ما شاهد هزینه های اواخر مزایای بیکاری

چند میلیون بیشتر آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — ترک نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها بیکار میان COVID-19 بیماری همه گیر.

طولانی و مسلم سوال مهم وارد هر بالقوه مدعی ذهن پس از استفاده: دریافت سود ؟

“من شده اند نه هفته بدون پرداخت گفت:” کریستینا Kegan داده متعادل متخصص در فلوریدا. Kegan گذاشته شد در ماه مارس و گفت: او همواره در زندگی از پول سفر خانواده را نجات داد تا برای دخترش عمل جراحی قلب باز بعد از این تابستان.

چند ماه گذشته پرده برداری کرده اند که چقدر مهم آن این است که برای دریافت مزایای بیکاری در یک مد به موقع. برخی از ایالت ها شانس دارند بدتر از دیگران در هنگام پردازش ادعا و هنوز هم وجود دارد هیچ بتنی با برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها که در واقع خود را دریافت مزایای بیکاری.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

یک متخصص تقریبا تخمین زده است که فقط 60 درصد از 36.5 میلیون نفر که ثبت مدعیان از مارس 15 شده اند پرداخت می شود و مزایای آنها بدهکار هستند — یک درصد بر اساس تعداد مدعیان ارسال شده در مقابل میزان بیکاری پرداخت می شود تا کنون.

اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد اضافه شده که این تعداد به طور پیوسته در حال افزایش است — نشان می دهد که بسیاری از متقاضیان واجد شرایط باید شروع به دیدن منافع خود را در هفته های آینده.

“من فکر می کنم حتی در چند روز گذشته, شما می دانید, آن را مانند به نظر می رسد مردم شروع به پرداخت” Stettner گفت. “اما من فکر می کنم آن را فقط واقعا مشقت بار برای افراد [که صبر کردم برای منافع]. آنها تا به حال هیچ جا به نوبه خود آنها نمی توانند اطلاعات خوب.”

میشل همیشه یک پژوهشگر ارشد و تحلیلگر سیاست ملی در قانون استخدام پروژه تخمین می زند که بیش از 60 درصد از واجدین شرایط بیکاری متقاضیان دریافت کرده اند پرداخت-اما هر دو همیشه و Stettner معتقدند که زمان برخی از این مزایا بوده است ناخوشایند برای متقاضیان.

“افرادی هستند که از کار هستند و تا دو ماه قبل از آنها خود را دریافت مزایای بیمه بیکاری-که اگر آنها حتی می تواند از طریق به سیستم” گفت: همیشه با اشاره به متقاضیان مربوطه حالت بیکاری سیستم. “ما زندگی در یک اقتصاد که در آن بسیاری از مردم چک به چک است.”

متاسفانه همیشه درست است و این درست است به خصوص از متوسط نرخ بیکاری متقاضی با توجه به یک مطالعه اخیر.

“نمونه بیکار کارگر نیست و باید پول در حساب جاری خود و یا دارایی برای پوشش یک ماه هزینه” گفت: پیتر Ganong, دستیار استاد در Becker فریدمن موسسه اقتصاد در دانشگاه شیکاگو است.

“نمونه فرد بیکار به 1200 دلار در حساب جاری خود در آن زمان است که آنها را تبدیل به بیکار و تنها چند هزار دلار در مجموع دارایی های” Ganong توضیح داد. “و به این ترتیب انتظار برای هفته ها و هفته ها در پایان و یا در پایان ماه برای [یک بیکاری] بررسی است که به طور بالقوه ویرانگر است.”

ما در حال حاضر شروع به دیدن تاثیر اواخر مزایای بیکاری. بدون منافع در آینده Kegan می گوید: مواد غذایی pantries شده اند “نجات” برای خانواده اش.

“ما در حال دیدن این خطوط در مواد غذایی pantries و من فکر می کنم بخشی از آن است زیرا مردم نمی دسترسی به مزایای بیکاری برای پاسخگویی به نیازهای اساسی خود را” Stettner گفت: ABC News. “این چیزی است که مزایای بیکاری در انجام به دیدار کسانی که نیازهای اساسی خود را — مواد غذایی خود را اجاره اتومبیل خود را پرداخت — برای نگه داشتن شما در محل تا زمانی که همه چیز به نوبه خود در اطراف و یا شما پیدا کردن شغل دیگری.”

این مطالعه توسط Ganong و همکارانش نشان می دهد که اکثر واجد شرایط بیکاری متقاضیان در نهایت دریافت پول بیشتر در منافع از آنها را اگر آنها هنوز هم به کار یک مسئله به Kegan و دیگران هنوز هم در انتظار منافع خود را.

