ما پیشی 20,000 coronavirus مرگ و میر بالاترین ملی تلفات

در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر جهان و شهرستانها در ایالات متحده با اشاره به سمت مثبت نشانه هایی که اجتماعی فاصله ممکن است در نهایت مسطح منحنی رمان coronavirus تلفات همچنان به صورت متناوب.

در ایالات متحده بیش از 529,000 مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 20,602 نفر در آمریکا کشته شده اند که بالاترین سطح از هر کشور است.

در سراسر جهان حداقل 108,800 اند از coronavirus.

در سراسر جهان بیش از 1.77 میلیون نفر تشخیص داده شده است از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ما مرگ و میر بالاترین در جهان, موارد, در حال حاضر بیش از نیم میلیون
 • مایکل Avenatti اعطا آزادی از زندان با توجه به COVID-19
 • جهانی در صدر تلفات 100,000
 • فاجعه اعلام کرد در تمام 50 ایالت
 • در اینجا چگونه اخبار تهیه شده در روز شنبه. تمامی زمان ها شرق.

  7:03 p. m.: پورتوریکو گسترش حکومت نظامی

  پورتوریکو فرماندار تمدید جزیره حکومت نظامی تا زمانی که ممکن است در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در این جزیره است.

  در حالی که با پوشیدن یک ماسک و دستکش و رژیم صهیونیستی است. واندا Vazquez اعلام کرد این مستند ادامه آغاز شده است که در 15 مارس خواهد بود تمدید حداقل تا آوریل 3.

  حکومت نظامی سفارشات مردم را به ماندن در خانه از 7 p. m. به 5 صبح و باقی می ماند وجود دارد و حتی خارج از آن ساعت مگر اینکه آنها را به خرید مواد غذایی و یا دارو و رفتن به بانک و یا اورژانس/مرتبط با سلامت وضعیت. متخلفان صورت $5,000 خوب و یا یک تا شش ماه حبس و پلیس اشاره کرد و بازداشت صدها نفر. غیر ضروری کسب و کار بسته شد در ماه مارس ،

  با توجه به پورتو ریکو وزیر بهداشت, این قله در, در مورد جزیره است و انتظار نمی رود تا اوایل ممکن است. شده اند وجود دارد در مورد 7,700 مردم تست شده و تا کنون با بیش از 780 مورد تأیید. چهل و دو نفر کشته شده اند در این جزیره از COVID-19. وجود تعداد بیش از 1300 تست که در حال بررسی نتایج.

  5:20 بعد از ظهر: بیشتر نیروی دریایی خدمه تست مثبت

  تعداد خدمه تست مثبت برای COVID-19 افزایش یافته و به 550 از 447 روز جمعه با توجه به نیروی دریایی است. در مورد 4,800 در حال روی عرشه کشتی.

  نیروی دریایی در اصل برنامه ریزی شده بود به حرکت تنها 2,700 ساحل به امکانات قرنطینه در گوام اما این تعداد پس از افزایش به 3,696 حدود سه چهارم از خدمه کشتی.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  5:03 بعد از ظهر: ما برای مجازات کشورهایی که اصلا قبول اخراجی

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا تفاهم نامه اجازه می دهد دولت به مجازات هر کشور که حاضر به قبول شهروندان که ایالات متحده می خواهد تبعید شده و یا حذف شده است.

  توسعه می آید به عنوان مکزیک و سه کشورهای آمریکای مرکزی خواسته اند که ایالات متحده برای توقف حذف از مهاجران و یا قرار دادن حمایت قوی تر در محل برای اطمینان حاصل شود اخراجی و دیگران برداشته نمی آورد COVID-19 با آنها. هر چهار کشور شکننده تر سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به راحتی تحت الشعاع یک COVID-19 شیوع.

  جدید یادداشت از دولت اجازه می دهد تا وزارت کار با وزارت امنیت داخلی به موضوع ممنوعیت ویزا برای مقامات این کشورها به عنوان مجازات. هر چند تاکتیک مشترک برای کشورهای که اصلا آنها را قبول اخراجی آن صدور در طول یک بیماری همه گیر شده است انتقاد کرد.

  دولت گروه شيلات سخنگوی کاهش یافته است به نظر دیپلماتیک “بحث” با این کشورها و مراجعه کننده سوال در مورد از بین بردن COVID-19-مثبت مهاجران به وزارت امنیت داخلی.

  4:35 بعد از ظهر: فاجعه اعلام کرد در تمام 50 ایالت

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است یک فاجعه اعلامیه برای وایومینگ گذشته از 50 ایالت به درخواست یکی.

