سناتور آمریکایی تهدید آلمانی بندر Sassnitz

سه سناتور آمریکایی تهدید بندر کشتی در جزیره روگن با “خرد” تحریم برای جلوگیری از بحث Nord Stream 2 خط لوله است. ترس از خراب کردن مالی مردم از Sassnitz مبارز هستند.

آن بوی ماهی سرخ شده انعکاس خورشید است پر زرق و برق در آب چند بادبانی lazily تی چرت زدن است. آن زمان تعطیلات تابستان در آلمان است. و در اینجا در زازنیتس در دریای بالتیک, جزیره روگن حتی بیشتر از آن. حتی شهردار این شهر کوچک 9,000 مردم در تعطیلات است. و یا او خواهد بود – اگر آن را برای یک نامه تهدید این شهر دریافت شده از ما.

“این اتفاق نمی افتد و هر روز که Sassnitz حرکت از 0 تا 100 در جهان سیاسی توجه مقیاس می گوید:” فرانک Kracht خنده. سپس او بلافاصله تبدیل به صورت جدی دوباره. “من باید این تهدیدات جدی است. چرا که اولین و مهمترین این نیز در مورد کارگران.”

ادامه مطلب: می Nord Stream 2 خط لوله تکمیل شود با وجود تحریم های ایالات متحده?

او صحبت کردن در مورد کارکنان Fährhafen Sassnitz این شرکت است که در عمل محلی بندر Mukran. این به نوبه خود لجستیکی hub برای تکمیل بحث “جریان نورد 2” گاز خط لوله که به حمل و نقل گاز به طور مستقیم از روسیه به آلمان است. خوب 150 کیلومتر (93 مایل) از آن هنوز مفقود هستند تا آن را به اتمام است.

در نامه ای به Sassnitz سه جمهوری خواه سنای آمریکا – تد کروز از تگزاس و آرسنال از آرکانزاس و ران جانسون از ویسکانسین – تهدید بندر Mukran با “خرد” اقتصادی و حقوقی تحریم اگر آن را همچنان به اجازه می دهد کشتی مجهز برای پروژه خط لوله.

Frank Kracht and other dignitaries cutting the ribbon for the ferry port project (Imago Images/J. Koehler)

شهردار فرانک Kracht (l) یک تهدید نامه ای از سنای آمریکا

انتقاد جدید نیست اما تن است

آمریکا می خواهد به انجام همه از آن می تواند به جلوگیری از این خط لوله از اتفاق می افتد و این انتقاد از سراسر اقیانوس اطلس به سختی جدید است. آمریکایی ها استدلال می کنند که آلمان در حال ساخت خود را وابسته به گاز روسیه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم آلمان از ما می خواهد حفاظت نظامی از روسیه تهدید در حالی که در همان زمان ارائه مسکو با بالا درآمد حاصل از صادرات گاز.

اوکراین و لهستان نیز معترض است که دریای بالتیک خط لوله معنی خواهد بود که آنها از دست دادن میلیاردها دلار در هزینه های حمل و نقل از خط لوله است که از طریق کشور خود.

Map Nord Stream 2

Nord Stream 2 خواهد حمل و نقل گاز روسیه را مستقیما به آلمان

اما همچنین ممکن است منافع اقتصادی پشت آمریکایی ها موضع سخت چرا که آنها می خواهند به خود را به فروش گاز مایع در اروپا است.

شده اند وجود دارد تهدیدات مانند این را در گذشته: سناتور کروز با ارسال نامه ای مشابه به سوئیس بر اساس Allseas شرکت حمل و نقل در ماه دسامبر گذشته. به ویژه شرکت کشتی ها و تامین مالی توسط صندوق بین المللی که دو شرکت حمل و نقل پس از کناره گیری از کار بر روی این خط لوله تقریبا بلافاصله.

این Akademik Cherskiy یک کشتی روسی در حال حاضر برای تکمیل کار. او هنوز هم نیاز به مشخصات فنی مجهز به پایان رسید لوله های ذخیره شده در بندر Mukran به دریای بالتیک است. اما این کار در حال حاضر در یک وقفه برای هم بودن است که در آن نامه تهدید از آمریکایی ها می آید.

Susanne Bender in her fish stall (DW/L. von Hammerstein)

محلی فروشنده ماهی سوزان بندر زندگی می کردند در زازنیتس برای پنجاه سال

مردم از Sassnitz نگران

حزب سبز آلمان را Jürgen Trittin به نام نامه اقتصادی “اعلام جنگ” در حالی که مکلنبورگ-فورپومن در کشور برتر مانوئلا Schwesig توصیف آن به عنوان “ظالمانه” و “تلاش برای باج خواهی.”

