آمریکا می گوید چین در هنگ کنگ امنیت ملی قانون می تواند منجر به تحریم

پیشنهاد چین امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ می تواند منجر به تحریم های آمریکا و تهدید این شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی کاخ سفید گفته است.

پکن در عین حال هشدار داد از یک “جنگ سرد جدید” با ایالات متحده و گفت: در حال آلوده شده است توسط یک “سیاسی” ویروس قانع کننده آمار و ارقام وجود دارد به طور مداوم حمله به چین است.

بیشتر:

که به روز یکشنبه به عنوان جنگ سرد بین دو ابرقدرت تشدید اختلافات میان بیش از دست زدن به coronavirus همه گیر و تجارت می پردازد.

“به نظر می رسد با این امنیت ملی قانون آنها در حال رفتن به در واقع بیش از هنگ کنگ و اگر آنها را … وزیر [امور خارجه مایک] Pompeo, به احتمال زیاد خواهد قادر به گواهی است که هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال است.

“و اگر که اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود تحریم هایی که اعمال خواهد شد در هنگ کنگ و چین” NSA رابرت اوبراین گفت: در مصاحبه با ان بی سی.

در این بیانیه آمد به عنوان ما همچنان به مقیاس آن محکومیت قانون پیشنهادی با Pompeo روز جمعه خواستار پکن با برنامه گذر از هنگ کنگ قانونی فرآیندهای یک “ناقوس مرگ” برای این سرزمین خودمختاری.

پیشنهاد لایحه ارسال شده در روز جمعه در روز افتتاحیه از چین تا حد زیادی با مهر لاستیکی مهر قانونگذاری ملی در جلسه خواهد ناکرده secessionist و “خرابکارانه فعالیت” و همچنین دخالت خارجی و “تروریسم” در هنگ کنگ که دوباره سرزمین اصلی چین از حکومت بریتانیا در سال 1997 تحت اصطلاح “یک کشور دو سیستم” توافق.

تحت این قرارداد است که به پایان می رسد در 2047 هنگ کنگ نگهداری می شود برخی از استقلال از جمله جداگانه مقننه و قضایی و همچنین برخی از آزادی های مدنی برای ساکنان آن است.

معاون رئیس کنگره خلق ملی است گفت: در هنگ کنگ تظاهرات آغاز شد که در ماه ژوئن سال گذشته و در زمان فرود به خشونت را تضعیف توافق است که به هنگ کنگ آن وضعیت خاص و قانون جدید کمک خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه رفتار که مطرح تهدیدات امنیتی بالقوه.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه وزیر خارجه چین وانگ یی در پاسخ به رشد بین المللی در محکومیت این حرکت گفت: هنگ کنگ امور بودند یک موضوع داخلی برای چین و “بدون مداخلات خارجی تحمل نخواهد شد”.

“جنگ سرد جدید’

در ماه نوامبر سال گذشته میان هفتگی تظاهرات در هنگ کنگ, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که نیاز به وزارت امور خارجه برای تایید است که این شهر به اندازه کافی حفظ استقلال به توجیه مطلوب ما شرایط تجارت که به کمک آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهان.

روز یکشنبه وانگ متهم “برخی از نیروهای سیاسی در آمریکا” از “مصرف چین-روابط آمریکا و گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید”.

تشدید تنش ها intertwines با مقامات آمریکایی در محکومیت چین را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار به نظر می رسد در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته وانگ گفت.

ما مسئولان باید تمرکز بر شیوع این بیماری در ایالات متحده تبدیل شده است که سخت ترین-آمار کشور در جهان او اضافه شده است.

‘این است که تا پایان هنگ کنگ’: چین به اعمال قانون تامین

“متاسفانه در علاوه بر این به مواج coronavirus, سیاسی, ویروس, نیز, پخش, در, ایالات متحده است. این سیاسی ویروس است که با استفاده از هر فرصتی برای حمله و لکه و چین و” وانگ گفت:

“من می خواهم به اینجا می گویند: نمی اتلاف وقت با ارزش دیگر و نادیده گرفتن زندگی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را گفت: چین تحت پوشش تا ظهور این ویروس در اواخر سال گذشته و bungled اولیه آن پاسخ.

واشنگتن انتقاد شده است به طور گسترده ای دیده می شود در ایالات متحده به عنوان یک تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به منحرف کردن توجه از کاخ سفید خود COVID-19 شکست.

در حالی که مقامات آمریکایی پیشنهاد کرده اند ممکن است سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در چین بسیاری از دانشمندان بر این باورند coronavirus شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان احتمالا از یک بازار در ووهان که در آن حیوانات عجیب و غریب فروخته شد برای گوشت است.

طرفدار دمکراسی را متهم به پکن از تصرف در coronavirus محدودیت در هنگ کنگ به کاهش اجتناب ناپذیر ناآرامی موجب جدید امنیت ملی قانون.

روز یکشنبه اما هزاران نفر بار دیگر به خیابان های هنگ کنگ در اعتراض به جایی که آنها ملاقات با پلیس-شلیک گاز اشک آور و توپ آب.

“چین همواره به حمایت است که به عنوان بزرگترین کشور در حال توسعه و بزرگترین کشور توسعه یافته هر دو از ما تحمل یک مسئولیت بزرگ برای جهان صلح و توسعه” گفت: وانگ. “چین و ایالات متحده به دست آوردن ایستاده از همکاری و از دست دادن از رویارویی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>