  کاخ سفید گفت: این اولین بار در تاریخ ایران یک رئیس جمهور اعلام کرده است یک فاجعه بزرگ در هر کشور در همان زمان.

  اعلامیه دولت اجازه می دهد تا به دریافت بودجه فدرال.

  3:59 بعد از ظهر: ما فراتر از 20 ، 000 مرگ و میر

  حداقل 20,071 آمریکایی ها کشته شده اند به دلیل COVID-19 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  اوایل امروز ایالات متحده پیشی گرفته و ایتالیا به عنوان کشور با بیشترین تایید مرگ.

  3:40 بعد از ظهر: ملکه می گوید: عید پاک مورد نیاز ‘به عنوان آنجا که تا کنون’

  ملکه الیزابت دوم تحویل یک پیام از امید پیش از عید پاک یکشنبه گفت که اگر چه تعطیلات متفاوت خواهد بود به آن نیاز است “تا آنجا که تا کنون.”

  “امسال عید متفاوت خواهد بود برای بسیاری از ما اما با نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن است. اما عید پاک نمی شد ، در واقع ما نیاز به عید پاک به عنوان آنجا که همیشه” ملکه گفت. “کشف مسیح افزایش یافته است در اولین روز عید پاک به پیروان خود امید و تازه, هدف, و همه ما می تواند قلب را از این. ما می دانیم که coronavirus را به ما غلبه ندارد.”

  او ادامه داد: “به عنوان تیره مرگ می شود-به ویژه برای کسانی که با رنج و اندوه — نور و زندگی هستند بیشتر است.”

  ملکه به پایان رسید و پیام او آرزوی همه مذاهب و فرقه های عید پاک مبارک.

  3:20 بعد از ظهر: لوئیزیانا پیشی 20,000 موارد

  لوئیزیانا در حال حاضر گزارش حداقل 20,014 موارد با 761 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ،

  مرگ و میر افزایش یافته و به 806 از 755 جمعه بخش گزارش شده است.

  بیش از 2000 نفر در بیمارستان با 470 در هواکش.

  همه دولت 64 parishes گزارش موارد است.

  2:40 بعد از ظهر: موارد متعدد, 8 مرگ و میر در کلرادو خانه سالمندان

  اکثریت ساکنان در یک خانه سالمندان در آرورا کلرادو باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشت نفر کشته شده اند, با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی و محیط زیست (CDPHE).

  پنج نفر از هشت مرگ و میر در ارس ایجاد کرد تایید شد به عنوان COVID-19 مربوط با توجه به بیانیه ای از وزارت. پزشکی قانونی است و با توجه به باقی مانده سه مرگ و میر به عنوان محتمل موارد COVID-19.

  از 46 ساکنان 33 آزمایش مثبت همراه با 16 از 25 کارکنان با توجه به این بیانیه.

  “ما می دانیم که جمعیت در این امکانات در میان آسیب پذیر و در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید از این ویروس” راشل Herlihy, اپیدمیولوژی دولت در کلرادو Dept. بهداشت عمومی و محیط زیست در بیانیه ای گفت. “این بخش در حال انجام همه چیز ما می توانیم به عنوان شفاف که ممکن است با توجه به گزارش بیماری به نگه داشتن مردم امن در حالی که حفاظت از حریم خصوصی بیمار.”

  آغاز تست در این مرکز پس از مقامات دولت متوجه شدند که چندین کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. تست انجام شد از طریق یک آزمایشگاه خصوصی.

  یک تحقیق در ارس روستا آغاز شد و در مارس 27 بعد از اپيدميولوژيستها از Tri-County Health Department اطلاع CDPHE که خود را محلی تحقیقات مثبت COVID-19 موارد شامل چندین کارکنان مراقبت های بهداشتی از مرکز. پس از عفونت preventionists و اپیدیولوژی از هر دو بخش باید انجام مجازی مشاوره با درخت عرعر ایجاد کرد از جمله ارزیابی تسهیلات شیوه های فعلی.

  یک تیم از CDPHE سلامت بخش امکانات انجام شده بر روی سایت در تاریخ 2 آوریل پس از دریافت یک شکایت رسمی در مورد خانه پیشگیری از عفونت شیوه های.

  این تحقیقات همچنان در جریان است و می تواند ماه ها طول بکشد.

  2:09 بعد از ظهر: 12,561 موارد 254 مرگ و میر در تگزاس

  وجود دارد حداقل 12,561 موارد گزارش شده در تگزاس هوستون با گزارش اخیر دولت در 3,261 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. تعداد کل افراد تست شده تا کنون است 120,533.

