ما مجموعه جدید یک روز رکورد coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

  • ایالات متحده مقامات بهداشتی معتقدند به عنوان بسیاری از 20 میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus. که نزدیک به 10 بار به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند.
  • این بیماری همه گیر در حال بدتر شدن در سطح جهان با تعدادی از عفونت انتظار می رود برای رسیدن به 10 میلیون دلار در هفته آینده, سازمان بهداشت جهانی (WHO) سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است.
  • بیش از 9.6 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که نزدیک به 4.8 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 489,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 26

04:16 GMT – چین پست های بیشتر در کاهش عفونت

چین گزارش داد کاهش بیشتر در تازه تایید موارد coronavirus روز جمعه با 13 نفر.

یازده شد در پکن که در آن توده تست انجام شده پس از وقوع است که به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

دو نفر دیگر موارد آورده بودند توسط مسافران چینی از خارج از کشور با توجه به ملی سلامت شورای.

03:39 GMT – ما مجموعه یک روز رکورد COVID-19 موارد

تعدادی از ما coronavirus عفونت افزایش حداقل 39,818 موارد در پایان روز شنبه با توجه به خبرگزاری رویترز شمارش مارک بزرگترین افزایش روزانه در این کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر.

چندین ایالت در سراسر ایالات متحده گزارش داده اند که رکورد افزایش در موارد این هفته از جمله تگزاس و آلاباما, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, آیداهو, می سی سی پی, Missouri, نوادا, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و وایومینگ.

بیش از 36 ، 000 مورد جدید ثبت شد در سراسر کشور در روز چهارشنبه چند صد خجالتی رکورد 36,426 در آوریل 24.

Texas coronavirus

غده آماده شناور به کمل رودخانه در تگزاس با وجود های اخیر سنبله در COVID-19 موارد [اریک گی/ AP]

02:55 GMT – ما فرستاده $1.4 میلیارد دلار در امداد پرداخت به مردم مرده

نزدیک به 1.1 میلیون coronavirus امداد پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد دلار رفت و به مردم مرده در ایالات متحده با توجه به دولت جدید دیده بان مطالعه است.

پیدا کردن در یک دفتر پاسخگویی دولت گزارش می دهند که بررسی پرداخت از $2.4 تریلیون coronavirus امداد بسته تصویب شده در مارس. غلط پرداخت ساخته شد که به دلیل سردرگمی بیش از اینکه مردم مرده باید دریافت پرداخت در این گزارش گفت:.

در حالی که دولت خواسته است تا بازماندگان برای بازگشت به پول است نه حذف آنها.

01:47 GMT – مکزیک عبور 25,000 coronavirus مرگ و میر

مکزیک تحت فشار قرار دادند گذشته 25,000 گزارش coronavirus مرگ و میر و 200,000 موارد تایید شده در روز پنج شنبه به عنوان وزیر دارایی گفت که آزمایش مثبت بود و به خود-جدا در حالی که کار از خانه.

وزارت بهداشت گزارش 6,104 به تازگی تایید عفونت یکی از بالاترین 24 ساعته شمارش تا کنون. آورده است که این کشور را تایید موارد به 202,951. مرگ و میر افزایش یافته 736 آوردن مجموع پس از همه گیر شروع به 25,060.

مکزیک وزارت مالیه گفت: آن را آغاز کرده است اپیدمیولوژیک تماس با ردیابی پس از وزیر دارایی Arturo Herrera آزمایش مثبت برای coronavirus.

هررا گفت: او تنها “علائم جزئی”.

Mexico coronavirus

سابینا هرناندز باتیستا, 59, آماده سازی مواد غذایی در یک غرفه در داخل شهر مکزیک Mercado سن کسم جایی که برخی از فروشندگان قرار داده اند در جای خود اقدامات حفاظتی در برابر coronavirus در حالی که دیگران به ادامه کار بدون ماسک و یا موانع [ربکا بلکول/ AP]

01:33 GMT – Nike نوشته های سه ماهه از دست دادن پس از تعطیلی فروشگاه

نایک از دست داد $790m در سه ماهه چهارم با افزایش دیجیتال فروش ناکامی را برای از دست دادن درآمد حاصل از توقیف فروشگاه در بسیاری از جهان است.

