ما دولت محلی gov ندهید ممکن است نیاز به $1 تریلیون دلار در coronavirus کمک

دولت و دولت های محلی در ایالات متحده می تواند نیاز به $1 تریلیون دلار در کمک های بیش از چندین سال برای مقابله با پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس خانه سخنران نانسی پلوسی گفت: در روز پنج شنبه.

در یک کنفرانس خبری پلوسی همچنین گفت دموکراتیک اکثریت مجلس نمایندگان در برنامه ریزی برای بازگشت به جلسه در هفته مه 11, اما همچنین نشان داد که می تواند تغییر و گفت قانون گذاران “در رحمت ویروس”. جمهوری خواه-اجرای سنا بازده در هفته آینده پس از تمدید زنگ تفریح.

بیشتر:

پلوسی گفت: پول برای دولت های ایالتی و محلی خواهد بود که هسته اصلی بعد از بسته های قانونی دموکرات پیش نویس برای پاسخ به این ویروس اگر چه او نیز به اولویت های دیگر مانند گسترش باند پهن دسترسی داشته باشید. لایحه هنوز به ظهور.

“من در مورد صحبت تقریبا یک تریلیون دلار حق وجود دارد” سخنران گفت: از دولت و دولت های محلی نیاز دارد. “اما ما باید مسائل دیگر که ما می خواهیم برای مقابله با است.”

“ما در حال رفتن به قادر به پوشش همه از آن اما به حدی است که ما می توانیم نگه داشتن متحده و محلات پایدار که هدف ما” پلوسی گفت. قبل از آن او تا به حال با سی ان ان گفت که کمک های اضافی خواهد بود در نظر گرفته شده برای کمک به حفظ متحده به مدت چهار سال.

این اولین بار بود پلوسی استفاده کرده است چنین تعداد بالا علنا وقتی صحبت از پوشش دولت محلی و هزینه های مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. دولت فرمانداران درخواست کرده اند $500bn برای کمک به پوشش بهداشت عمومی هزینه و از دست درآمدهای مالیاتی و کمک به مردم بازگشت به کار.

رکود اقتصادی ثبت نام: اقتصاد ایالات متحده کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول (2:19)

اما آینده از کروناویروس جدید قانون بوده و شدت اختلافات حزبی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اتاق بالا جمهوریخواه است حاکی است که او باز است به ارائه کمک های اضافی به دولت ها و شهرداری ها اما می خواهد دموکرات ها به توافق برسند به یک اندازه گیری است که از کسب و کار از COVID مربوط به دادخواهی.

پلوسی گفت: دموکرات ها بودند که تمایل به حمایت از کسب و کار حمایت. او تاکید کرد نیاز به حفاظت از کارگران و بیماران است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>