آمریکا پیوستن به جهانی فشار به بان کی مون حیوانات-آزمایش لوازم آرایشی

لاس وگاس — تعداد فزاینده ای از ایالات متحده هستند و با توجه به ممنوعیت فروش و یا واردات لوازم آرایشی شده است که آزمایش بر روی حیوانات به عنوان طرفداران معتقدند تست محصولات مانند لوسیون و شامپو و آرایش در خرگوش و موش و موش بی رحمانه است و منسوخ شده است.

علت به دست آورده حمایت از مصرف کنندگان و بسیاری از شرکت های آرایشی و بهداشتی, اما بزرگترین مانع چین است که مستلزم آن است که لوازم آرایشی به فروش می رسد در آن بزرگ و سودآور در بازار تحت آزمایش بر روی حیوانات.

کالیفرنیا و نوادا و ایلینوی همه دیدم قوانین جدید اثر را در این سال است که ممنوعیت فروش و یا واردات از حیوانات-آزمایش لوازم آرایشی و بهداشتی.

قوانین که اعمال می شود به تست های انجام شده پس از Jan. 1, انتظار نمی رود که به علت اختلال بسیار برای صنعت زیرا بسیاری از شرکت ها در حال حاضر استفاده از non-تست حیوانی. در عوض آنها در قرعه کشی یک خط در شن و ماسه است که فشار بر دولت آمریکا به تصویب ممنوعیت در سراسر کشور و کمک به پایان دادن به چین نیاز است که بیشتر لوازم آرایشی فروخته شده در این کشور بیش از 1.4 میلیارد نفر تحت آزمایش بر روی حیوانات توسط تنظیم کننده های چینی.

چین سیاست اعمال می شود به تمام وارداتی آرایشی و بهداشتی از جمله آرایش, عطر و محصولات مراقبت از مو همراه با برخی از “ویژه استفاده از کالاهای تولید شده در چین مانند رنگ مو کرم های ضد آفتاب و محصولات سفید کننده است که عملکردی ادعا می کند.

حیوانات-آزمایش لوازم آرایشی در حال حاضر ممنوع در اروپا و هند و جاهای دیگر. بان کی مون در ایالات متحده یکی از بزرگترین اقتصادهای را بیشتر جهانی فشار بر چین برای پایان دادن به سیاست و فشار چینی لوازم آرایشی شرکت به تکیه بر غیر آزمایشات حیوانی در صورتی که می خواهید به فروش محصولات خود را در ایالات متحده آمریکا

“ما در حال تلاش برای ایجاد یک جزیره در اینجا در نوادا” گفت: دولت بهداشت ، ملانی Scheible که حمایت نوادا قانون است. “ما در حال تلاش برای پیوستن به یک گروه از جوامع دیگر است که باید ایستاد و گفت:” ما نمی حمایت از حیوانات تست.'”

حیوانات-گروه های مدافع حقوق بشر مانند ظلم رایگان بین المللی و جامعه انسانی ایالات متحده امیدواریم که برای دریافت بیشتر متحده به تصویب ممنوعیت این سال است.

قانون معرفی شده است و یا به زودی خواهد شد در هاوایی, مریلند, نیوجرسی, نیویورک و ویرجینیا با توجه به ظلم و ستم رایگان بین المللی و ملی ممنوع معرفی شده در کنگره از سال 2014 هر چند دو حزبی اندازه گیری شده است و به کندی پیشرفت. جدید ترین نسخه معرفی شده در نوامبر مارکس اولین بار در کشور پیشرو, لوازم آرایشی, تجارت گروه محصولات مراقبت شخصی شورا تبدیل به یک آواز حامی از این ممنوعیت حمایت است که باید سهولت مجلس نگرانی در مورد کسب و کار مخالف است.

کالیفرنیا, نوادا, و ایلینوی قوانین ایجاد معافیت برای هر آرایشی و بهداشتی که آزمایش بر روی حیوانات مطابق با قوانین و مقررات از یک دولت خارجی — یک استثنا است که اذعان این واقعیت است که اکثر شرکت ها را ببینید محصولات خود را بر روی حیوانات آزمایش اگر آنها به فروش در چین.

چین یک “بزرگ عامل پیچیده گفت:” مونیکا Engebretson که منجر امور عمومی برای ظلم رایگان بین المللی در شمال امریکا است. “است که شرکت هایی که می خواهید را وارد کنید که در بازار چین در یک اتصال واقعی.”