بزرگترین پوشاک ورزشی ساز گفت: درآمد خود را کاهش 38 درصد به $6.31 میلیارد دلار در سه ماه به پایان دوره 31 مه.

نایک گفت: 90 درصد از فروشگاه های خود را در شمال امریکا و اروپا و آمریکای لاتین بسته بودند در این دوره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروش کاهش یافت و 46 درصد در آمریکای شمالی و اروپا اما فقط 3 درصد در چین به عنوان فروشگاه بازگشایی وجود دارد.

01:25 GMT – که در اروپا و آمریکا بسیار مهم’ تجدید حیات در اروپا

دکتر هانس هانری P Kluge سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای برای اروپا ابراز نگرانی بیش از یک تجدید حیات coronavirus عفونت در این قاره و گفت که هفته گذشته اروپا شاهد افزایش هفتگی موارد برای اولین بار در ماه.

“برخی از 30 کشور دیده می شود را افزایش می دهد در تجمعی موارد بیش از دو هفته گذشته” او در بیانیه ای گفت. “در 11 از این کشورها تسریع انتقال رهبری را بسیار مهم و تجدید حیات است که اگر سمت چپ بدون کنترل را فشار سیستم های سلامت به آستانه یک بار دیگر در اروپا است.”

که بعد از شناسایی 11 کشور و منطقه به ارمنستان و سوئد و مولداوی شمال مقدونیه آذربایجان و قزاقستان و آلبانی و بوسنی و هرزگوین ، قرقیزستان ، اوکراین و کوزوو است.

صف تا سطح شیب دار در مواد غذایی مکزیکی بانک ها به عنوان COVID بازدید فقیر (2:23)

00:20 GMT – اروپا-شبکه مطالعه نشان می دهد کودک با ویروس مرگ و میر ‘بسیار نادر’

کمتر از یک در صد کودکانی که تست مثبت برای COVID-19 تا پایان مرگ هر چند کوچک اما درصد قابل توجهی توسعه بیماری شدید با توجه به جدید اروپا گسترده مطالعه است.

یک تیم از محققان به رهبری توسط کارشناسان در انگلستان و اتریش و اسپانیا نگاه نتایج 582 کودکان زیر 18 سال بودند که با آلوده جدید کروناویروس در بر داشت و بیش از 60 درصد مورد نیاز بیمارستان درمان و 8 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

تنها چهار سالگی درگذشت.

از سوی دیگر بیش از 90 فرزندان یا 16 درصد نشان داد هیچ علائم در همه.

مارک Tebruegge از دانشگاه کالج لندن Great Ormond Street موسسه بهداشت کودک گفت که در حالی که این نتایج نباید تعمیم برای کل جمعیت آنها این اطمینان بخش است.

“مورد مرگ و میر همگروهی بسیار پایین بود و این احتمال وجود دارد به طور قابل ملاحظه ای پایین تر هنوز توجه بسیاری از کودکان مبتلا به بیماری خفیف, نمی توانست به ارمغان آورد به توجه پزشکی و بنابراین شامل نمی شود در این مطالعه” او گفت:.

“به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق کودکان و افراد جوان تجربه تنها خفیف بیماری” اضافه شده Tebruegge نویسنده سرب از مطالعه در مجله لانست منتشر شده کودک و نوجوان مجله سلامت.

“با این وجود قابل توجه تعداد کودکان کار توسعه بیماری شدید و نیاز به مراقبت های ویژه حمایت” گفت: Tebruegge “و این را باید به حساب برای زمانی که برنامه ریزی و اولویت بندی منابع بهداشت و درمان به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز 25 ژوئن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>