  حداقل 254 نفر فوت کرده اند در حالی که حداقل 1,617 مردم بهبود یافته اند.

  فرماندار گرگ ابوت جمعه اعلام کرد که او را به صدور یک فرمان اجرایی در این هفته ترسیم طرح خود را برای بازگشایی کسب و کار.

  1:29 بعد از ظهر: ما پیشی ایتالیا برای اکثر تایید مرگ

  ایالات متحده پیشی گرفته است ایتالیا برای بالاترین ملی مرگ و میر.

  حداقل 19,701 که مردم در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. اوایل امروز ایتالیا گزارش در مجموع 19,468 مرگ و میر در سراسر کشور.

  12:57 بعد از ظهر: UK مرگ و میر در 9,875

  آخرین روزانه مرگ و میر گزارش شده در انگلستان است 917 آوردن مجموع به 9,875 با توجه به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

  وجود دارد حداقل 78,991 افرادی که آزمایش مثبت از 269,598 افرادی که آزمایش شده اند با توجه به گروه.

  12:30 p. m.: محرک پرداخت می رسند از طریق واریز مستقیم برای برخی از

  برخی از آمریکایی ها را ببینید اولین محرک چک پرداخت از طریق واریز مستقیم, ABC اخبار تایید کرده است با یک مقام ارشد در وزارت خزانه داری.

  اولین پرداخت به آمریکایی ها که خود را میزبانی 2018 2019 اظهارنامه مالیاتی از طریق واریز مستقیم خواهد شد که بعد از آوریل 15th, با توجه به رسمی.

  غیر filers در حال هدایت به به IRS.gov را وارد کنید اطلاعات خود را به طوری که آنها می توانید آنها تاثیر اقتصادی پرداخت سریعتر واریز مستقیم. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک تعهد از سوی وزارت خزانه داری در این زمان با توجه به افرادی که در حال انتظار بر روی کاغذ چک است که انتظار می رود دیگر به پرداخت.

  خزانه را نیز راه اندازی یک برنامه جدید هفته آینده به نام “من پرداخت” به منظور تسریع در تحویل بودجه برای filers که نه خود را دریافت بازپرداخت الکترونیکی.

  12:02 بعد از ظهر: مرگ و میر در نیویورک می رسد 8,627, Cuomo, هل بازگشت شهردار مدرسه بسته شدن

  وجود دارد 783 مرگ و میر در نیویورک در 24 ساعت گذشته, قرار دادن تعداد کل افرادی که فوت کرده اند در 8,627 Gov. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

  کومو در ادامه می گویند که نیویورک مسطح منحنی هر چند او گفت که این اعداد هنوز استارک.

  “این [کشته] تا حدودی ثبات اما از آن است که ثبات در وحشتناک, نرخ,” او گفت:. “این فقط اعداد باور نکردنی به تصویر می کشد دست و درد است.”

  او همچنین صحبت در مورد بازگشایی دولت گفت: تصمیم گرفته شد تا هر دو سلامت عمومی و تصمیم گیری های اقتصادی.

  فرماندار گفت: او را به قرار دادن با هم یک تیم به نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در ووهان چین بود که در یک نقطه کانون هنگامی که این شهرستان بازگشایی شد.

  کومو نیز تحت فشار قرار دادند در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام قبلی امروز صبح که این شهرستان در مدارس عمومی خواهد دید باقی مانده از سال است. کومو آن را به نام شهردار “نظر” به جای یک تصمیم قطعی. او گفت: هر گونه تصمیم گیری ساخته شده باشد نه تنها برای شهر نیویورک, اما دولت به عنوان یک کل.

  او گفت: در این وضعیت “آن است که من اختیارات قانونی.”

  دفتر شهردار در پاسخ به کومو سخنان را در یک صدای جیر جیر.

  “فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل” Freddi گلدشتاین د Blasio مطبوعاتی وزیر توییتی. “ما حق داشتند و ما در حال حاضر.
  مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد – نقل مکان به یک پناهگاه در محل ،

  10:51 صبح: PPP برآورد شده برای اجرا از پول مارس 17

  بیش از 600 ، 000 بخشایش وام تایید شده اند برای چک Protection Program بالغ بر یک در مجموع $168 میلیارد از $350 میلیارد برنامه, با توجه به کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow.

  Kudlow به نظر می رسد در فاکس کسب و کار “Lou Dobbs امشب” شب جمعه و ارائه به روز رسانی. این برنامه بخشی از $2 تریلیون اقتصادی امداد بسته است.

