سناتور آمریکایی حرکت می کند برای جلوگیری از تهمت خروج نیروهای نظامی از آلمان

سیاستمداران از سراسر واشنگتن شکاف سیاسی در حال حرکت به محدود کردن توانایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی نیروهای نظامی از آلمان است. سناتور طرح به عقب نگه دارید و بودجه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نقل و انتقال.

یک گروه دو حزبی از سناتور آمریکایی گفته اند که آنها حرکت خواهد کرد برای متوقف کردن رئیس جمهور از خروج نیروهای نظامی از آلمان با برگزاری بودجه برای پرداخت هزینه های نقل و انتقال.

شش سناتور از جمله نفوذ جمهوری خواهان ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام و سناتور. مارکو روبیو گفت که آنها برنامه ریزی شده برای اصلاح ملی دفاع صرف قانون برای محدود کردن استفاده از منابع مالی برای کاهش نیروهای نظامی در آلمان است.

بلوک در هزینه را در محل باقی می ماند تا زمانی که آن را ممکن است که به منظور بررسی خروج نمی خواهد آسیب ناتو و آمریکا در عملیات نظامی و یا خانواده های نظامی. همچنین نیاز به اطمینان که هزینه اضافی برای نقل و انتقال باید قابل توجه است.

ادامه مطلب: تهمت فردی گری را التیام بخشد نه ما روابط میگه آلمان Maas

“در زمانی که آمریکا و متحدان اروپایی ما باید همچنان به ایستادگی دست در دست در بازداری كه تأثیرات آن در امنیت ملی ما علاقه و همچنین به نفع ما متحدان و شرکای خود برای ادامه حضور ما در آلمان” سناتور روبیو گفت.

در ضمن سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری میت رامنی توییتی که خروج خواهد بود در حال حاضر به مسکو است.

“خروج نیروهای آمریکا از آلمان خواهد بود یک هدیه به روسیه و آخرین چیزی که ما باید انجام دهیم. نه به ذکر است آن را تهدید امنیت ملی آمریکا و تضعیف ما در ناتو داد” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اوایل این ماه اعلام کرد که ما می رسم خود را از استقرار در آلمان به 25000 سرباز است. او را متهم برلین بودن “متخلف” از نظر میزان پرداخت به ناتو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان به عنوان او را محکوم برلین برای عدم دیدار با وزیر دفاع-هزینه های هدف و برای خرید انرژی از روسیه است.

این حرکت مورد انتقاد قرار گرفته با وزرا از جمله وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer و وزیر امور خارجه Heiko Maas.

ما را حفظ کرده است تاسیس حضور نظامی در آلمان پس از کنوانسیون حضور نیروهای خارجی در جمهوری فدرال آلمان امضا شد و در سال 1954. کنوانسیون مجاز هشت اعضای ناتو از جمله آمریکا برای حفظ حضور دائم.

rc/stb (dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>