ما برای محدود کردن چینی رسانه تلقی ‘تبلیغات’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه شده چهار, چینی, رسانه های روز دوشنبه به یک لیست از سازمان است که باید در نظر گرفته شود “ماموریت خارجی” به دلیل روابط خود را با دولت و حزب کمونیست در یک حرکت است که می تواند نیروی برخی به کاهش کارکنان در ایالات متحده است و به احتمال زیاد به بیشتر باعث بدتر شدن روابط بین دو کشور.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: چهار سازمان از جمله وزارت امور خارجه-اجرای دوربین مدار بسته مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک لیست از همه کسانی که برای آنها کار می کند در ما و هر گونه املاک و مستغلات منابع فقط به عنوان آنها را اگر آنها سفارتخانه و یا کنسولگری.

هیچ دستور به ترک این ما و هیچ محدودیتی در فعالیت های خود بودند اعلام کرد. اما پنج نفر دیگر چینی سازمان بودند به کارگردانی کلاه تعداد زیادی از مردم که می تواند کار در ایالات متحده در ماه مارس – یک ماه پس از آنها تعیین شده به عنوان ماموریت خارجی.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: این سازمان اساسا رابط برای حزب کمونیست و دولت چین نه مشروع رسانه های خبری.

Xinhua News Agency

دانش آموزان به صورت رایگان تبت اعتراض در زیر یک الکترونیکی جدید بیلبورد اجاره توسط شین هوا اخبار آژانس اداره شده توسط دولت چین در نیویورک در میدان تایمز در سال 2011 [فایل: استن هوندا/خبرگزاری فرانسه]

“حزب کمونیست نه تنها ورزش کنترل عملیاتی این تبلیغات اشخاص است اما کامل سرمقاله کنترلی بر محتوای آنها گفت:” دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور دیوید Stilwell. “این ماموریت خارجی تعیین آشکار گام در افزایش شفافیت از این و دیگر PRC دولت فعالیت های تبلیغاتی در ایالات متحده است.”

سه تن دیگر را به این لیست اضافه از ماموریت های خارجی هستند چین, اخبار, خدمات, مردم روزنامه و جهانی بار.

آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از روزنامه نگاران کار در ایالات متحده برای سازمان تعیین شده در دوشنبه.

ایالات متحده تعیین شده شوروی رسانه های خارجی به عنوان ماموریت در طول جنگ سرد ، که نشان دهنده سابقه تلخ دولت در روابط بین ایالات متحده و چین که در تقابل بیش از مبدا و پاسخ به کروناویروس, تجارت, حقوق بشر و مسائل دیگر.

مقامات ایالات متحده می گویند تعیین شده رسانه ها باید در نظر گرفته شود ماموریت خارجی آمریکا تحت قانون هستند چرا که آنها “قابل ملاحظه ای متعلق به و یا به طور موثر کنترل می شود” توسط دولت جمهوری خلق چین و باید درمان نمی شود و مانند سنتی, اخبار سازمان.

“این نیست روزنامه نگاران. این عضو دستگاه تبلیغاتی در PRC” Stilwell گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

در مورد خواسته بالقوه چینی تلافی Stilwell اشاره کرد که روزنامه نگاران آمریکایی مشغول به کار در چین در حال حاضر با آن مواجه تنگ محدودیت در فعالیت های خود را.

چین تا به حال هیچ واکنش فوری به این اطلاعیه اما وزارت امور خارجه را متهم کرد که دولت از پناه دادن به یک “جنگ سرد ذهنیت و تعصب ایدئولوژیک” هنگامی که آن را اعمال می شود همان تعیین پنج رسانه های سازمان در اوایل این سال است.

در آن زمان دولت کاربردی برچسب به شین هوا اخبار آژانس جهانی چین شبکه تلویزیون چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع شرکت که از توزیع این روزنامه از همان نام و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا که از توزیع روزانه مردم ،

پس از آن دولت آمریکا پوش تعدادی از روزنامه نگاران از پنج مجاز به کار در ایالات متحده در 100 از حدود 160. در زمان ما اشاره کرد چین به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب از آمریکا و دیگر روزنامه نگاران خارجی در چین است.

چین اعلام کرد در پاسخ که آن را لغو رسانه اعتبار از همه روزنامه نگاران آمریکایی در نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>