  حتی با این پول Kudlow گفت: دولت تخمین می زند که earmarks برای کسب و کارهای کوچک خواهد بود خسته مارس 17. او گفت که دلیل او درخواست کنگره برای اضافی $250 میلیارد.

  دموکرات ها در کنگره مسدود اندازه گیری این هفته به دلیل آنها گفت: آنها می خواهند پول بیشتری برای بیمارستان متحده و شهرستانها.

  10:44 صبح: ما در ارائه کمک به ایتالیا

  وزارت امور خارجه اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز است یک بسته کمکی برای کمک به ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار کشورهای در میان همه گیر به عنوان آنها همچنان به مبارزه با ویروس.

  این بسته شامل پشتیبانی برای سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی که بسیاری از آنها ارائه ضروری امداد به ایتالیایی جوامع با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه. ایالات متحده را نیز تشویق کمک های مالی از این کشور به بخش خصوصی در حالی که پرسنل نظامی آمریکا که در ایتالیا زندگی می کنند کمک خواهد کرد که ارائه خدمات پزشکی از راه دور, تسهیل حمل و نقل و مونتاژ بیمارستان درمان غیر COVID-19 بیماران و حمایت از حمل و نقل از منابع سوخت و مواد غذایی است.

  وزارت امور خارجه گفت که ایتالیا “همواره در خط مقدم مبارزه با COVID-19.”

  “این مهم کمک خواهد شد نه تنها کمک به مردم ایتالیا را نیز تقویت تجارت جهانی و زنجیره تامین. ما همه در این با هم و تنها از طریق شفافیت و همکاری و حمایت متقابل خواهد شد و ما قادر به شکست COVID-19” بیانیه بخوانید.

  10:23 صبح: فرمانداران درخواست کنگره برای $500 میلیارد دلار برای بودجه امداد

  مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رهبران ملی انجمن فرمانداران باید پرسید کنگره برای $500 میلیارد دلار برای ایالات متحده به عنوان آنها همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

  بودجه کمک خواهد کرد که ایالات پل کمبود درآمد خود را و اجازه می دهد آنها را به ادامه ارائه خدمات در میان بحران است. هوگان یک جمهوری خواه و کومو یک دموکرات خواسته پول اضافه شود به بعد بسته امداد پس از مراقبت عمل فراهم نیست پول برای دولت.

  روشن نیست که کنگره پیشرفت خواهد کرد یکی دیگر از tranche از بودجه امداد.

  رهبران دموکرات گفته اند که آنها ادامه خواهد داد مذاکره با گنج بخش. استیون Mnuchin در یک گسترده پیگیری اضطراری و امداد رسانی بسته.

  با این حال رهبران ایران با صدور بیانیه ای صبح روز شنبه گفت که چک حفاظت از برنامه نیاز به پر قبل از هر چیز دیگری اتفاق می افتد.

  9:50 a. m.: مدارس دولتی نیویورک بسته باقی می ماند برای بقیه سال

  نیویورک شهرستان, مدارس دولتی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

  او آن را به نام بهداشت عمومی تصمیم گیری است.

  “این تصمیم گیری آسان است. این تصمیم رضایت بخش است که برای همه ما که اختصاص داده اند بنابراین زمان زیادی برای مطمئن شوید که ما بچه ها رو به بهترین, آموزش و پرورش, اما از آن است که حق تصمیم گیری” د Blasio گفت.

  شهردار گفت که کار با مدارس برای اطمینان از تله تحصیل ادامه داد.

  او مشخص پنج نقطه برنامه ریزی برای خدمت بهتر به خانواده های دانش آموزان از جمله توزیع اضافی 240,000 دستگاه های با تکنولوژی برای دانش آموزانی که نیاز به یک تا پایان مارس, گسترش, پدر و مادر کمک به خط و نیروی انسانی راه اندازی جدید فعالیت های آنلاین, فارغ التحصیل از اعضای ارشد کلاس و آماده به طوری که مدارس آماده خواهد شد برای بازگشایی در ماه سپتامبر.

  د Blasio نیز صحبت کرد که چگونه این شهر را بهتر محافظت از جمعیت بی خانمان. شهردار گفت که حدود 6000 نفر بی خانمان هستند و انتظار می رود مستقر در هتل با 20 آوریل با یک اولویت برای کسانی که با COVID-19 علائم و یا در حال COVID-19 مثبت در سالمندان و کسانی که در پناهگاه که در آن حفظ فاصله اجتماعی دشوار است.

