر حزب سیاسی Al-اصلاح – که با آن Daubalah و سالم وابسته هستند.

که تلاش در نهایت شکست خورده و استوک سفید ادعا کرد که به عنوان بخشی از این حمله یک بمب قرار داده شده در Al-حزب اصلاح ساختمان ها در عدن در تلاش در Daubalah زندگی.

امارات متحده عربی در نظر Al-اصلاح به یمن شاخه ای از اخوان المسلمین در سراسر جهان که در امارات متحده عربی عربستان سعودی و مصر تعیین شده یک سازمان تروریستی. اخوان المسلمین است که ما را در لیست سازمان های تروریستی اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته اضافه کردن آن.

تحلیلگران رد این ادعا گفت: Al-اصلاح مشروع است ،

در مورد مرگ Salem برادر Jameel Moslem سالم Batis, استوک سفید گفت: کشتن طراحی شده برای ترساندن سالم در برابر بازگشت به یمن از تبعید به دلیل “دیدگاه های سیاسی او در رسانه های اجتماعی”.

“شواهد به مشابه ترور اعضای خانواده افراد در یمن که به عنوان سیاسی مخالف مواضع دولت امارات متحده عربی.”

شاکیان همچنین در زمینه شواهدی وجود دارد که شکنجه انجام شد در امارات متحده عربی-اجرا زندان در یمن با حمایت آمریکا و کلمبیا مزدوران است.

“شواهد نشان می دهد گسترده و سیستماتیک طبیعت از تخلفات و جرم و جنایت مرتکب شده در یمن علیه غیرنظامیان این کشور یا توسط مقامات امارات متحده عربی و یا در خود راهنما” استوک سفید گفت.

عربستان سعودی-امارات متحده عربی ائتلاف که دریافت حمایت از کشورهای غربی مداخله در یمن جنگ داخلی در سال 2015 پس از حوثی شورشیان تصرف بخش های بزرگی از این کشور به شمال و حذف رئیس جمهور Abd-Rabbu منصور هادی‘s دولت از صنعا پایتخت.

سال گذشته امارات متحده عربی گفت که کشیدن نیروهای نظامی از یمن اما همچنان یک شریک ائتلافی.

بیش از 100000 نفر در درگیری کشته شده.

رادنی دیکسون کنترل کیفیت بین المللی حقوق بشر در لندن گفت: این پرونده بود که با بودجه دولتی توسط خصوصی افراد “برجسته چگونه یک کشور خارجی مورد استفاده خود را در سازمان ها و مزدوران را به دخالت در امور دولت دیگر”.

“این مهم است که جامعه بین المللی محکوم به این است. اگر شواهد نشان می دهد که امارات متحده عربی عمل غیرقانونی پس از آن افراد باید متوقف و دستگیر کردند.”

Aden story

اعضای امارات متحده عربی مورد حمایت یمن جدایی طلب و نیروهای گشت جاده در جریان درگیری با نیروهای دولتی در عدن در اوت 10 2019 [Fawaz سلمان/رویترز]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>