ما در صدر 2.5 میلیون coronavirus موارد به عنوان reopenings عقب

ایالات متحده پیشی گرفته است 2.5 میلیون مورد تأیید رمان coronavirus میان جهانی همه گیر.

تا به امروز بیش از 125,000 اند از کروناویروس در آمریکا بیشتر از هر کشور به عنوان جهانی موارد به 10 میلیون و مرگ و میر در سراسر جهان در نزدیکی 500,000 پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

به ما رسیده نقطه عطف اواخر روز شنبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در میان موجی از عفونت در جنوب و کشورهای غربی و مناطق روستایی که تا به حال نشده است به عنوان تحت تاثیر قرار زمانی که این ویروس برای اولین بار تایید کرد در آمریکا در ماه فوریه است.

در روز شنبه برای سومین روز متوالی, جدید, ما موارد افزایش بیش از 40,000 عفونت.

پنج پرجمعیت متحده در غرب و جنوب فلوریدا و آریزونا و کارولینای جنوبی و جورجیا و نوادا – در روز شنبه نیز گزارش داد ثبت روزانه اوج جدید کروناویروس موارد است.

در ساحل غربی کالیفرنیا و واشنگتن که ضربه سخت در اوایل شیوع نیز دیده می شود نگران افزایش, باعث رهبران دولت به سرعت بازگشایی برنامه.

در ضمن آرایه ای از کمتر از جمعیت ایالات و استان ها شاهد افزایش روزانه موارد تا حد زیادی با وجود فرار قبل از آن موج.

آیداهو اوکلاهاما و کانزاس دیده نسبی موج در تعداد آنها روزانه موارد گزارش شده. بسیاری از مناطق روستایی شهرستان در کالیفرنیا, آرکانزاس, میسوری کانزاس تگزاس و فلوریدا دیدم تعداد کل آنها از موارد دو از مارس 19 مارس 26 با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

این افزایش باعث شده است تا معاون رئیس جمهور مایک پنس به کمپین انصراف از رویدادهای انتخابات ریاست جمهوری در فلوریدا و آریزونا “از فراوانی از احتیاط” با توجه به مبارزات انتخاباتی.

تغییر وضعیت در ما ایجاد کرده مجزا تقسیم با برخی از مناطق که در ابتدا سخت ترین ضربه که اعمال برخی از سخت ترین مستندات از جمله نیویورک و کشورهای همسایه آن گزارش کاهش موارد و حرکت های آینده با بازگشایی برنامه.

بازگشایی بیش از حد به زودی

چند متحده که در آن موارد صعودی را مورد انتقاد قرار گرفته است برای شروع به بازگشایی خیلی زود و یا به درستی علامت دهی به ساکنان شدت شیوع و اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود.

کامی کیم مدیر بخش بیماری های عفونی و بین المللی پزشکی در دانشگاه فلوریدای جنوبی گفت: خبرگزاری رویترز دولت رهبران مدعی پیروزی بیش از حد به زودی بعد از مستندات برداشته شد شروع در اوایل ماه مه در حالی که دادن پیام های متناقض در پوشش صورت با پوشیدن ماسک خود را.

“این فقط انکار کامل توسط یک نوار از سیاستمداران,” او گفت: پیش بینی دولت ممکن است نیاز به خاموش کردن دوباره. “متاسفانه جامعه ما هنوز هم نیست و مصرف آن بسیار جدی است. مردم نمی پوشیدن ماسک.”

واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت: دولت خود را خواهد مکث حرکت به مراحل بعدی باز کردن آن اقتصاد به عنوان موارد وجود افزایش است.

در تگزاس یک دولت بود که در پیشتاز به مردم اجازه بازگشت به کار فرماندار گرگ ابوت دستور میله در سراسر کشور به نزدیک و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ابراز ندامت که در ادراک او اجازه داده بود که بارها برای باز کردن بیش از حد به زودی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>