  7:46 am.: برخی از COVID-19 بيمار تست دوباره مثبت: که

  سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن دنبال شد به گزارش برخی از COVID-19 بيمار تست مثبت دوباره در ابتدا پس از تست منفی برای این بیماری در حالی که در نظر گرفته شده برای ترخیص از بیمارستان.

  مقامات کره جنوبی روز جمعه گزارش 91 بيمار فکر پاک از جدید کروناویروس تا به حال آزمایش مثبت دوباره.

  “این بسیار حساس هستند تست بنابراین شما می ترسم گاهی اوقات بین منفی و مثبت” گفت: ABC پزشکی از عوامل و بیماری های عفونی پزشک دکتر تاد Ellerin وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش.

  “چه چیزی مهم تر است, مطمئن شوید این بیماران ندارد و علائم. اگر شما علائم اما باید یک تست مثبت آن ممکن است که شما مرده ویروس است که هنوز هم در حال برداشت اما شما نمی توانید انتقال گفت:” Ellerin.

  6:15 صبح: 70 گرجستان خانه سالمندان ساکن تست مثبت

  یک خانه سالمندان در گرجستان جمعه اعلام کرد که 70 ساکنان آن باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه نفر از ساکنانی که در بیمارستان بستری شده است.

  “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از ما ساکنان و کارکنان. این شامل ارائه مناسب PPE گرفتن افزایش اقدامات احتیاطی و پیوستن به پروتکل های مشخص شده توسط مرکز کنترل بیماری” ویندرمر بهداشت و درمان و توانبخشی مرکز شرکت مادر SavaSeniorCare خدمات اداری در بیانیه ای گفت: جمعه.

  ارشد مرکز زندگی گفت: آن را منزوی کرده و مثبت بیماران غربالگری کارکنان قبل از هر تغییر و قطع ملاقات برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

  “ما می دانیم که این نگران کننده و ترسناک زمان برای ما ساکنان و اعضای خانواده خود را,” خانه سالمندان گفت. “ما در حال تماس با اعضای خانواده از هر ساکن در مرکز ما را مطلع نگه داشتن آنها خود را دوست داشت یک وضعیت که در آن تکامل می یابد.”

  خانه های سالمندان و دیگر امکانات که برای مراقبت از افراد مسن بوده است به خصوص در برخورد با کروناویروس. زندگی مرکز مراقبت از Kirkland, Washington, شد, صحنه یکی از اولین و قدیمی ترین-مرگبار شیوع کروناویروس در ماه گذشته با 81 ساکنان آلوده و 34 مرگ و میر.

  پس از Feb. 29 حداقل 400 پرستاری امکانات در بیش از 25 متحده دیده می شود حداقل یکی از ساکنان قرارداد COVID-19 با توجه به CDC.

  4:47 صبح: Michael Avenatti اعطا موقت از زندان آزاد با توجه به COVID-19

  افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti که نشان بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels در طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا شد به طور موقت از آزادی از زندان توسط یک قاضی فدرال کالیفرنیا اواخر جمعه با توجه به COVID-19.

  یک بار منتشر شده از مرکز تادیبی متروپولیتن در شهر نیویورک Avenatti خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز در یک اداره فدرال زندانها تسهیلات به مطمئن شوید که او را با آلوده coronavirus. پس از اتمام اجباری قرنطینه او را مجاز به سفر به لس آنجلس به ماندن در خانه یک دوست برای 90 روز.

  او نمی خواهد اجازه خروج از خانه به جز در مواقع اضطراری و پوشیدن باید یک نظارت دستبند. قاضی همچنین گفت Avenatti نمی توانید با استفاده از اینترنت می تواند باز نمی شود هر بانک یا حساب های اعتباری و نمی توانید از شرکت در هر گونه معامله بیش از $500.

  Avenatti $1 میلیون وثیقه ارسال شده توسط هوبرت Bromma که نویسنده یک کتاب به نام “چگونه به سرمایه گذاری در فلات قاره املاک و مستغلات و پرداخت کمی و یا بدون مالیات.”

  یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Avenatti در ماه فوریه برای تلاش برای گرفتن نایک. او مجرم در سیم تقلب و اخاذی و انتقال یک تهدید در بزرگراه بین ایالتی ارتباطات اتهامات عنوان شده علیه.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ جیمز هیل, Joshua Hoyos, بنجامین سیگل سارا پلمه لیز Alesse متی Vann, Clark, Llt قمر Natanson کونور فینیگان و لوئیس مارتینز کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>