ما گزارش اولین مرگ ناشی از کروناویروس در واشنگتن

یک زن در اواخر 50s مرده است از COVID-19 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است مارک اولین مرگ ناشی از کروناویروس جدید در کشور است.

در یک سخنرانی تلویزیونی در شنبه تهمت توصیف قربانی به عنوان یک “پزشکی در معرض خطر بیمار” و “زن فوق العاده”. او گفت: وجود 22 نفر مبتلا به این ویروس در آمریکا اضافه کرد که بیشتر موارد شد.

بیشتر:

وی مدت کوتاهی پس از مقامات بهداشت در واشنگتن صادر انتشار اخبار اعلام مرگ بدون دادن جزئیات بیشتر.

یک سخنگوی همیشه سبز سلامت مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت شده در این مرکز در سیاتل و حومه کرکلند.

دولت و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت گفت: “افراد جدید [اند] با شناسایی عفونت یکی از آنها فوت کرد.” آنها نمی گویند که چگونه بسیاری از موارد جدید وجود دارد.

در یک تظاهرات سیاسی در شب جمعه در کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات “politicising” coronavirus تهدید و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داده است در تلاش برای نگه داشتن این ویروس که در چین نشات گرفته از گسترش در سراسر ایالات متحده است.

این مراحل عبارتند از: جلوگیری از ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

در سخنرانی خود در روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواهد در دیدار با شرکت های داروسازی در روز دوشنبه برای بحث در مورد پتانسیل واکسن.

رئیس جمهور گفت دولت او نیز “فکر کردن در مورد” محدودیت های مسافرتی در مرز آمریکا و مکزیک بیش از وقوع.

برخی از دموکرات ها گفته اند که تهمت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به تقویت آمریکا در پاسخ به این ویروس. قانون گذاران دموکرات و جمهوری خواه نیز گفت: درخواست خود را برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای دفاع در برابر ویروس کافی نیست.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>