“این چیزی است که بسیاری از مردم نمی درک — بسیاری از ما نیست اینجا نشسته در این باره گفت: Kegan و اضافه کرد که حتی برای کسانی که از نظر واجد شرایط برای مزایای مانند پسرش, چک trickled در به آرامی و به صورت پراکنده. “من شده اند نه هفته بدون پرداخت من نمی ساخت بیش از هر کسی.”

علاوه بر این همیشه نگران است که هزینه های اواخر و هزینه های دیگر ممکن است انباشت اشیاء بدست آمده به سطوح غیر قابل عبور برای کسانی که منتظر یا همچنان منتظر مزایای.

“این گران به شکست فرد در ایالات متحده است. تقریبا هر کسی که اتهام شما یک صورتحساب ماهانه اگر شما نمی پرداخت که شما در حال پرداخت هزینه های بالا” گفت: همیشه. “و به این ترتیب یک فرد در مواجهه با هم بودن دیر و پرداخت این هزینه و یا قرض گرفتن در یک بسیار بالا هستند.”

انباشت از مزایای بیکاری ممکن است در نهایت شروع به باز کردن اما برخی کشورها همچنان به عقب. کارولینای شمالی پرداخت می شود حدود 60 درصد از ساکنان ایم که کاربردی برای مزایای بیکاری پس از 15 مارس.

Kegan را در ایالت فلوریدا در تلاش برای دیدار با بیکاری مطالبات از زمان شروع این بیماری همه گیر. فلوریدا پرداخت حدود 58 درصد از کل 1.68 میلیون تایید بیکاری برنامه های دولت دریافت کرده است.

“من فکر نمی کنم که هیچ متحده است که تا به حال یک زمان آسان با این” گفت: Stettner فهرست مسائل دولت کار ادارات صورت مانند خارج از تاریخ تکنولوژی و مدیریت بیش از حد کمی از کارکنان در حالی که تلاش برای فرایند هجوم زیادی از ادعا. “اگر شما تا به حال پیچیده تر موضوع و یا شما بررسی می شود اشتباه جعبه تاخیر بیشتر از حد معمول چرا که آنها لازم نیست که مردم به اندازه کافی به منظور بررسی و تحقیق در این فعالیت ها است.”

با توجه به همیشه اما کار ادارات مانند فلوریدا در تلاش بودند مدتها قبل از بیماری همه گیر.

“فلوریدا سیستم طراحی شده بود به شکست” همیشه گفته ABC News و اضافه کرد که دولت این است که اغلب رتبه پایین در توزیع مزایای بیکاری. “به عنوان سه ماهه اول سال گذشته در فلوریدا تنها 8.3 درصد از کارگران بیکار در کشور قادر به دریافت مزایای بیمه بیکاری.”

اگر چه او در عین حال برای دریافت, پرداخت, Kegan شد و در نهایت تلقی واجد شرایط برای مزایای این هفته است. او برای اولین بار اعمال می شود برای منافع مارس 23. بیش از یک ماه بعد در آوریل 27, او تلقی فاقد شرایط لازم و کافی داده نمی شود دلیلی برای رد صلاحیت.

پس از چندین تلاش Kegan گفته شد شنبه که او واجد شرایط برای مزایای. آن است که هنوز مشخص نیست که چرا او تلقی فاقد صلاحیت چند بار اول او اعمال می شود — و چند نفر که صحبت با ABC News گفت: آنها بیش از حد تلقی می شد فاقد شرایط لازم و بدون دلیل توسط فلوریدا گروه فرصت های اقتصادی (DEO).

وقتی پرسیده شد که در مورد فلوریدا که داده بودند یک دلیل برای رد صلاحیت یک DEO سخنگو گفت: “دلایل متعددی وجود دارد که متقاضی می تواند یافت می شود فاقد شرایط لازم از جمله اطلاعات ناقص و یا نادرست. برای افرادی که ممکن است اطلاعات ناقص و یا نادرست DEO رسیدن به کمک در تکمیل برنامه های خود را.”

Kegan امید به تکمیل فرایند و درخواست پرداخت با شروع از زمانی که او برای اولین بار اعمال می شود در ماه مارس را به عنوان او خسته از سفر پول برای دخترش جراحی قلب.

“در حال حاضر ما نیاز به آمده تا با پول برای این سفر” Kegan گفت: ABC News. “ما نمی توانیم به تعویق انداختن آن پس همه ما می توانید انجام دهید این است که امید به بازگشت پول-یا بازگشت به کار در زمان و یا دریافت این پول در زمان است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>