ما طالبان مذاکره 7 روز کاهش خشونت: پنتاگون

ایالات متحده امن هفت روز کاهش خشونت در مذاکرات با طالبان به کمک به دنبال حل و فصل مذاکره در افغانستان رئیس پنتاگون علامت Esper گفته است.

“ایالات متحده و طالبان مذاکره, یک پیشنهاد برای هفت روز کاهش خشونت” Esper به خبرنگاران در بروکسل در روز پنج شنبه دوبله جلسات خود را با ناتو و همکاران “مولد”.

“ما گفت: در تمام طول که بهترین اگر نه تنها راه حل در افغانستان یک توافق سیاسی. پیشرفت است و ما باید بیشتر به گزارشی که به زودی امید دارم” Esper گفت.

بیشتر:

Esper نگفت که بخشی از آتش بس آغاز خواهد شد.

“این است که به نظر ما که هفت روز در حال حاضر کافی است اما در همه چیز رویکرد ما به این روند خواهد بود بر اساس شرایط من می گویم دوباره آن را بر اساس شرایط” او گفت:.

آمریکا و طالبان قفل شده در خسته کننده مذاکرات که کشیده اند و بیش از بیش از یک سال و به دنبال پایان دادن به افغانستان 18-سال جنگ ما را به طولانی ترین جنگ است.

با استناد به افغانستان و مقامات آمریکایی نیویورک تایمز گزارش کرده است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده بود تصویب مشروط به معامله با طالبان به او اجازه می دهد برای شروع خروج نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

منابع می گویند که جزئی آتش بس می تواند منجر به امضای طالبان و مذاکرات صلح که می بینید ما جلو هزاران نفر از نیروهای نظامی از افغانستان در بازگشت که طالبان ارائه می های مختلف تضمین های امنیتی و راه اندازی نهایی مذاکرات با طالبان.

وجود دارد حدود 13,000 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و همچنین هزاران نفر دیگر از پرسنل ناتو در افغانستان 18 سال پس از ائتلاف به رهبری ایالات متحده حمله کرد این کشور پس از 11 سپتامبر 2001 حمله به ما.

“این خواهد بود مستمر evaluative روند که ما رفتن به جلو – اگر ما رفتن به جلو” گفت: Esper.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>