سرباز آمریکایی متهم به توطئه سفید supremacist حمله خود واحد

اتان sd times, 22, چهره, به, زندگی, در, زندان, اگر محکوم کرد.

یک سرباز ارتش ایالات متحده به اطلاعات طبقه بندی شده در مورد سربازان آمریکایی مستقر در خارج از کشور به یک supremacist گروه مستقر در انگلستان دادستان فدرال ادعا دوشنبه.

اتان sd times, 22 به اتهام برنامه ریزی برای حمله به ارتش خود را با واحد ارسال اطلاعات حساس در مورد محل آن حرکات و امنیت به اعضای این گروه افراطی منظور از نه زاویه و یا O9A با توجه به کیفرخواست unsealed دوشنبه.

Sd times of Louisville, Kentucky شد و به اتهام توطئه و تلاش برای قتل اتباع ایالات متحده در میان سایر اتهامات عنوان شده علیه. او دستگیر شد ژوئن 10 و در حال حاضر چهره به زندگی در زندان اگر محکوم کرد.

با توجه به سوابق دادگاه sd times ظاهرا برنامه ریزی های مرگبار در کمین سربازان همکار خود در این سرویس از آنچه دادستان به نام “شیطانی کوکتل از ایدئولوژی های رنگ و لعاب با نفرت و خشونت است.”

Sd times به ارتش پیوست و در سال 2018 و 2019 به حال پیوست O9A یک گروه است که “حمایت آنارشیست نئو-فاشیست نئو نازی و ضد سامی اعتقادات” دادستان گفت. Sd times مصرف کرده بود داعش تبلیغات و برخوردار از یک عکس که به نظر می رسد به تصویر کشیدن یک چاقو و یک کتاب با عنوان “شوم سنت: منظور از نه زاویه” یک ماسک جمجمه — شناخته شده نئو نازی ها نماد — و یک ارتش ایالات متحده بره با توجه به سوابق دادگاه. اف بی آی کشف و ضبط فایل از یک حساب کاربری iCloud نگهداری شده توسط sd times, سوابق دادگاه و دولت است.

ماه گذشته sd times گفته با استفاده از رمزگذاری پیام های برنامه به درخواست کمک برای یک جرم تلفات حمله در واحد ارتش ایالات متحده پس از آن اعزام به ترکیه و همچنین ارسال اطلاعات محرمانه در مورد واحد سوابق دادگاه گفت.

“به عنوان اتهام اتان sd times خصوصی در ارتش ایالات متحده بود و دشمن درون” اقدام آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک آدری اشتراوس در بیانیه ای گفت. “Sd times گفته اقدام به هماهنگ مرگبار در کمین خود واحد غیرقانونی آشکار و محل آن قدرت و تسلیحات به یک نئو نازی ها, آنارشیست, سفید supremacist ، Sd times گفته ارائه این برنامه به طور بالقوه مرگبار اطلاعات قصد که آن را منتقل به جهادی تروریست ها. به عنوان ادعا sd times شد با انگیزه های نژادپرستی و نفرت به عنوان او تلاش برای انجام نهایی این عمل خیانت.”

با توجه به سوابق دادگاه sd times اعتراف به نقش خود در توطئه حمله و این که او در نظر گرفته شده برای این حمله برنامه ریزی شده برای کشتن به عنوان بسیاری از هموطنان خدمات اعضا امکان پذیر است. او همچنین خودش را اعلام
خائن در برابر ایالات متحده آمریکا, دادگاه پرونده دولت است.

“Sd times اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در برابر ایالات متحده و توصیف خود را در انجام به عنوان معادل خیانت است. ما به توافق برسند” William F. Sweeney جونیور, FBI دستیار کارگردان-در-مسئول دفتر نیویورک در بیانیه ای گفت:. “او پشت خود را در کشور خود و واحد خود را در حالی که هماهنگی خود را با اعضای نئو نازی ها گروه O9A.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>