ما قرقره از کروناویروس که روزانه موارد آمار رکورد مرگ و میر, افزایش

ایالات متحده گزارش داد بیش از 47,000 موارد جدیدی از کروناویروس در روز سه شنبه – بزرگترین-بعد سنبله از زمان شروع این بیماری همه گیر — به عنوان دولت بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داده است که شماره می تواند به زودی دو و مرگ و میر می تواند به یک “نگران کننده” سطح.

کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان ظهور جدید epicentres از همه گیر گزارش ثبت افزایش COVID-19 موارد است.

“واضح است که ما در مجموع کنترل در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: یک کمیته سنای آمریکا. “من بسیار نگران هستم به دلیل آن می تواند بسیار بد است.”

Fauci گفت: روزانه افزایش موارد جدید می تواند به 100,000 مگر اینکه تلاش ها برای مقابله با بیماری پا شد ، وی آمریکایی ها به رعایت دستورالعمل های بهداشتی, اصرار مردم برای پوشش چهره خود را هنگامی که در عمومی و اجتناب از مکان های شلوغ.

“ما نمی توانیم فقط تمرکز بر این مناطق که نیاز به افزایش است. آن قرار می دهد کل کشور در خطر است,” او گفت:.

Fauci نظر آمد روزانه مرگ و میر رسیده 1,199 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. این اولین بار است که آن افزایش یافته است بالاتر از 1000 پس از 10 ژوئن. ایالات متحده ثبت کرده است 127,322 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع و به بالاترین سطح در جهان است.

Fauci کاهش یافته است به پیش بینی انتظار می رود تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کرد و آن را برای رفتن به “اخلال”.

COVID-19 موارد بیش از دو برابر در ماه ژوئن در حداقل 10 متحده از جمله تگزاس و فلوریدا یک همشهری چوب خط نشان داد. در بخش هایی از تگزاس و آریزونا, بیمارستان تخت های مراقبت ويژه برای COVID-19 بیماران در تامین کوتاه مدت هستند.

بیش از 126,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 و میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را به عنوان کشورها و شهرهای بزرگ دستور داد ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار بسته شده است. اقتصاد قرارداد به شدت در سه ماهه اول است و انتظار می رود به دهانه در دوم.

‘مغلوب ساختن پیشی جستن ما شکست خورده’

اتحادیه اروپا مستثنی است آمریکایی ها از آن “لیست امن” از کشورهایی که از آن بلوک اجازه خواهد داد که غیر ضروری در سفر, از شنبه.

تازه افزایش موارد و hospitalisations است dimmed امیدوار است که بدترین انسانی و اقتصادی, درد, گذشته بود, باعث تجدید انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر 3.

خود را رقیب دموکرات جو بایدن روز سه شنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “تاریخی سوء مدیریت” این بیماری همه گیر به حال هزینه زندگی و تحمیل آسیب بیشتری نسبت لازم در اقتصاد ایالات متحده.

“آن را نمی باید در این راه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق ما,” 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک سخنرانی در ایالت دلاور که در آن او پرده برداری از یک به روز رسانی برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر تماس برای تست بیشتر و استخدام از 100,000 قرارداد ردیاب.

US California

یک نجات غریق را نگه می دارد سازمان دیده بان بیش از بسته بندی هانتینگتون بیچ در کالیفرنیا در ژوئن 27. لس آنجلس بسته است تمام سواحل آن از جولای 3-6 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس [مارسیو خوزه سانچز/AP Photo]

در هفته گذشته کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا نقل مکان کرد به تازگی بازگشایی میله که مقامات بهداشت عمومی معتقدند کمک های اخیر خوشه.

در روز سه شنبه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اضافه شده مسافران از کالیفرنیا و هفت کشورهای دیگر به کسانی که باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در هنگام ورود. تگزاس و فلوریدا به نام هفته گذشته است.

کارولینای جنوبی نیز همچنین به عنوان یک نقطه داغ, گزارش یک رکورد تک روز افزایش 1,755 موارد در روز سه شنبه.

در تگزاس که در آن تعداد موارد جدید شروع به پریدن کرد به یک روز رکورد 6,975 در شنبه هوستون بیمارستان گفت: تخت بودند به سرعت پر کردن با COVID-19 بيمار.

دکتر مارک رونق اجرایی هوستون متودیست بیمارستان با سی ان ان گفت که روز سه شنبه خود را در تخت بیمارستان دیده بود “بسیار مهم” افزایش COVID-19 بيمار اگر چه میزان مرگ و میر را کاهش داده بود.

بوم گفت که او نگران بود در مورد جشن روز استقلال این آخر هفته زمانی که آمریکایی ها به طور سنتی گله به سواحل و اردو به تماشای نمایش آتش بازی.

“رک و پوست کنده آن را می ترساند من,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>