در زازنیتس چند مردم محلی باید منافع زیادی در سیاست آمریکا است. سوزان بندر زندگی می کردند در زازنیتس برای 50 سال در حال اجرا و ماهی دودی و غرفه “Heimat.” بندر فروش رول ماهی که ظاهرا خوشمزه به دلیل صف طولانی است.

“این همه حق چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است. چرا او گرفتن تداخل با ما کسب و کار ؟ ” او می گوید. “نه فقط من شخصا اما اینجا از همه نگران است. همه ما بستگی دارد پورت.” پس از تجارت گردشگری صنعتی فری پورت مهم ترین کارفرما در منطقه است.

“شما چیزی ساخت و در حال حاضر از آن قرار است به پاره کردن دوباره از زیر پای خود می گوید:” رنه Beinhoff که فروش بستنی در زازنیتس تفرجگاه. “که BS!”

شهردار فرانک Kracht همچنین اشاره می کند که این اجازه را به همه صادر شده است این خط لوله است که به عنوان خوب به عنوان به پایان رسید – حداقل 94 درصد از آن است – و آنها می خواهند به چوب با آن. “این فقط یک تهدید. وجود دارد هیچ تحریم در حال حاضر,” او گفت:. “ما باید آن را جدی بگیرید, اما ما همچنین برای اطمینان بخشیدن به مردم ما است که آنها کشیده خواهد شد به این سیاسی بورسی در هر راه است.”

Rene Beinhoff (DW/L. von Hammerstein)

محلی بستنی فروشنده رنه Beinhoff نگران است که کسب و کار خود را ممکن است سقوط

تهدید ممکن است موثر باشد

“مردم از Sassnitz نیست و در عین حال به نظر می رسد به طور کامل درک ورطه آنها به دنبال” می گوید: Sascha Lohmann یک دانشمند علوم سیاسی در موسسه آلمانی و بین المللی در امور امنیت (SWP) که تحقیق شده است آمریکا برای سال.

با توجه به Lohmann این تهدید پس زمینه از یک مخلوط از تحریم در نامه ای است که به اندازه کافی برای ناآرام بازار مالی بازیکنان مانند بندر کشتی خانه بانک. “سناتور درک دقیقا چه اثر روانی این تهدیدات را” Lohmann اشاره می کند.

با توجه به Lohmann واقعی مشکل تحریم های ثانویه است. به عبارت دیگر ما منع خود شرکت از انجام کسب و کار با شرکت های متاثر از تحریم ها — در این مورد پورت Mukran خواهد از دست دادن تمام آن ما شرکای کسب و کار.

از نگرانی در مورد این دانشمند علوم سیاسی توضیح می دهد که بسیاری از کسب و کار و سپس برداشت از ابتدا ترجیح می دهند به خودداری کردن از انجام کسب و کار با Mukran جای خود را در معرض خطر کل ما کسب و کار. “مالی این بازیکنان پس از آن به طور موثر ارائه پورت ورشکسته” او می گوید.

کمی وجود دارد که می توان در مورد آن در حال حاضر.

Sassnitz harbor with cranes and Russian ship (DW/L. von Hammerstein)

روسیه کشتی Akademik Cherskiy انتظار در زازنیتس بندر

خواهرخوانده پورت

هیچ کس واقعا می خواهد به بحث در مورد چگونه همه چیز در حال رفتن به در حال حاضر. این Akademik Cherskiy است که هنوز هم در Mukran پورت. تا کنون آلمان مصمم به چوب به این پروژه در حالی که برخی از سیاستمداران خواستار دولت آلمان به موضع حتی به موضوع ضد تحریم.

شهردار Kracht نمی کنم که. “من فکر می کنم آن را معکوس به سر و صدا با همان شمشیر. من فکر می کنم یک راه حل مسالمت آمیز و همکاری خواهد ما کت و شلوار خوب,” او می گوید. اما آنچه که دقیقا این همکاری باید یا شبیه خواهد شد به طور کامل مشخص نیست.

تنها اتصال Sassnitz اتحاد با ایالات متحده می گوید Kracht آن آتش ابتکار با پورت واشنگتن و ویسکانسین که در آن یکی از سناتورها در پشت نامه اتفاق می افتد به از. در واقع یک گروه از افراد جوان قرار بود به سفر به Sassnitz از ویسکانسین در این تابستان. اما پس از آن coronavirus مداخله و بازدید بود لغو شد. بنابراین به جای خوشحال گروه از نوجوانان در تعطیلات تنها چیزی که به Sassnitz بود یک نامه تهدید.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>