ما خواهان برای تغییر اوت کنوانسیون دور از شارلوت

کمیته ملی حزب جمهوری خواه پرده برداری از برنامه های روز چهارشنبه برای ادامه با برخی از کنوانسیون فعالیت در Charlotte, North Carolina, حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه سخنرانی پذیرش نامزدی خود را در جایی دیگر.

این حرکت در پاسخ به نگرانی های رو به رشد از کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر که ظرفیت کامل کنوانسیون مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده بود که “بسیار بعید” به اتفاق می افتد در نور COVID-19 بیماری همه گیر. کوپر می خواهد ایران را به ادامه بحث در مورد کوچک-پشت کنوانسیون در حالی که جمهوری خواهان به دنبال اطمینان داد که بیش از 10 نفر اجازه خواهد داشت در یک اتاق.

بیشتر:

کوپر در حال حاضر اجرایی به منظور محدود داخل سالن اجتماعات به 10 نفر و فرماندار معتقد است که “این زمان هنوز برای ورود به مرحله 3” از بازگشایی دولت است.

“با توجه به این بخشنامه از فرماندار که ما کنوانسیون نمی تواند به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان مورد نیاز توسط ما قوانین جشن رئیس جمهور پذیرش جمهوری خواه نامزدی برگزار خواهد شد در یکی دیگر از شهرستان ،” RNC در بیانیه ای گفت. “باید فرماندار اجازه می دهد بیش از 10 نفر در یک اتاق ما هنوز امیدواریم که به انجام کسب و کار رسمی کنوانسیون در شارلوت.”

مندانه MacMillan سخنگوی کوپر در بیانیه ای گفت که فرماندار “شده است و روشن است که این کنوانسیون برگزار می شود با بیش از 10 نفر اما این برنامه نیاز به در محل برای کوچک کنوانسیون با اقدامات احتیاطی. دولت خواسته است برای یک طرح از RNC اما به جای دریافت یک تقاضای عمومی برای تضمین کامل داخل سالن کنوانسیون اجتماعی بدون فاصله و یا اقدامات حفاظتی.”

فرمانداران جمهوریخواه در گرجستان فلوریدا و تنسی به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت کنوانسیون به کشورهای خود را و RNC برنامه ریزی شده است برای دیدار نشویل در روز پنج شنبه.

Mecklenburg County, که شامل شارلوت یکی از پرجمعیت ترین و لیبرال بخش از دولت است. در حالی که در کارولینای شمالی یک انتقادی چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری و تهمت می تواند تولید بسیاری از شور و شوق در میان خود وفادار پایگاه هواداران کمی وجود دارد سابقه برای یک کنوانسیون سایت افزایش یک نامزد عملکرد.

مایکل Bitzer یک دانشمند علوم سیاسی در Catawba, کالج, اشاره, رئیس جمهور سابق باراک اوباما خود را برگزار 2012 کنوانسیون در شارلوت اما از دست دولت سابق ماساچوست و فرماندار میت رامنی در سال 2012.

“کنوانسیون واقعا باید به خوبی از تاثیر همانطور که مردم فکر می کنم” Bitzer گفت. “دموکرات ها تا به حال یک کنوانسیون در شارلوت و دولت رفت و برای رامنی با دو امتیاز در سال 2012 است.”

بایدن و دموکرات ها در حال حاضر نقل مکان کرد و قرارداد خود را از ماه جولای 13-16 به هفته اوت 17 به دلیل بیماری همه گیر. جمع آوری است که هنوز هم میله میله برای عرصه در میلواکی ویسکانسین اما مقامات باید به سمت چپ باز امکان برگزاری آن در جای دیگر و یا حتی داشتن یک “مجازی” کنوانسیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>