ما نوشته های روزانه ضبط پرش در coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • ایالات متحده ثبت بیش از 47,000 coronavirus موارد در روز سه شنبه به عنوان داده ها نشان داد موارد در 14 متحده بیش از دو برابر در ماه گذشته.
  • ایالات متحده می تواند 100,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز و یک “نگران کننده” تعداد مرگ و میر اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه های ارشد این کشور از بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci هشدار داده است.
  • بیش از 10.4 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus بیش از 5.3 میلیون نفر بهبود یافته اند و تقریبا 510,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, جولای 1

02:30 به وقت تهران – با ما سوابق بزرگترین افزایش روزانه در موارد پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس

ایالات متحده ثبت بیش از 47,000 موارد coronavirus روز سه شنبه – بزرگترین-بعد سنبله پس از همه گیر آغاز شد – با توجه به انتخاب تعداد.

برخی از 1,199 مردم نیز درگذشت از COVID-19 روز سه شنبه برای نخستین بار از زمان مرگ و میر بیش از 1000 نفر از ژوئن 10.

01:30 GMT – Coronavirus موارد در 14 ایالت آمریکا بیش از دو برابر در ماه ژوئن

هشدار دهنده دیتا از ما نشان می دهد که coronavirus موارد در 14 ایالت در ایالات متحده بیش از دو برابر در ماه ژوئن با آریزونا گزارش 294 درصد افزایش یافته است.

آریزونا نیز دارای بالاترین نرخ افراد آزمایش مثبت برای این ویروس در 24 درصد در طول هفته گذشته. این که نظر مثبت تست نرخ بالاتر از 5 درصد یک نگرانی است.

ما در مورد افزایش در ماه ژوئن:

  • آریزونا – 294 درصد
  • کارولینای جنوبی – 200 درصد
  • آرکانزاس – 179 درصد

01:15 GMT – کره جنوبی آغاز می شود با استفاده از remdesivir درمان COVID-19

کره جنوبی آغاز شده است و با استفاده از remdesivir یک داروی آزمایشی است که در اصل برای ابولا برای درمان آن به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

Yonhap news agency میگه کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری امضاء کرده است به توافق با Gilead Sciences, که دارای یک ثبت اختراع برای مواد مخدر است. آن را فاش نمی کند مقدار remdesivir آن را خواهد خرید یا قیمت.

01:00 GMT – کره شمالی آزمایش کرده است 922 مردم برای coronavirus

چه کسی گفته است NK خبری که کره شمالی آزمایش کرده فقط 922 مردم برای COVID-19.

این اولین به روز رسانی در coronavirus وضعیت در کره شمالی برای دو ماه.

به عنوان در هر به روز رسانی دریافت در ژوئن 19 922 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 و تمام آزمایش منفی” که نماینده کره شمالی ادوین سالوادور گفت: انتشار.

وی افزود: 443 مردم شده بود به قرنطینه از مه 7 و که به عنوان بسیاری از 255 باقی می ماند تحت قرنطینه. همه گزارش کره شمالی اتباع.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (30 ژوئن) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>