Scheible گفت: هدف در نوادا بود و نه به مجازات آن دسته از شرکت های چند ملیتی اما به منظور بالا بردن آگاهی و تحت فشار قرار دادن دولت های دیگر مانند چین به عمل می کنند.

“بسیاری از مردم فکر می کردند که ما دیگر آزمایش بر روی حیوانات در همه,” او گفت:. “آنها فکر می کردند که این در حال حاضر چیزی از گذشته.”

این ممنوعیت در هر سه ایالت ها نیاز به لوازم آرایشی فروشندگان به استفاده از غیر حیوانی آزمون به اثبات محصولات خود را امن هستند. بسیاری از شرکت های بین المللی در حال حاضر در حال انجام است که پس از اتحادیه اروپا به تصویب یک سری از ممنوعیت های مشابه بر روی حیوانات آزمایش منجر به 2013 ممنوعیت فروش حیوانات-محصولات تست شده است.

هواداران توجه داشته باشید که علم پیشرفته اجازه می دهد شرکت ها در اکثر موارد به استفاده غیر حیوانی جایگزین — مانند انسان کشت سلولی و یا آزمایشگاه رشد پوست انسان و بافت چشم — برای تست اینکه آیا یک محصول و یا مواد تشکیل دهنده امن است.

برای مثال EpiDerm مصنوعی بافت پوست ساخته شده توسط ماساچوست بر اساس MatTek Corp. است ایجاد شده از سلول های گرفته شده از پوست اهدایی در طول مراحل مانند عمل جراحی کاهش پستان, ختنه و پهلو شکم, روش های.

محصولات را می توان به بافت مصنوعی برای تعیین اینکه آیا آنها باعث سوزش پوست آسیب حساسیت و یا مسائل دیگر. که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای یک تست یک محصول در پشت, اصلاح کرده, خرگوش, حقوق حیوانات, حامیان می گویند.

برخی از بزرگترین نامها در شخصی مراقبت و زیبایی از جمله ایوان, Unilever و Procter & Gamble استفاده کرده اند MatTek بافت ها برای تست.

کارل Westmoreland ایمنی دانشمند با Unilever گفت: اتحادیه اروپا ممنوعیت سوار بیشتر نوآوری در غیر حیوانات تست. شرکت هایی مانند Unilever, گروه تجارت و طرفداران در میان کسانی که کار با تنظیم کننده های چینی و دانشمندان به فشار برای قوانین جدید کمک به آشنا کردن آنها با روش ها و نتایج غیر آزمایشات حیوانی.

“آنها تغییر شده است و در ادامه به تغییر” او گفت چین در سال های اخیر اجازه داده است برخی از لوازم آرایشی تولید شده در داخل کشور برای جلوگیری از حیوانات تست.

فرانسین Lamoriello معاون اجرایی رئیس جمهور برای استراتژی جهانی در محصولات مراقبت شخصی شورای اسلامی گفت: این یک روند آهسته اما تنظیم کننده های چینی در حال کار به شرایط غیر آزمایشات حیوانی.

“آنها با داشتن کنفرانس. آنها واقعا به نظر می رسد کاملا با انگیزه به انجام به عنوان بهترین که آنها می توانند به قبول و اعتبار خاصی روش” او گفت:.

از محصولات مراقبت شخصی شورای پشتیبانی از بسیاری از قوانین دولت است اما فشار برای کشور قانون به جای آن از یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر کشور است.

شبیه به قوانین ایالتی پیشنهاد ممنوعیت قبل از کنگره خواهد معاف لوازم آرایشی مورد نیاز برای انجام تست در چین است. آن را اجازه می دهد آن دسته از محصولات به فروش می رسد در ایالات متحده آمریکا به عنوان طولانی به عنوان فروشندگان متکی اضافی غیر آزمایشات حیوانی نشان می دهد که آنها بی خطر هستند.

کالیفرنیا برای اولین بار به تصویب این قانون در سال 2018 یک حرکت است که بخشی از دولت را الگوی اعمال وضعیت آن در جهان به عنوان پنجمین اقتصاد به فشار تغییر دهید.

“این است که زیبایی انجام کارهایی در کالیفرنیا” گفت: Elisabeth مانکوسو با گروه اجتماعی شفقت در قانون که فشرده است که دولت ممنوعیت. “شما تنظیم مرحله به شما در تنظیم استاندارد و دیگران آن را با شتاب و رشد است.”

آسوشیتد پرس محقق Shanshan وانگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>